Nüks mü yaşıyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Nüks mü yaşıyorum

Mesaj gönderen moneymaker »

arkadaşalr merhaba cok uzun süredir forumu takip ediyorum üye olmamıştım sadece okuyordum. öncelikle burda deneyimlerini paylaşan herkese moral veren başta kadir abi olmak üzere teşkkür ediyorum. arkadaşlar benim probemim 2015 senesinde bel soguklugu teshisiyle konuldu bi müddet ilaç kullandım akıntı geçti ondan sonra yeniden korunasız ilişkimde yeniden akıntı problemim oldu burdan önerilen hocalardan birine gittim akıntı problemlerin devam edince prostattan lökosit sayımı yaptı rektal tuse yontemıyle 15-18 cıktı o zamanlar catallı işeme gibi problemlerim ve gün içinde akıntı problemlerim mevcuttu . iesef igne ve biteral oral antibiyotıkle 2 haftalık bir birlikteliğim oldu tekrar likösit sayımı için gittigmde lökositim 1-2 omuştu yaklasık 10 ay böyle devam etti akıntım ve catallı işeme olayı kesildi bende zaten oldum olası agrı vs yoktu sadece idrar sonra hafif yanma o da sürekli degil bazen oluyor bazen geciyordu bide araba kullanırken kaykılırken öne dogru hafif yanma oluyordu yumurtalıklarla makat arasında . bu ayın 9 u ana kadar herhangi problemim yoktu aradas sırada yanmalar yokluyordu zafer hoca normal oldugunu ıyılestıkce gececegını söyemişti ayın 9 unde bibirlikteligim oldu o gunden sonra yenıden akıntılarım basladı ama bu bel soguklugu gibi degilde sabahlar uyandıgımda oluyor yanma falan yok gun ıcınde akıntım yok sabah uyandoıgımda sadece sıvazlayınca bı damladan daha az bı akıntı rengı degısıyor bazen rakı gıbı kırlı beyaz renkte bu sabah aarı renkte gedı ıkı haftadır bu sekılde. tekrar hocamıza muayne olmaya gıttım ıdrar tahlılı ıstedı lokosıt bakmayacam artık gerek yok dedı ıdrar tahlılınde lkokosıt cıkmadı bıseyın yok dedı . benım ıcıme sınmeyen nokta su ben artık kendım bırılerının onerısıne baglı kalmadan burda yazan buyukklerımızden duydugum kadarıyla testler yatırmayı dusunuyorum kafamda uyabır uyanmaz duzen laba gıdıp ıdrar kuturu semen kulturu ve cevre hastanesındne prostat masajıyla prostat sıvısı aldırıp kulture vermeyı dusunuyorum daha once bu testlerın hıcbırı yapılmadı gıttım 5-6 doktorun hıcbırıdembunları onermedı . benım aklımdan gecen bu testler dogru mudur bunları yaptırıp eger bı sonuc yakalarsam artık enfeksıyon uzmanlarıyla tedavıye devam kararı aldım antıbıoagramda yaptırdıktan sonra umarım dedıgım gıbı testlerde patojenı yakalayabılırım ekstradan baska bı test vs yaptırmam gerekıyor mu bu iş konusunda bilinçli olan kardeşlerimin beni aydınlatmasını rıca edıyorum ozellıkle jkadir abinin . allah hepimize acıl sıfalar versın ben hıc vazgecmedım sızde vazgemcyeın arkadasla kurutulucaz allahın ıznıyle.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Nüks mü yaşıyorum

Mesaj gönderen kadir »

Birkac laba kultur antibiogram ve pcr yaptir, eşlestirerek gorulen patojene uygun tedavi uygulamasina gec kardesim. Gecmis olsun
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen moneymaker »

Kadir abi kultur antibiogram pcr testlerini ne icin yaptiricam sperm icin mi prostat sivisi icin mi idrar icin mi zafer hoca oyle biseye yanasmiyor. Antibiogrami cikan sonuclara gore mi yaptirmaliyim ornekleri verirken direk yapin diye mi soyliyim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

İlla zafer hoca yapacak diye bir kaide yok..tüm üretral akintilardan yaptirin, idrar dahil.
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Kardeşim benim hastalık geçmişti 1.5 yıldır doğru dr bulamadım onun için ilaç tedavisine başlayamadım şimdi şikayetlerimde artış oldu tabi birazda Benin tembelliğim tahlil verdim salı günü sonuçları alacağım inşallah şikayetlerden kurtuluruz .