Karadeniz Bölgesi Doktor Tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tekkursun
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Karadeniz Bölgesi Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen tekkursun »

Herkese merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı forumda karadeniz bölgesinde yaşayan arkadaşlara. Arkadaşlar malumunuz özellikle doğu karadeniz tarafı eskişehire istanbula çok uzak. bizim gibi prostatit hastalarınında otobüs yolculugu yapması pek mümkün değil, uçak biletleri vs. çok yüksek. her ay doktora görünmek gerekiyor tedavi sürecinde git gel, hastane masrafları, kalmak, yemek içmek derken her ay 1500-2000 tl gibi bir ücretle karşılaşıyoruz. şahsen ben çok zorlanmaya başladım artık kesin bir sonucada yaklaşamadığımızdan dolayı. ben zafer hocada tedavi oluyorum ancak tedaviler aksıyor istediğimiz gibi gidemiyoruz doktora. eğer karadenizde tedavisini sürdüren arkadaşlar varsa, özel hastane veya devlet hastanesi farketmez. rektal tuse yapan, kültür bakan, az buçuk bu hastalıkla ilgilenen doktorlar var mıdır?

benim şehrimde böyle bir doktor malesef yok. rektal tuse bile yapmıyorlar. en azından arabayla 3 4 saate kadar gidilebilecek bir mesafe olsa yine razıyım. tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. herkese şifa dilerim, saygılar.
msrcmm

Re: Karadeniz Bölgesi Doktor Tavsiyesi

Mesaj gönderen msrcmm »

tekkursun yazdı:Herkese merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı forumda karadeniz bölgesinde yaşayan arkadaşlara. Arkadaşlar malumunuz özellikle doğu karadeniz tarafı eskişehire istanbula çok uzak. bizim gibi prostatit hastalarınında otobüs yolculugu yapması pek mümkün değil, uçak biletleri vs. çok yüksek. her ay doktora görünmek gerekiyor tedavi sürecinde git gel, hastane masrafları, kalmak, yemek içmek derken her ay 1500-2000 tl gibi bir ücretle karşılaşıyoruz. şahsen ben çok zorlanmaya başladım artık kesin bir sonucada yaklaşamadığımızdan dolayı. ben zafer hocada tedavi oluyorum ancak tedaviler aksıyor istediğimiz gibi gidemiyoruz doktora. eğer karadenizde tedavisini sürdüren arkadaşlar varsa, özel hastane veya devlet hastanesi farketmez. rektal tuse yapan, kültür bakan, az buçuk bu hastalıkla ilgilenen doktorlar var mıdır?

benim şehrimde böyle bir doktor malesef yok. rektal tuse bile yapmıyorlar. en azından arabayla 3 4 saate kadar gidilebilecek bir mesafe olsa yine razıyım. tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar. herkese şifa dilerim, saygılar.
Ben Rize’deyim. Eğitim Araştırma Hastanesinde Nezih Akça rektal tuşe, kültür, antibiyogram falan yapıyor. Ben yaptırdım ama kontaminasyon olmuş sonuç çıkmadı. Bir daha da gidemedim. Rizeye yakından deneyebilirsin.
tekkursun

teşekkür ederim. başka tavsiye verecek karadenizli arkadaşlarımız var mı?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Samsunda 2 doktor var kardeşim
1. Şükrü öztürk
2. Ahmet gencbay
Ikiside özel hastanede haberin olsun reklam olmasın diye hastane isimlerini vermiyorum
Amates
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Amates »

Peki samsundaki bu doktorlardan fayda varmı size??
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bana teşhisi koyan doktor şükrü hoca idi 2007 den beri Ankara üniversitesi okurken kimse sallamadı adını söyleyip geçer dediler taki 2011 yılında ateş titreme yatalak oldum devlettekiler anlamadı ateşi düşürüp psiyatriye yolladılar 1 ay sonra bu hocayı buldum direk rektal tuşe attı iltihap o kadar yoğunlaşmış ki bayıldım o gündür bu gündür giderim kimse mucize beklemesin bu hastalıkta doktorlardan
tekkursun

samsun, ordu, giresun, trabzon, rize. bu şehirlerde prostatit hastalığıyla ilgilenen, tedavi olduğunuz veya duyduğunuz iyi doktorlar varsa paylaşın arkadaşlar lütfen.
tekkursun

tekkursun yazdı:samsun, ordu, giresun, trabzon, rize. bu şehirlerde prostatit hastalığıyla ilgilenen, tedavi olduğunuz veya duyduğunuz iyi doktorlar varsa paylaşın arkadaşlar lütfen.