Kronik prostatit mi yoksa nöropatik ağrımı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ibrahim0025
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Kronik prostatit mi yoksa nöropatik ağrımı

Mesaj gönderen ibrahim0025 »

Arkadaşlar özellikle Kadir abi bu konuda bilgi verir yardımcı olursanız sevinirim. Ben prostatit tahlili henuz yaptırmadım çünkü bulunduğum şehirde bu tahlili yapan yok. Bana sürekli kronik prostatit için 4 ay boyunca farklı farklı antibiyotikler verdi doktorlar. Sonra bağırsaklarım ağrımaya başladı çok şiddetli şekilde. Kolonoskopi yaptırdım bir şey çıkmadı en son gaita testinde bağırsaklarımda aşırı candida çıktı doktorum bana şu anda kronik prostatit için hiç bir yere gitme dedi. Çünkü sana yine antibiyotik verecekler. Önce bağırsağını candidan temizleyelim sonra prostatit tahliline baktırırsın. Şimdi yine antibiyotik kullanırsan daha kotu olursun dedi. Benim sormak istediğim şu bende sürekli hiç geçmeyen şiddetli yanma lar var. Peniste testis te ve karnımın alt bölgesinde ağrı ve özellikle yanmalar hep yer değiştiriyor. Ama hiç bırakmıyor 6 aydır böyle. Ve bazende bu yamaların yanında penis ucuna yada testislere böyle elektrik çarpmadı gibi sanki penisin içinden damarlara bir anlık vuran ağrı. Doktorum bi nöroloji doktoruyla görüş dedi. Bende görüştüm bana nöropatik ağrı dedi. Yani sinir hasarı. İyice psikolojim bozuldu. Şu an bağırsaklarım için tedavi göruyom sızdıran bağırsak oluşmuş ve candida. 2 ay sadece sıkı bir diyet yaptıktan sonra zafer hocanın yanın gidecem. Size sormak istediğim şey bu konuda psikolojim çok bozuldu. Bu durum kronik prostatit mi yoksa nöropatik ağrımı. Yani kronik prostatıte sürekli hiç geçmeyen karnın alt kısmı penis kenarlar ucu ve köku testislerde ağrı ve özellikle çok şiddetli yanma lar bazende elektrik çarpar gibi peniste içinde yırtıcı ağrı... Bu konuda bilgisi olan arkadaş lutfen cevaplarsanız minnettar kalırım özellikle Kadir abim senin yorumunuda bekliyorum.
ibrahim0025

Re: Kronik prostatit mi yoksa nöropatik ağrımı

İstanbulda Dr can çiftçi ben çok memnun kaldım. Gidersen erzurumdan İbrahim sizi tavsiye etti diyın allahın izniyle iyileşirsınız.
ibrahim0025

650tl siz hiç benim konuda yardımcı olmadınız
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Candida mantarı varsa vücutta prostat iltihabı yapabiliyor zaten İbrahim kardeşim candida dan kaynaklı prostatit olabilir. Şikayetlerin prostatit semptomları yanma ağrı vs
ibrahim0025

Pcr dediğiniz şey prostat sıvısımı oluyor
ibrahim0025

Kardeşim bu pcr dediğin şey prostat sıvısımı oluyor. Ve bunu zafer hocamı yapıyor yoksa ayretenmi yaptırıyoruz
ibrahim0025

Kardeşim bu pcr prostat sıvısımı oluyor. Yoksa o ayrımı
ibrahim0025

Pcr alıp öylemi gidecez zafer hocanı yanına kardeşim
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

cucu3636 yazdı:
ibrahim0025 yazdı:Kardeşim bu pcr dediğin şey prostat sıvısımı oluyor. Ve bunu zafer hocamı yapıyor yoksa ayretenmi yaptırıyoruz
Zafer hoca sadece prostat sıvısından lokosit bakar, idrar kültürü aldırır, ultrasona baktırır. Ona göre bi tedavi yöntemi uygular.
Pcr yi kendin yaptırmalısın. Eğer ki
Düzen lab. da yaptıracaksan Şişli Çevre hastanesi Halil ibrahim hocadan prostat sıvısı örneği alıp düzene verirsin.
Gelişimde yaptırırsan da basri hoca var ondan alıp verebilirsin.
Dostum senin bu kadar sikayete ve agriya pcr kultur hcbirsey uremiyormu ?
ibrahim0025

Ben şu an candida tedavisi göruyorum doktorum şu candida bi düzelsin sonra bakarsın. Şimdi yine antibiyotik verirler bağırsaklar zarar görur diye
ibrahim0025

Arkadaşlar penis içine böyle batma değilde elektrik çarpar gibi oluyrmu
ibrahim0025

Her şikayet derken 24 saat ağrı ve yanma varmı. Karnın alt bölgesi penisin kenarları ve testislerde ağrı ve yanma penis içi batma değil özellikle elektrik çarpar gibi. Penis kökunde bazen tutulma idrara zor yapma
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

cucu3636 yazdı:
Se38 yazdı:
cucu3636 yazdı:
Zafer hoca sadece prostat sıvısından lokosit bakar, idrar kültürü aldırır, ultrasona baktırır. Ona göre bi tedavi yöntemi uygular.
Pcr yi kendin yaptırmalısın. Eğer ki
Düzen lab. da yaptıracaksan Şişli Çevre hastanesi Halil ibrahim hocadan prostat sıvısı örneği alıp düzene verirsin.
Gelişimde yaptırırsan da basri hoca var ondan alıp verebilirsin.
Dostum senin bu kadar sikayete ve agriya pcr kultur hcbirsey uremiyormu ?
Bana soruyorsan bende hiç bir şey üremiyor, endoskopi, kolonoskopi de tertemiz. Ama her şikayetim var

Evet sana sormustum. Bence bir kac kez daha dene kultur pcri illa birsey cikicaktir. Birde alkol aliyorum diyosun hep okuyorum. Alkolu bir kac ay birakmaya calis belki biraz duzelirsin . Kendi rahatindan onemli degildir diye dusunuyorum alkol . Benmki sadece dostca bir tavsiye yanlis anlama ..
ibrahim0025

Kardeşim ben alkol kullanmıyorum karıştırdın. Bu pcr yi hangi laboratuvarda yapmamamı tavsiye edersin
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

ibrahim0025 yazdı:Kardeşim ben alkol kullanmıyorum karıştırdın. Bu pcr yi hangi laboratuvarda yapmamamı tavsiye edersin

Diger arkadasa soylemistim. PCR i Gelisim tip kiziltoprak istanbul da yaptirmani tavsiye ederim cunku en cok tip bakteriye burada bakarlar. Umraniye Hisar hastanesi Basri Hocaya sivi aldirirsin gelisime birakirsin ornek aldigin swapi . Ertesi gunde Mecidiyekoy Cevre Hastanesi Halil ibrahim Bozkurttan sivi aldirip hemen arkadadki duzen mecidiyekoy labina kultur icin birakirsin ornegi. Duzene gitmisken birde sperm kulturu birak istersen. Belki birseyler yakalarsin denemek lazim..
ibrahim0025

Ya iki tane labaratuvaramı sıvı aldırayım diyorsun. Zafer hoca sıvı almıyor mu
ibrahim0025

Arkadaşlar zafer hoca prostat sıvısı almıyor mu. Dışardan yaptırıp gitsek kabul etmezki
ibrahim0025

Ya Kadir bi yardımcı olun. Zafer hocanın yanına gitmeden önce hangi testi hazır yanımda bulundurayım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim0025 yazdı:Arkadaşlar özellikle Kadir abi bu konuda bilgi verir yardımcı olursanız sevinirim. Ben prostatit tahlili henuz yaptırmadım çünkü bulunduğum şehirde bu tahlili yapan yok. Bana sürekli kronik prostatit için 4 ay boyunca farklı farklı antibiyotikler verdi doktorlar. Sonra bağırsaklarım ağrımaya başladı çok şiddetli şekilde. Kolonoskopi yaptırdım bir şey çıkmadı en son gaita testinde bağırsaklarımda aşırı candida çıktı doktorum bana şu anda kronik prostatit için hiç bir yere gitme dedi. Çünkü sana yine antibiyotik verecekler. Önce bağırsağını candidan temizleyelim sonra prostatit tahliline baktırırsın. Şimdi yine antibiyotik kullanırsan daha kotu olursun dedi. Benim sormak istediğim şu bende sürekli hiç geçmeyen şiddetli yanma lar var. Peniste testis te ve karnımın alt bölgesinde ağrı ve özellikle yanmalar hep yer değiştiriyor. Ama hiç bırakmıyor 6 aydır böyle. Ve bazende bu yamaların yanında penis ucuna yada testislere böyle elektrik çarpmadı gibi sanki penisin içinden damarlara bir anlık vuran ağrı. Doktorum bi nöroloji doktoruyla görüş dedi. Bende görüştüm bana nöropatik ağrı dedi. Yani sinir hasarı. İyice psikolojim bozuldu. Şu an bağırsaklarım için tedavi göruyom sızdıran bağırsak oluşmuş ve candida. 2 ay sadece sıkı bir diyet yaptıktan sonra zafer hocanın yanın gidecem. Size sormak istediğim şey bu konuda psikolojim çok bozuldu. Bu durum kronik prostatit mi yoksa nöropatik ağrımı. Yani kronik prostatıte sürekli hiç geçmeyen karnın alt kısmı penis kenarlar ucu ve köku testislerde ağrı ve özellikle çok şiddetli yanma lar bazende elektrik çarpar gibi peniste içinde yırtıcı ağrı... Bu konuda bilgisi olan arkadaş lutfen cevaplarsanız minnettar kalırım özellikle Kadir abim senin yorumunuda bekliyorum.
Ibrahim kardesim,
Doktorun tahlil yapmadan candidayi nasil tespit etti bilmiyorum ama şansa tedavi oluyorsun gibime geliyor. Oncelikle hicbir tahlile ve bulguya dayanmadan bodoslama kullandigin antibiyotikler direnc kazandirmis olup bagirsak florani.bozmus olabilir. Bunun icin probiyotik beslenme ve probiyotik supplementler kullanmak gerekebilir. Tani ve tedavi icin prostat sekresyonu lokosit sayimi yapmani tavsiye ederim. Ondan sonra bunu istersen kultur ve antibiogramla destekleyebilirsin. Duyarli antibiyotikle tedavi olman acisindan. Bu tahlilleri yaptirin lutfen.Noropatik agri filan degil o semptomlar..klasik.prostatit semptomlarina benziyor kardesim.
ibrahim0025

Abi ben istanbuldan synova labaratuvarından almanyaya dışkı gönderdim. Almanyada gelen sonuçlarda bağırsaklarımda candida tavan yapmış ve sızdıran bağırsak oluşmuş. Doktorum bana şu an kesinlikle prostat tahlilin bırak dedi. Tekrar antibiyotik alırsan sıkıntı önce candida yı halledelim. 2 ay bunun için tedavi verdi. Abi benim ağrılarım hiç geçmiyor sürekli gezen bi ağrı ve yanma karnımın altında tüm pelvik organlarda yanma özellikle. Affedersin abi cinsel ilişki sıfır. Çünkü sertleşme olduğu zaman bile canım yanıyor kaldıki ilişki. Bazen penis kokunu tutuyor işiyemiyorum. Demek istediğim abi bu kronik prostatıt semptomları mı acaba. Zaten candida tedavisinden sonra gidecem zafer hocaya. Sadece psikolojim çok bozuk fikirlerini almak istedim bu semptomlar kronik prostatit mi. Şunuda söylim abi penis içine batma değilde böyle elektrik çarpar bıçak yırtar gibi ağrı
ibrahim0025

Peki abi zafer hocanın yanına gitmeden önce hangi testleri dışardan yaptırayım. Elimde bulunsun. Yani bunların hepsini yaparmı.
ibrahim0025

Kadir abim zafer hocanın yanına gitmeden önce hangi dediğin testleri hangi labaratuvarda yapmamı tavsiye edersin.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Zafer hoca dışardan tahlil,test vs.tanımaz ve onun tedavisine etki etmez çünkü o kendi metodunu uygular ve hakikatten tr deki en iyi doktordur bence bu konu üzerine.Şöyle söyleyeyim bende de sürekli penis ve makatta ağrılı,yanma mevcuttu.5 farklı Dr gezdim,adam akıllı işi bilip umursayan zaten yok.Biri prostat sıvısından 4-5 lökosit dedi,antb kullandım ama şikayetlerde gram gerileme yoktu.Kontrolde hiçbirseyin yok quercetin takviye kullan falan dedi.Ama bariz sıkıntı var anlıyorsun ve prostat rahatsız ediyo.Sonra Zafer hocaya gittim ve lökosit 14-16 çıktı ve yaklaşık 15 gündür antb kürü kullanıyorum.Bariz bir gerileme var Allah'a şükür.İnan rahatsız edici değil şuan.15 gün sonra kontrolüm var inanıyorum ki lökosit düşmüştür.Diyeceğim o ki hiç vakit kaybetmeden Zafer hocaya git lökosite göre tedavine başla.Ayrıca hoca idrar tahlil ve kültürüde yapıyor.Allah şifa versin
ibrahim0025

Sağol kardeşim. Yani pcr antibiyogram falan filan yapmıyayım diyorsun. Direk zafer hocanın yanı hiç bir bir test yaptırmadanmı gideyim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim almanyada.kandida bulunduysa, once bu tedaviyi bitir.Ondan sonra gidersin prostatit icin. Lokosit yuksek cikarsa antibiyotik kullanman lazim ama.kullanamazsin. Candida tedavisi goruyorsun. Ikisi ayni anda tedavi olmaz. Ilaclarin bitince candida icin pcrde yaptirabilirsin.