Teşhis hakkında

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ok06920
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Teşhis hakkında

Mesaj gönderen Ok06920 »

Değerli arkadaşlar ocaktan beri çeşitli doktorlara gittim Hüseyin seçgin de dahil net bir teşhis koyabilen olmadı bir sürü antb kullandım şuan büyük tuvalette problem yaşıyorum şeffaf akıntı ve damlatma sorunu var idrar sonrasında idrar kültürü yaptırdım bir şey çıkmıyor penis başı kızardı ucu mantar vs balanit tarzı bir şey mi acaba diye düşünüyorum izak dalya ya randevu aldım önerir misiniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Teşhis hakkında

Mesaj gönderen kadir »

Gecmis olsun, öncelikle tani icin rektal tuşe ile prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirmaniz gerekir. Lokosit yuksekse prostatitsinizdir. Bu uretral akinti orneginden kultur ve antibiogram yaptirman gerekir. Patojene etken antibiyotik belirlenip tedaviye baslamanizi oneririm.
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatitttt »

kadir yazdı:Gecmis olsun, öncelikle tani icin rektal tuşe ile prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirmaniz gerekir. Lokosit yuksekse prostatitsinizdir. Bu uretral akinti orneginden kultur ve antibiogram yaptirman gerekir. Patojene etken antibiyotik belirlenip tedaviye baslamanizi oneririm.
Abi bende lokosit 0-1 kültürde üreme de olmuyor. Doktorda pek bişey diyemedi en son gittiğim de.senin görüşün nedir. Kasıklarda penis ucunda yanma batma oluyor birde prostat bölgesinde zonklama tabiri bir durum var.
Ok06920

Mesaj gönderen Ok06920 »

Düzende akıntı dan kültür yaptırsam mantar vs var mı diye düşünmeye başladım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatitttt yazdı:
kadir yazdı:Gecmis olsun, öncelikle tani icin rektal tuşe ile prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirmaniz gerekir. Lokosit yuksekse prostatitsinizdir. Bu uretral akinti orneginden kultur ve antibiogram yaptirman gerekir. Patojene etken antibiyotik belirlenip tedaviye baslamanizi oneririm.
Abi bende lokosit 0-1 kültürde üreme de olmuyor. Doktorda pek bişey diyemedi en son gittiğim de.senin görüşün nedir. Kasıklarda penis ucunda yanma batma oluyor birde prostat bölgesinde zonklama tabiri bir durum var.
Prostat sivisini süruntumu aldi yoksa cam lamami damlatti?
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatitttt »

kadir yazdı:
Prostatitttt yazdı:
cam lama damlattı abi. Diger dediginide yaptırdım hiçbirinde bişey çıkmadı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatitttt yazdı:
kadir yazdı:
Prostatitttt yazdı: Abi bende lokosit 0-1 kültürde üreme de olmuyor. Doktorda pek bişey diyemedi en son gittiğim de.senin görüşün nedir. Kasıklarda penis ucunda yanma batma oluyor birde prostat bölgesinde zonklama tabiri bir durum var.
cam lama damlattı abi. Diger dediginide yaptırdım hiçbirinde bişey çıkmadı
Uretrit olabilirsin idrar kültürü yaptirin...
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Düzende kültür yaptırdığında flora bakteri si üremedimi çok ilginç bir durum
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Senin bakterin belli aslında staph gurubu bakterin var daha önce yaptırdığın kültür de çıkmış ya Staph gurubu pcr de cinsel bulaşma gurubunda gelişim labda bunu patojen olarak kabul ediliyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder