sanos klinigi hakkinda bilgi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: sanos klinigi hakkinda bilgi

Mesaj gönderen moneymaker »

Abi dili olan ya da etrafinda rusca bilen biri su isim uzerine gitsin. Tr de bu isin cozumu sansa kalmis durumda malesef asilalim su olaya halledelim el birligiyle
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

moneymaker yazdı:Abi dili olan ya da etrafinda rusca bilen biri su isim uzerine gitsin. Tr de bu isin cozumu sansa kalmis durumda malesef asilalim su olaya halledelim el birligiyle
Klinik acılmamış bilginiz olsun tam tarih belli degil
Allah büyük :roll:
moneymaker

bb544 yazdı:
moneymaker yazdı:Abi dili olan ya da etrafinda rusca bilen biri su isim uzerine gitsin. Tr de bu isin cozumu sansa kalmis durumda malesef asilalim su olaya halledelim el birligiyle

Sagolasiniz tesekkur ederim bilgi icin. Bu klinigin uyguladigi yontem dogruysa neden turkiyedeki doktorlar ilgilenip buraya getirmiyor ya da bu konuda bak soyle bi klinik var gidin bakin demiyorlar anlamadim rahat 20 tane doktor gezmisimdir bitanesinden duymadim bu klinigi.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

moneymaker yazdı:
bb544 yazdı:

Sagolasiniz tesekkur ederim bilgi icin. Bu klinigin uyguladigi yontem dogruysa neden turkiyedeki doktorlar ilgilenip buraya getirmiyor ya da bu konuda bak soyle bi klinik var gidin bakin demiyorlar anlamadim rahat 20 tane doktor gezmisimdir bitanesinden duymadim bu klinigi.
Bende cok doktor gezdim ama işte sonuç 0 gibi, klinik acılsada denesek yararı oluyor mu olmuyor mu
moneymaker

bb544 yazdı:
moneymaker yazdı:
bb544 yazdı: Klinik acılmamış bilginiz olsun tam tarih belli degil

Bende cok doktor gezdim ama işte sonuç 0 gibi, klinik acılsada denesek yararı oluyor mu olmuyor mu
Su an rusyada turkiyedeki tedabi yontemlerine benzer tedabi mi uygulaniyor hastalara acaba yoksa bu kliniginkine benzer tedavi uygulayan bi klinik daha var mi adi duyulmamis yontem olarak ayni olan bunu sorustacak biri lazim bize bence
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

moneymaker yazdı:
bb544 yazdı:
moneymaker yazdı:

Su an rusyada turkiyedeki tedabi yontemlerine benzer tedabi mi uygulaniyor hastalara acaba yoksa bu kliniginkine benzer tedavi uygulayan bi klinik daha var mi adi duyulmamis yontem olarak ayni olan bunu sorustacak biri lazim bize bence
Aynı tedaviye benzer uygulayan bir klink daha varmış oda kapanmış. Tabi prostatit tedavisi yapan klinikler var karma olarak uygulayarak 1-2 ay boyunca masaj fizyoterapi lazer vitamin fitil kombinsyoları vs tabi kesin cözüm mü muamma. Ben prostatitde kalsifikasyon olanları tedavi olarak tam iyileşemicek olarak görüyorum kalsifkasyn bakteri saklanıyor. Olmayanları iyileşme oranı yüksek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

serkangurleyen yazdı:Kalsifikasyon normal ultrasonda belli olur mu? Magnezyum kireclenmeyi çözmez mi
Ultrasonda kalsifik alanlar görülüyor. Kireclenmeyi cozmez. Kireclenme yani kalsifikasyon yada skar dedigimiz dogal bir olaydir. Iyilesen yerlerin kapanmasi olayidir. Cozmeye kalkmak yarayi deşmek demektir kardesim.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

kadir yazdı:
serkangurleyen yazdı:Kalsifikasyon normal ultrasonda belli olur mu? Magnezyum kireclenmeyi çözmez mi
Ultrasonda kalsifik alanlar görülüyor. Kireclenmeyi cozmez. Kireclenme yani kalsifikasyon yada skar dedigimiz dogal bir olaydir. Iyilesen yerlerin kapanmasi olayidir. Cozmeye kalkmak yarayi deşmek demektir kardesim.
Ozaman prostatta kalsifikasyon iyimi kötümü kalsifikasyon hakkında herkes farklı şeyler söylüyor bunun dogrusu ne bakteri olanların çogunda var bu skar olayı evet kadir abi bu konu hakkında düşüncelerin nedir
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

arkadaslar. skar yani kalsifikasyon dedigimiz olay sudur
bir yeriniz yaralandi, deriniz kendini onaran bir organ, ornegin karaciger onaran bir organ, keza pankreasiniz kendini onaran bir organ ama mesela akciger yara almissa eskisi gibi olmaz, bobrek olmaz, prostat olmaz.

prostat skar birakarak yaralari kapatir.
yani iyilesme izleri gorulur. vucut orayi iyilestirmek icin kalsiyum tabakasi ile kaplar. iddia sudur, bu kalsik alanlarla bakteri yasiyor. yasiyor mu? bilemeyiz, yasamjyor mu bilemeyiz, bunun size bir sikintisi olmaz ki, zaten. bu kalsik alanlarda nasil besleniyor, uruyor o da ayri muamma, sonucta hucreyi yikmasi lazim enerji almasi icin. ama ozet olarak kalsik alan varsa bile bence sorun teskil etmez, prostatin genel fonksiyonuna zarar vermiyorsa. arkadas sanos hakkinda sunu demis, prostat icinde kalan kati iltihaplari cekiyor diyor.
eger oyle ise sorunumuz budur bana gore, prostat kanallarinda kati iltihap kalmis olmali
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

O zaman şunu diyebiliriz kalsik alanlarda bence bakteri yaşıyor çünkü bakteri içeri tamamen hapsoldu ve zaten bu bakteriler dışarı çıkmadıklarına göre alınan serumlarda içeri kalsifikasyonlar yüzünden işlemiyor ..prostatında kalsifikasyon olmayanlar ile olanlar arasında ben araştırma yaptım konuştugum arkadaşlarla onların durumu daha iyi hem kalsikfikasyonu olanlar prostat msj da rahatsızlık duyuyorlar 7 sene iyi olamamış arkadaşım var ve bunda aşırı kalsifikasyon var benim tedavi oldugum üroloji dr vardı hacettepe mezunu iyi bir üroloktu elimizde bir yara var iyileşince kabuk baglarya işte tam böyle birşey demişti bende sol tarafta az varmış kalsifikasyon
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ali1453 yazdı:
kadir yazdı:
Ozaman prostatta kalsifikasyon iyimi kötümü kalsifikasyon hakkında herkes farklı şeyler söylüyor bunun dogrusu ne bakteri olanların çogunda var bu skar olayı evet kadir abi bu konu hakkında düşüncelerin nedir
Ali kardesim, kalsifikasyon iyi yada kötü, dogal bir olay dedigim gibi kaçış yok. Yumusak dokunun iyilesen yerlerinde mutlaka olacaktir bu olay. İcinde bakteri varmidir. Evet içlerinde nanobakteri denilen normal bakteriden daha küçük bakteriler bulunuyor deniliyor yapilan arastirmalara göre. Bu bakteriler biofilm yaparak yerlesik olarak görülüyor acikca cok hassas elektron mikroskoplarinda. Bir arastirmamda bunlara sahit oldum. Virulansi düşük olarak orada bulunma ihtimali yuksek diyebilirim. O yuzden zorlamali ejekulasyonlarda skar acilmasi sonucu nuks yasanmasini ben ona bagliyorum. Patojenler aciga cikip nukse sebep oluyor diye düsünuyorum kardesim.
Ali1453

Mesaj gönderen Ali1453 »

serkangurleyen yazdı:
Ali1453 yazdı:O zaman şunu diyebiliriz kalsik alanlarda bence bakteri yaşıyor çünkü bakteri içeri tamamen hapsoldu ve zaten bu bakteriler dışarı çıkmadıklarına göre alınan serumlarda içeri kalsifikasyonlar yüzünden işlemiyor ..prostatında kalsifikasyon olmayanlar ile olanlar arasında ben araştırma yaptım konuştugum arkadaşlarla onların durumu daha iyi hem kalsikfikasyonu olanlar prostat msj da rahatsızlık duyuyorlar 7 sene iyi olamamış arkadaşım var ve bunda aşırı kalsifikasyon var benim tedavi oldugum üroloji dr vardı hacettepe mezunu iyi bir üroloktu elimizde bir yara var iyileşince kabuk baglarya işte tam böyle birşey demişti bende sol tarafta az varmış kalsifikasyon
Prostatın sol tarafı hasarliysa testis ağrıları oluyormuş. Sizde öyle bir şey oldu mu
Serkangürleyen kardeş bende sadece kamış yanması oldu 2 ay onun harici kamıştan çık rahatsızlık duymadım ben en çok makata vuran ağrılar çektim yanmadır batma sızlama makatta gerginlik kalça agrısı kalçada uyuşuklukmu desem kalçada sogutluk gibi şuan biri gidiyor biri başlıyor hergün bu saydıgım rahatsızlıklar yer degiştiriyo
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen NoLemers »

bb544 yazdı:
NoLemers yazdı:
bb544 yazdı: Haber alabilsek rusca bilen yok mu arasa sorsa nedir ne degildir
Noldu bu işş
Haber bekliyoruz. Ben email yazdım dönen yok numarası sitesinde varda dil yok konuşup soralım
İngilizce konuşabiliriz ya dönen olursa ben konuşabilirim
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

serkangurleyen yazdı:
Prostatın sol tarafı hasarliysa testis ağrıları oluyormuş. Sizde öyle bir şey oldu mu
[/quote]

Bende prostatın sol tarafında ödem var , doktorlar masaj yaparken sol tarafta ödem var diyorlar ve sol taraf daha çok ağrı yapıyor masaj sırasında ama testislerimde bir ağrı yok.
Daha çok bende peniste soğma bazen buz gibi oluyor sanki hiç kan gitmiyormuş gibi bir de buna eşlik eden yanma hissi.
Zor dayanıyorum bu soğukluk hissi her şeyden çok beni bitiriyor keşke sadece ağrı sızı olsaydı.
prosta50

Botoks tedavisi

Mesaj gönderen prosta50 »

Prostat büyümesinde veya prostatitte botoks tedavisi gören ve fayda bulan var mı???
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

NoLemers yazdı:
bb544 yazdı:
NoLemers yazdı: Noldu bu işş
Haber bekliyoruz. Ben email yazdım dönen yok numarası sitesinde varda dil yok konuşup soralım
MoskabaBB 2 haftada bir arıyor muş acılak diyorlarmış sürekli istersen sanos.ru sitesinden numarayı alıp sende konuşabilirsin
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen NoLemers »

bb544 yazdı:
NoLemers yazdı:
bb544 yazdı: Haber bekliyoruz. Ben email yazdım dönen yok numarası sitesinde varda dil yok konuşup soralım
MoskabaBB 2 haftada bir arıyor muş acılak diyorlarmış sürekli istersen sanos.ru sitesinden numarayı alıp sende konuşabilirsin
Bulamadım sitesini numarayı bulan yollayabilir mi
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Sitedeki telefon 8 495 255-24-84, 8 800 333-94-94 bilgilendirme yaparsan sevinirim konuştuktan sonra
kolcak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kolcak »

Geçmişte bu klinikte tedavi olmuş,tamamen iyileşmiş kişiler varmı.
Internette facebook ve diğer sosyal medya gruplarından araştırmaya çalıştım.
Sadece bir kişi nin bir yazısı var ve tamamen reklam kokuyor.
20 000 kişiyi iyileştirdiği ni iddia eden bir klinik için en azından bir kaç tavsiye ye rastlanabilinirdi..
Arkadaşlar sizlerin bildiği tanıdığı veya internette rastladığınız burada tedavi olup iyileştiğini bildiren anlatan kimse varmı.
antibiyotikdusmani

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Gençler ne yaptınız bu klinik işini?
moneymaker

antibiyotikdusmani yazdı:Gençler ne yaptınız bu klinik işini?
+1
antibiyotikdusmani

Yakında, hastalık öncesi nasıl hissettiğimi unutacağım. Eskisi kadar kötü değilim reishi mantarı sağolsun ama hala 0 layabilmiş değilim. Söylenene göre bir 4-6 ay daha düzenli ve yoğun kullanmam lazimmis. Ben bıktım açıkçası bu hayattan eğer bu teknik ise yariyorsa gidelim maksimum 1 ayda iyileşip geri dönelim.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

antibiyotikdusmani yazdı:Yakında, hastalık öncesi nasıl hissettiğimi unutacağım. Eskisi kadar kötü değilim reishi mantarı sağolsun ama hala 0 layabilmiş değilim. Söylenene göre bir 4-6 ay daha düzenli ve yoğun kullanmam lazimmis. Ben bıktım açıkçası bu hayattan eğer bu teknik ise yariyorsa gidelim maksimum 1 ayda iyileşip geri dönelim.
Klinik kapalı
antibiyotikdusmani

Neden kapandığı hakkında bir bilgi var mı elinizde acaba?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

antibiyotikdusmani yazdı:Neden kapandığı hakkında bir bilgi var mı elinizde acaba?
Bilmiyorum patent sahibi ölmüş ondan olabilir sanos.ru dan numarası var arayabilirsin