Hüseyin Hocaya muayene oldum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Hüseyin Hocaya muayene oldum.

Mesaj gönderen akoray »

Valla red kardeşim artık mücadele edecek gücümde kalmadı. Ne yapıcam bilmiyorum. Nasıl çalışıcam onuda bilmiyorum . Tam olarak mikrobu buldurayim gersi kolay
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

akoray yazdı:Valla red kardeşim artık mücadele edecek gücümde kalmadı. Ne yapıcam bilmiyorum. Nasıl çalışıcam onuda bilmiyorum . Tam olarak mikrobu buldurayim gersi kolay
lökositin var amprik tedavi ile büyük bölümünü çözebilirsin işin. bak ben de eskisi gibi değilim ama hayatımı etkilemiyor şuan. mikrobu buldurmak inan bana daha zor bir yol..
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

red yazdı:
akoray yazdı:Valla red kardeşim artık mücadele edecek gücümde kalmadı. Ne yapıcam bilmiyorum. Nasıl çalışıcam onuda bilmiyorum . Tam olarak mikrobu buldurayim gersi kolay
lökositin var amprik tedavi ile büyük bölümünü çözebilirsin işin. bak ben de eskisi gibi değilim ama hayatımı etkilemiyor şuan. mikrobu buldurmak inan bana daha zor bir yol..
Aga benim lokositim 20 -25 ti zafer hocada dusurduk fakat semptomlarim devam ediyor ozelikle pelvik agrilarim. Sen lokosotini dusurdukten ne kadar bir sure sonra rahatlama oldu
red

Mesaj gönderen red »

Gsmahmut yazdı:
red yazdı:
Aga benim lokositim 20 -25 ti zafer hocada dusurduk fakat semptomlarim devam ediyor ozelikle pelvik agrilarim. Sen lokosotini dusurdukten ne kadar bir sure sonra rahatlama oldu
şöyle ifade edeyim bendeki prostatit ilişkiden sonra değil yavaş yavaş gerçekleşti. flora bakterileri enfeksiyona neden oldu. 5 kür antibiyotik tedavisi gördüm. bu süreçte yavaş yavaş rahatlama oldu 3-4 ay gibi bir sürede. mart ayından beri lökosit 1-2. şuan zaman zaman mide altında çok hafif ağrı, ereksiyon eskisi gibi değil ama idare ediyor, idarar sorunum kalmadı. birkaç ay daha lazım..
Gsmahmut

red yazdı:
Gsmahmut yazdı:
red yazdı: lökositin var amprik tedavi ile büyük bölümünü çözebilirsin işin. bak ben de eskisi gibi değilim ama hayatımı etkilemiyor şuan. mikrobu buldurmak inan bana daha zor bir yol..
şöyle ifade edeyim bendeki prostatit ilişkiden sonra değil yavaş yavaş gerçekleşti. flora bakterileri enfeksiyona neden oldu. 5 kür antibiyotik tedavisi gördüm. bu süreçte yavaş yavaş rahatlama oldu 3-4 ay gibi bir sürede. mart ayından beri lökosit 1-2. şuan zaman zaman mide altında çok hafif ağrı, ereksiyon eskisi gibi değil ama idare ediyor, idarar sorunum kalmadı. birkaç ay daha lazım..
anladim aga şifan daim olsun arada bize boyle yardimci olmaniz sevindiyor bizleri
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Kültüre göre hareket etmek lazım bence , önceden 1 yıl öncesine kadar bakteri vardı zaten . bu hastalığın tek ilacı bol bol hatun bol bol sex. ancak ben bunu yapmak istemem , peki ne isterim oda belli değil ... . bıktım yeter artık ................. kusurumu affedin arkadaşlar , ancak gerçekten problem , hayat kalitem düştü iyice .... allah herkezin yardımcısı olsun ...
Gsmahmut

akoray yazdı:Kültüre göre hareket etmek lazım bence , önceden 1 yıl öncesine kadar bakteri vardı zaten . bu hastalığın tek ilacı bol bol hatun bol bol sex. ancak ben bunu yapmak istemem , peki ne isterim oda belli değil ... . bıktım yeter artık ................. kusurumu affedin arkadaşlar , ancak gerçekten problem , hayat kalitem düştü iyice .... allah herkezin yardımcısı olsun ...
koray abi ümitsizliğe kapilma ben işi bile biraktim ağrılardan sabredecez abi derdi veren dermanida verir cektigimiz acıları Allah goruyor, hep boyle kalmicaz yeneceğiz bu hastaliği inşallah
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Elbette müdürüm . Ama artık can sıkmaya başladı . P.tesi şu kültür çıksın. Bakacaz artık.

Yahu bu a.q. hastalığı yüzünden geçen sene Türkiye'nin en büyük firmalarından birinin teklifini reddettim. İstanbul'a gidecektim gidemedim. İşe konsantre olamadım . Neymiş bu be....
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

akoray yazdı:Elbette müdürüm . Ama artık can sıkmaya başladı . P.tesi şu kültür çıksın. Bakacaz artık.

Yahu bu a.q. hastalığı yüzünden geçen sene Türkiye'nin en büyük firmalarından birinin teklifini reddettim. İstanbul'a gidecektim gidemedim. İşe konsantre olamadım . Neymiş bu be....
Üstat bu hastalık resmen ağlatıyor adamı yaş 32 12 yıldır bu illet ile uğraşıyorum bende çok iş fırsatlarını teptim bu hastalık nedeni ile özelde çok güzel isim vardi bırakmak zorunda kaldım 2 sene evvel kpss ile devlet memuru oldum Allahtan yoksa hastane masrafları çok ağır bu illette :oops:
red

Mesaj gönderen red »

Gsmahmut yazdı:
red yazdı:
Gsmahmut yazdı: Aga benim lokositim 20 -25 ti zafer hocada dusurduk fakat semptomlarim devam ediyor ozelikle pelvik agrilarim. Sen lokosotini dusurdukten ne kadar bir sure sonra rahatlama oldu
anladim aga şifan daim olsun arada bize boyle yardimci olmaniz sevindiyor bizleri
moral bu hastalıkta çok önemli. o nedenle özellikle iyi gelişmelerin paylaşılması gerektiğini düşünüyorum.
umarım herkes bir gün bu hastalıktan kurtulur.
25ibrahim16

Mesaj gönderen 25ibrahim16 »

Kardeşim asosyal 12 yıldır uğraşıyorsun hiç kültür şu bu yapmadınmı bakteriyi tespit edemedinmi
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

25ibrahim16 yazdı:Kardeşim asosyal 12 yıldır uğraşıyorsun hiç kültür şu bu yapmadınmı bakteriyi tespit edemedinmi
Yapmadığım şey kalmadı bakteri çıkmadı bende ilişki hiç olmadı kardeşim. Prostat sıvısında lökosit bile batırdım yok bir şey sadece rektal tusede sonra 4-5 lökosit çıkıyor
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Asosyal selam , ben bu hastalığın adını bile bilmezken lökosit 2 ila 3 civarı idi . Sadece meni azalması vardı bende . O zaman bu hastalık çıkmıştı. Aslında 4 5 normal sanki. Bu arada libido nasıl peki
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

akoray yazdı:Asosyal selam , ben bu hastalığın adını bile bilmezken lökosit 2 ila 3 civarı idi . Sadece meni azalması vardı bende . O zaman bu hastalık çıkmıştı. Aslında 4 5 normal sanki. Bu arada libido nasıl peki
2007 de üniversitede başladı ankarada ama kimse sallamadı taki 2011 de yatalak oldum o zaman tedaviye başladılar libido da sorun yok bende ağrılar Devam ediyor bir ara 3 yıl hiç ağrı yaşamamıştım ama son 2 senedir duzelemedim tam :oops:
Kardelen42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kardelen42 »

Agrilarin tam olarak nerde sende mesane sorunu olmasin bende de oluyor arasira bide bu hastakigin cinsellik diye yani illaha ondan olcak diye bisey yok ben zaten o kapanlari da hic anlamiyorum benim cinsel zorlamayla oldu penisin ustunden bir damar cikti icine kan doldu arkasindan usuttum ondansonra boyle oldu yoksa kolay kolay boyle olmazdi
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Mühtemelen üşütme kardesim. Ondan sonra sende tetiklemiş. Bende libido ve sertlik kaybı ( sertlik kaybı çok yok ) dışında bir sorun yok. Ağrılar rahatsız edici boyutta değil