Lökasit yok

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Lökasit yok

Mesaj gönderen umudunmavisi »

efervesan yazdı:
Maximus7781 yazdı:
efervesan yazdı:hocam meslek ahlakı denilen bir şey var

yahu güzel diyosunuz da adam 2 dakka bir parmak atıyor 350TL para gidiyor başka birşey de konuşulmuyor sürekli takip edilmesi gereken kronik bir hastalık bu, ayda bir kontrol etmek lazım, belki de 1 sene boyunca her ay 350TL vermek de çok değil mi?
Ona lafım yok o konu dA çok doğrusunuz hani fiyatı kendi belirliyorsa daha makul ya da sürekli gelenlere farklı bi tarife uygulamalı ama el Altında hasta bakması da doğru değil
Nekadar suan zafer oymanin guncel ucretleri
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Maximus7781 yazdı:
kenankomutan yazdı:
efervesan yazdı: Hocam bildiğimiz tedavi yönteminden farklı bşr şey yaptımı hangi antibiyotik verdi mesela
Filexivo monodoks forcef com viteks ligine verdi hoca ilgili biri lökasiti kendi sayıyor bilgisayara vs saydırmıyor bu sebeple çok iyi

zafer hoca örneği alıp laboratuara kendi götürüyor ve kendi bakıyor bu açıdan rakipsiz prostat masajına verilen ücrete değer ayrıca rica edilirse her seferinde muayene parası almıyor. biraz samimi olup kafaya alınırsa başka yollar da bulunabilir diye düşünüyorum bence isterse hiç muayene ve masaj parası verdirmeme imkanı var. Cebine bir 100tl konulsa yapabilir gibi geliyor ama samimi olmak lazım. Kadir abi bu konuda belki daha iyi fikir verebilir.
Arkadaslar, kimsenin kazanacagi yada verecegi para beni ilgilendirmez. Eldenmi alır, kredi kartiylami alır, eftmi yapar. O sizinle drunuz yada hastaneniz arasinda olan bir seydir. Zafer hoca iyi bir drdur ama babamin oglu degildir. Bu konuyla alakali benden fikir istemeyin lutfen. Saglikla ilgili yardim icin her zaman ben buradayim sagligim ve vaktim elverdikce. Ama bu konulara girmem. Benim konum degil.
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

zafer hocada 1 ayda 25 lokasit 1-2 indi dedim nasıl olur millt 3-4 ay geliyor düşmüyor :) bende nasıl düştü amacımız o zaten düşürmek dedi peki neden iyi gelmedi aynıyım mumkun değil diyor farkı gormen lazim dedi yok hocam yalan mi soyluyok yok işte aynıyız dedim mesanede daha tahrip var dedi ilaç yazdi onlar düzelsin dedi sonra askere gittim geldim bir daha gidesim gelmedi 2-3 ay tedavi oldum sonuç değişmedi şu lanet olası sık idrar gelme hissi geçmiyor
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Maximus7781 »

efervesan yazdı:
Maximus7781 yazdı:
efervesan yazdı:hocam meslek ahlakı denilen bir şey var

yahu güzel diyosunuz da adam 2 dakka bir parmak atıyor 350TL para gidiyor başka birşey de konuşulmuyor sürekli takip edilmesi gereken kronik bir hastalık bu, ayda bir kontrol etmek lazım, belki de 1 sene boyunca her ay 350TL vermek de çok değil mi?
Ona lafım yok o konu dA çok doğrusunuz hani fiyatı kendi belirliyorsa daha makul ya da sürekli gelenlere farklı bi tarife uygulamalı ama el Altında hasta bakması da doğru değil
ya haklısınız tabi son gidişimde rakam biraz koydu da ondan fazla tepki verdim...
Maximus7781

umudunmavisi yazdı:
efervesan yazdı:
Maximus7781 yazdı:

Nekadar suan zafer oymanin guncel ucretleri
165 sgk lı muayene 180 prostat masajı
Maximus7781

kadir yazdı:
Maximus7781 yazdı:
kenankomutan yazdı: Filexivo monodoks forcef com viteks ligine verdi hoca ilgili biri lökasiti kendi sayıyor bilgisayara vs saydırmıyor bu sebeple çok iyi

zafer hoca örneği alıp laboratuara kendi götürüyor ve kendi bakıyor bu açıdan rakipsiz prostat masajına verilen ücrete değer ayrıca rica edilirse her seferinde muayene parası almıyor. biraz samimi olup kafaya alınırsa başka yollar da bulunabilir diye düşünüyorum bence isterse hiç muayene ve masaj parası verdirmeme imkanı var. Cebine bir 100tl konulsa yapabilir gibi geliyor ama samimi olmak lazım. Kadir abi bu konuda belki daha iyi fikir verebilir.
Arkadaslar, kimsenin kazanacagi yada verecegi para beni ilgilendirmez. Eldenmi alır, kredi kartiylami alır, eftmi yapar. O sizinle drunuz yada hastaneniz arasinda olan bir seydir. Zafer hoca iyi bir drdur ama babamin oglu degildir. Bu konuyla alakali benden fikir istemeyin lutfen. Saglikla ilgili yardim icin her zaman ben buradayim sagligim ve vaktim elverdikce. Ama bu konulara girmem. Benim konum degil.
kadir abi ben de şimdi okuyunca verdiğim paranın acısından baya tepkisel yazmışım farkettim, sen onu bizden iyi tanırsın diye sormuştum ama konu dışına çıktık biraz haklısın tabi...
Nando06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Nando06 »

Hüseyin hoca şu anda nerede hangi hastanede arkadaşlar Bodrum Acıbadem hastanesine bakıyorum orada görünmüyor ismi?