Malum havalar soğudu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Malum havalar soğudu

Mesaj gönderen Prostaq »

Dikkat etmek lazım birsekilde rahatsızlığı toleere edebiliyoruz alıştık artık doktorlardan daha iyi tanıyoruz rahatsızlığı ne yenir ne içilir herkes kendi doktoru aslında bu rahatsızlık için bir şekilde yaşam standartlarına ayak uydurabiliyoruz benim merak ettiğim nokta şu malum aynı acıyı aynı hastalığı yaşayanlar birbirlerini daha iyi anlayabilir o yüzden buraya yazma gereğinde buldum pekiiii iş konusu işinize engel oluyormu rahatsızlığınız yada şöyle diyeyim işini gücünü bırakan varmı bu rahatsızlık yüzünden herkese Rabbim bol şifa ihsan eylesin insAllah geçmiş olsun arkadaşlar
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Malum havalar soğudu

Mesaj gönderen Msln »

Prostaq yazdı:Dikkat etmek lazım birsekilde rahatsızlığı toleere edebiliyoruz alıştık artık doktorlardan daha iyi tanıyoruz rahatsızlığı ne yenir ne içilir herkes kendi doktoru aslında bu rahatsızlık için bir şekilde yaşam standartlarına ayak uydurabiliyoruz benim merak ettiğim nokta şu malum aynı acıyı aynı hastalığı yaşayanlar birbirlerini daha iyi anlayabilir o yüzden buraya yazma gereğinde buldum pekiiii iş konusu işinize engel oluyormu rahatsızlığınız yada şöyle diyeyim işini gücünü bırakan varmı bu rahatsızlık yüzünden herkese Rabbim bol şifa ihsan eylesin insAllah geçmiş olsun arkadaşlar
Isimi birakmadim ama sehirdisi ve yurtdisi seyahatlerine mecbur kalmadikca gitmiyorum. Ozellikle soguk iklimlere. Sosyal yasamin her anini etkiliyor. Misafirlige gideceksin hic tanimadigin yer surekli wc ye git gel ayıp oluyor. Yemege davetlisin yemekte karabiber varsa bittim o gun. Genelde evdeyim. Bi yere gitmek istemiyorum. Kontrol bendeyse sorun olmuyor.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Malum havalar soğudu

Mesaj gönderen gonore »

Prostaq yazdı:Dikkat etmek lazım birsekilde rahatsızlığı toleere edebiliyoruz alıştık artık doktorlardan daha iyi tanıyoruz rahatsızlığı ne yenir ne içilir herkes kendi doktoru aslında bu rahatsızlık için bir şekilde yaşam standartlarına ayak uydurabiliyoruz benim merak ettiğim nokta şu malum aynı acıyı aynı hastalığı yaşayanlar birbirlerini daha iyi anlayabilir o yüzden buraya yazma gereğinde buldum pekiiii iş konusu işinize engel oluyormu rahatsızlığınız yada şöyle diyeyim işini gücünü bırakan varmı bu rahatsızlık yüzünden herkese Rabbim bol şifa ihsan eylesin insAllah geçmiş olsun arkadaşlar
Ben işimi bıraktım..Tayinim Demokratik Kongoya çıkmıştı daha evvelinde de başka bir ülkedeydim tedavi ve ilaç imkanı olmayan ülkelerde yaşamak istemedim..Prostatit olma sebebim zaten üretritken yanlış ilaç veren ibne bir doktor yüzünden oldu o ülkede...
:P