Kadir abi yardım.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ibrahim0025
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Kadir abi yardım.

Mesaj gönderen ibrahim0025 »

Peki kardeşim pcr yi aldığımız zaman onun sonucunu kime gösterecez. Zafer hoca ona bakmıyor
ibrahim0025

Kardeş pcr yi doktora gösterecez zafer hoca bakmıyor
ibrahim0025

Hangi doktora gösterecez pcr yi zafer hoca ona bakmıyor
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

ibrahim0025 yazdı:Hangi doktora gösterecez pcr yi zafer hoca ona bakmıyor
Abi sen once lokositini ölçtur gerisi kolay cunku lokosit cikmadan prostatit teşhisi konulmuyor. Bu cuma zafer hocaya kontrole gidecem bakalim lökositim düşmüş mü
ibrahim0025

Mahmut kardeşim sendede şiddetli ağrılar varmıydı penis testis karnın alt kısmı bu aralarda böbreklere vurmaya başladı. Ama çok şiddetli ağrılar
ibrahim0025

Kardeşim ben bugun daha kotu oldum. Hiç yğrümüyecek hale geldim. Dediğim ağrılar sendede varmıydı
red

Mesaj gönderen red »

ibrahim0025 yazdı:Kardeşim ben bugun daha kotu oldum. Hiç yğrümüyecek hale geldim. Dediğim ağrılar sendede varmıydı
En kısa sürede Zafer hocaya gidin, vakit kaybetmeyin.
ibrahim0025

Peki lökosit çıkmazsa yine kronik prostatıt olabilir miyiz.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Abi daha doğru düzgün tetkik yaptırmadan, doğru düzgün tedavi görmeden prostatı aldırma hakkında şeyler söylüyorsun
insanların moralini bozmayın lütfen
yaptığınız şey düşüncesizlik, kusura bakmayında
ibrahim0025

Kardeşim ben prostatı aldıracak diye bir şey demedim. Doktora fikir sordum hepsi bu sen mesajımı yanlış okuyon neyse
ibrahim0025

Kardeşim ben prostatımı aldıracak diye bir şey demedim. Ben sadece doktora sordum. Oda psikolojimi bozdu bende fikir istedim hepsi bu sen mesajı düzgün okumadın herhalde
hepten

Mesaj gönderen hepten »

ibrahim0025 yazdı:Kardeşim ben prostatımı aldıracak diye bir şey demedim. Ben sadece doktora sordum. Oda psikolojimi bozdu bende fikir istedim hepsi bu sen mesajı düzgün okumadın herhalde
Abicim bunun bahsini açmandan sözediyorum ben
Bide yeni hasta sayılırsın, tedavi sürecinde sabır gerekiyor
Son günlerde bende de şiddetli ağrı var ama psikolojimi etkilenmesine fazla izin vermiyorum artik
Ağrırsa ağrısın amkgunun prostatı iplemiyieum artık
Geçeceğine inanıyorum çünkü
Psikoloji >ilaç
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Hepten hem prostatına küfrediyorsun hemde geçmesini bekliyorsun onu sev :)
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Followme yazdı:Hepten hem prostatına küfrediyorsun hemde geçmesini bekliyorsun onu sev :)
Afhjhsgjjghh
Seveni s.erler diye bir laf varya, fazla nazlandirmayacan
, sakınan göze batıyor çünkü
ibrahim0025

Haklısın da kardeşim bu şimdide böbreklerim ize vurdu. Bugün gittim tahlil verdim hiç bir şey çıkmadı böbrek te. Ya kardeşlerim bu hastalık ömur boyumu sürecek yoksa tedavi görürsem zamanla düzelirmi. Bu doktorlar insanın canını sıkıyor. Ömur boyu kardeş seninle diyor doğrumu acaba yoksa gerçekten iyi bir tedavi ile iyileşirmiyiz. Acaba. Bilgi verır seniz kardeşlerim sevinirim
hepten

Mesaj gönderen hepten »

ibrahim0025 yazdı:Haklısın da kardeşim bu şimdide böbreklerim ize vurdu. Bugün gittim tahlil verdim hiç bir şey çıkmadı böbrek te. Ya kardeşlerim bu hastalık ömur boyumu sürecek yoksa tedavi görürsem zamanla düzelirmi. Bu doktorlar insanın canını sıkıyor. Ömur boyu kardeş seninle diyor doğrumu acaba yoksa gerçekten iyi bir tedavi ile iyileşirmiyiz. Acaba. Bilgi verır seniz kardeşlerim sevinirim
Ömür boyu senle olmasi söyle birşey ; sen belki hastalığı yüzde yüz yenemezsin ama belli bir iyileşme yakaladığın için hastalığı kontrol altına alırsın, kendine iyi gelen kotü gelen şeyleri belirleyerek olabilecek sıkıntıları önlemiş olursun ve günlük hayatın etkilenmeden hatta hastalığı bazı günler unuttuğun zamanlara yaşatıp gidersin

Yani abi o doktor parçası sana '' bu ömür boyu gider '' derken, sen ölene kadar acılar içinde yaşayacaksın demek istemiyor, onun için sıkma canını

Ben 4-5 aydır ağrısız yaşıyordum ama bazi şeylere stres yapmaya başladıktan sonra tekrar geldi ağrılar
hepten

Mesaj gönderen hepten »

hastalığı yenemezsin derken onu bir ihtimal olarak söyledim, eğer şanslıysan yüzde yüz iyilesebilirsin de
Bu arada böbrekler ağrısıda prostatitten dolayı, böbreklerim mi çürüyor acaba diye düşünme yani
İki ay ağrımisti benimki
ibrahim0025

Ya kardeş ben şu anda aşırı antibiyotik kullanmaktan dolayı candida tedavisi göruyorum inan 12 kilo verdim. O yuzden gidip prostatıt tedavisi olmuyom. Çünkü doktor bana şu an antibiyotik alırsan daha kotu olursun önce candida yı atlat. Şimdi bunu atlatsak bile yine gidip yine antibiyotikle bağırsak perişan olacak. Ya bari sadece iğne olsa hemen onun tedavisine başlardım ne yapacam inanın çaresiz kaldım.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Öncelikle soğuk kanlı olup,tedaviye odaklanmalı panik halinde olunursa psikolojiyi olumsuz vuruyo.Bende başlarda ne yapacağımı şaşırmıştım.Ağrım,yanmam olmuyor mu oluyo ama insan kendi kendinin doktoru olmalı en başında.Ve hastalığı yeneceğinin bilincinde olunmalı
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

ibrahim0025 yazdı:Ya kardeş ben şu anda aşırı antibiyotik kullanmaktan dolayı candida tedavisi göruyorum inan 12 kilo verdim. O yuzden gidip prostatıt tedavisi olmuyom. Çünkü doktor bana şu an antibiyotik alırsan daha kotu olursun önce candida yı atlat. Şimdi bunu atlatsak bile yine gidip yine antibiyotikle bağırsak perişan olacak. Ya bari sadece iğne olsa hemen onun tedavisine başlardım ne yapacam inanın çaresiz kaldım.
Hocam probiyotik takviyeler kullandın mı?
Allah büyük.
ibrahim1625

Mesaj gönderen ibrahim1625 »

Probiyotik kullanmıştım. Ama antibiyotik kullanımın yarısında kullanmaya başlamıştım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim0025 yazdı:Kadir abi ben bugün bi üroloji doktoruyla görüştüm. Abi ona dedimki kronik prostatit ten dolayı prostatımı aldırmak istiyorum. Oda bana prostat alınsa bile çözüm olmayabilir. Çünkü vücut hücreleri kendi kendine o bölgeyi kavramış yine iltihap varmış gibi davranacak ve ağrıların sızıların devam edecek. Abi bu nasıl iş iyice psikolojimizi mahfetti ler abi varmı böyle bir şey abi şaşırdık kaldık abi. Abi birde benim bu ağrılarım çok abi hiç geçmiyor sürekli önerebileceğiniz bi ilaç varmı. Kullansak bile hergünmü kullanacaz bu seferde başka yerde sorun çıkacak. Ağrılarım sürekli olduğu için ne yapacam bilmiyom
İbrahim, prostat aldirma işi sakat.. cok pisman olursun sonra. Daha yasin kac, yazik edersin kendine. Erkekligine zarar gelir, iktidarsiz kalma tehlikesi çok buyük. Bu alma islemi yanliz prostat kanseri olursa gereklidir. BPH de bile almayip trasliyolar. Prostatitte bu isleme gerek yok. Sen lokositi dahi ölcturmemissin.. onu bir ölctür önce tanı konulsun, acil ampirik tedavi baslansin. Bu agrilarin bu kadar olmasi, yogun enfeksiyon göstergesidir. Agri icin Brufen400, advil, buscopan yada Endol fitil kullan. Ama antibiotik tedavisi sart kardesim.. uzun sure kullandigin etkisiz antibiyotik mikroplara haplar direnc kazandirip bagirsaklari bozar. Etkili igne tedavisine gecmen lazim bir an once.
ibrahim1625

Mesaj gönderen ibrahim1625 »

Eyvallah Kadir abim çok sağol abim benim. Kadir abi canımı sıkan şu abi. Şimdi ben candida tedavisindeyim. Abi bu tedavi bittimi gidip prostatit için yine antibiyotik başlanacak abi candida yine aza ak abi. Bu antibiyotikler ağızla değilde sadece iğneyle olmazmı abi yani zaten bağırsak sorunu var. Canımı o sıkıyor abi. Yani bu iş sadece iğneyle olmazmı abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim1625 yazdı:Eyvallah Kadir abim çok sağol abim benim. Kadir abi canımı sıkan şu abi. Şimdi ben candida tedavisindeyim. Abi bu tedavi bittimi gidip prostatit için yine antibiyotik başlanacak abi candida yine aza ak abi. Bu antibiyotikler ağızla değilde sadece iğneyle olmazmı abi yani zaten bağırsak sorunu var. Canımı o sıkıyor abi. Yani bu iş sadece iğneyle olmazmı abi
Kandida tespiti icin baska bir laba daha teyit ettir bence...bana pek inandirici gelmedi kandida muhabbeti...