Prostatit mi ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Cnyd64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatit mi ?

Mesaj gönderen Cnyd64 »

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 aydın peniste yanma ve ağrı şikayetim var. Ne kullandıysam fayda görmedim. Cipro, monorul, suprax, pyoloseptyl, ürispas hiç birinin fayda etmedi. Sadece azosilin bir nebze iyi geldi ama tamamen geçirmedi. 3 defa kültür aldırdım. Ultrason ve tomografilerde hiçbirşey çıkmadı. Sıkıntılarım devam ediyor. 3 doktor gezdim henüz prostatitle ilgili bir teşhis koyan olmadı. Uşakta oturuyorum İzmir ve civarı illerde doktor önerisi, ilaç önerisi ve gıda takviyesi önerisi her türlü tavsiyeye açığım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatit mi ?

Mesaj gönderen kadir »

Cnyd64 yazdı:Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 1 aydın peniste yanma ve ağrı şikayetim var. Ne kullandıysam fayda görmedim. Cipro, monorul, suprax, pyoloseptyl, ürispas hiç birinin fayda etmedi. Sadece azosilin bir nebze iyi geldi ama tamamen geçirmedi. 3 defa kültür aldırdım. Ultrason ve tomografilerde hiçbirşey çıkmadı. Sıkıntılarım devam ediyor. 3 doktor gezdim henüz prostatitle ilgili bir teşhis koyan olmadı. Uşakta oturuyorum İzmir ve civarı illerde doktor önerisi, ilaç önerisi ve gıda takviyesi önerisi her türlü tavsiyeye açığım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Gecmis olsun kardesim, ilac onerisi şu asamada verilmez. Önce rektal tuşe ile prostat sivisi lokosit kontrolü ve kültür tahlili. Yine idrar ve meni orneginden kültür ve antibiogram yaptirman gerekir. İyi bir urologa basvurup zaman gecirmeden bu tahlilleri yaptirmani öneririm.
Cnyd64

Mesaj gönderen Cnyd64 »

Teşekkür ederim. Allah herkese acil şifalar versin üstad. Bu konularda deneyimli bir ürolog tavsiye edebilir misiniz? İzmir, Eskişehir, Ankara civarı olabilir.
okan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen okan »

Ben de doktor tavsiyesi bekliyorum.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

hüseyin seçgin hoca bodrum acıbadem'e geçmişti. ona gidebilirsiniz.
Cnyd64

Mesaj gönderen Cnyd64 »

İzmir’de Necmettin Çıkılı’nın adını duydum. Tavsiye eder misiniz?