Ereksiyon sonrası testiste hafif ağrı başka hiçbir belirti yok

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sercan16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ereksiyon sonrası testiste hafif ağrı başka hiçbir belirti yok

Mesaj gönderen sercan16 »

Abiler,kardeşler herkese hayırlı Ramazanlar.iki ay önce şüpheli ilişkim oldu ertesi gün halsizlik titreme 39derece ateş grip sandım ilaçla iyileştim bir hafta sonra sadece akıntı oldu dr gittim hiç muayene etmeden monodoks ve tek doz iğne yaptı akıntı anında geçti ve 20gün önce tekrar şüpheli ilişkim oldu imkansız gerçekleşti kondom yırtıldı iki gün sonra tekrar sadece akıntı oldu acil dr gittim kan tahlili idrar kültürü basit tahliller yaptı hepsi temiz çıktı. alakasız bir bitkisel ilaç aldırdı bana gr plus diye birşey.akıntım geçmedi dediğimde rektal muayene yaptı sende prostatit var dedi bakteriyel değil dedi bu süreçte bende hiçbir belirti yoktu ve akıntı kesinlikle prostat sıvısı değildi ve iki sabah devam etti ben bu dr paracı diye güvenmedim başka dr gittim bana tek doz iesef ve iki kutu tetradox verdi iğneden hemen sonraki gün sadece sabahları gelen akıntı kesildi fakat aynı gün testisimde hafif sızı başladı psikolojimdendir deyip tetradoxlara devam ettim fakat geçmiyordu ara ara hafif sızı olarak geliyor sonrasında testislerimi ultrasonla incelettim epididim de kist cıktı 4x2mm ve incelettiğim hekim orşit ve epididimit teşhisi koydu 25mg ağrı kesici ve cipro500mg ilaç verdi araştırdım bu olsa ağrı antibiyotiklerden sonra biterdi,fakat bitmedi tekrar bir dr gittim spermde lökosit baktı (8-10çıktı) dedi prostatit,ben ereksiyon olduğumda ağrı testislerimde oluşmaya başlıyor ve geçiyor sancı gibi.Bugün bir prof a daha gittim rektal muayene yaptı prostatit var sende dedi ödem var dedi öyle basit söylüyor ki takma herkeste var gibisinden dedim tedavisi yok mu bana net birşey söylemiyor bakteriyel mi diyorum farketmez diyor dönem dönem geçecek çoğalacak diyor
Bende suanda verdiği tek belirti ereksiyon sonrası ağrı(tayzikli ve bol ereksiyon oluyorum) bu başlangıcı olduğu ve tedaviyi kolaylaştıracağını söyleyebilir miyiz
huseyin252

Re: Ereksiyon sonrası testiste hafif ağrı başka hiçbir belirti yok

Mesaj gönderen huseyin252 »

Geçmiş olsun zaten imkansızı başarmışsın kondomu yırtmışsın umarım hayat kadını değildir tedavimi aksatma yolun başındasın hızlı iyileşirsin ama doğru doktor doğru ilaçlar tedaviyi aksatma formu iyi oku gerekli bilgiler mevcuttur umarım çabuk atlatırsın
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Ya ben bu hastaliktan hicbirsey anlamadim resmen. ben korundum kondomda yirtilma falan yoktu hayat kadiniydi... iliskide cok fazla terlemistim 20 dakika araliksiz surmustu.... Iliski bitince prezervtifi cikardim penis genitali yikamadim.... sanirim hatam bu oldu ve trr yoluyla penisten bakteri girdi.....
:P
Canaydogan

Mesaj gönderen Canaydogan »

Sercan kardeşim biraz sabret semptomların geriler belki. Eğer prostatla ilgili bir şüphen varsa prostat sıvısından kültür yaptır güvenilir bir lab a ve sonucu bekle. Ancak antibiyotikleri bitirdikten 10 gün sonra falan yap. Ayrıca istediğin kadar profa git istersen dünyanın en ünlü doktoruna git hepsinin sana yapacağı şey aynı olur az çok. Rektal tuşe yapar ödem görürse prostatitsin der boşboş konuşur :D. En iyisi test yaptır çıkan sonuca göre enfeksiyon hastalıklarıyla görüş. Sperm kültüründe cinsel yolla bulaşan hastalık çıkmadıysa ve prostat sıvı testinde temiz çıkarsa sorunun yok demektir. Ayrıca genital organındaki bir ağrı elbette testise vurur sağa sola vurur bu doğal bir şey. Bir süre sex yapma ereksiyon olmaz. Boşalırken veya idrar yaparken yanma şikayetin yoksa bişey olmaz düzelirsin. Burada bir şeye kafanı yorma zamana bırak bir şeyleri. Belki sexte kendini zorladığın için aleti biraz yormuşssundur belli olmaz.
Canaydogan

Ama şunuda belirteyim. Cinsel yolla bulaşan hastalığın varsa bile bazı hastaneler bulamıyor bunu testlerde daha önce şahit oldum. İlinde kaliteli bir lab bul orada tekrar yaptır sperm+ Prostat sıvısı testlerini.
sercan16

Öncelikle günaydın abi,eğer kronik prostatitsem bu cok ama cok yeni,şuan cipronun bir kutusu bitti iki kutu da tetradox bitti tek semptom boşaldıktan sonra testisimde ağrı kalıcı değil geçen bir ağrı şiddeti dayanılmaz değil,hafif. Dr lar prostar sıvından kültüre gerek yok diyor bu bana cok saçma geliyor abi ben çiproyu neye göre kullanıyorum diyorum bir cok bakteriyi kapsıyor senin ilacın diyor doz ve miktarı neye göre alıcam Bursada yaşıyorum 6dr gittim hicbiri önemsemiyor Berk karataş varmış ona gidicem simdi.
Bugün prostat sıvısından kültür yaptırsam mı cipronun bitmesini beklesem mi bilemedim
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

sercan16 yazdı:Öncelikle günaydın abi,eğer kronik prostatitsem bu cok ama cok yeni,şuan cipronun bir kutusu bitti iki kutu da tetradox bitti tek semptom boşaldıktan sonra testisimde ağrı kalıcı değil geçen bir ağrı şiddeti dayanılmaz değil,hafif. Dr lar prostar sıvından kültüre gerek yok diyor bu bana cok saçma geliyor abi ben çiproyu neye göre kullanıyorum diyorum bir cok bakteriyi kapsıyor senin ilacın diyor doz ve miktarı neye göre alıcam Bursada yaşıyorum 6dr gittim hicbiri önemsemiyor Berk karataş varmış ona gidicem simdi.
Bugün prostat sıvısından kültür yaptırsam mı cipronun bitmesini beklesem mi bilemedim
Antibiyotik kullandığın için yaptırdığın kültürden büyük bşr ihtimal sağlıklı sonuç alamazsın ilaç bitikten bir hafta sonra fln gitmelisin
Canaydogan

Sercan eger prostatitsen kaybettigin her vakit sana zarardir. Yapacagin sey cok basit. Iyi bir labdan prostat sivisi kulturu icin bir kab aliyorsun. Daha sonra ozel bir doktora gidip prostat masajiyla o kaba siviyi aktariyorsun ancak penisinin ucunu ve yanlarini steril birseylw sil doktor yardimci olur. Eger doktor sacma sapan konusurusa hic aldiris etme bile sadece bu islemi yaptirmak icij buraya gwldigini soyle essek gibide yapar parasiyla sonucta. Prostat sivisindan sonra kabi al derhal laba birak ve oraya gitttiginde birde sperm kulturu ver. Ikisindende antibiyogram isteyip sonucunu bekle. Eger varsa bir mikrop illa cikar prostatta sayet yoksa ve prostat iltihabiysan ki sakin endiselenme. Sikintilatin ck minimal duzeyde. Dogru yasam tarzi ve ek gidalarla prostatjni sabit tutarsin dahada kotulesmezsin. Ama ben gececegine inaniyorum. Yinede dedigim gibi eger gercekten bir sorun varsa derhal bu isi aciklaga kavustur. Gec kalma hic bisey icin sonra cok ugrasirsin.
Canaydogan

Gelismelerden bizi haber et. Eger fprumda paylasmaya degmeyecek kdr ufak bir gelisme olursa yada ek sorularin olursa bana ozelden ulasabilirsin. Her turlu destek olur isi aydinliga kavustururz icini ferah tut ve dedigimi yapsen
sercan16

Canaydogan yazdı:Gelismelerden bizi haber et. Eger fprumda paylasmaya degmeyecek kdr ufak bir gelisme olursa yada ek sorularin olursa bana ozelden ulasabilirsin. Her turlu destek olur isi aydinliga kavustururz icini ferah tut ve dedigimi yapsen
Şuan cipro ve tetradox kullanıyorum sonuca bir engeli olur mu
Mesajı suan gördüm yoksa bugün yaptırırdım
20gün oldu bu belirtiler ortaya çıkalı inanılmaz kötü haldeyim psikolojim yıkıma uğradı destek almayı düşünüyorum
huseyin252

sercan16 yazdı:
Canaydogan yazdı:Gelismelerden bizi haber et. Eger fprumda paylasmaya degmeyecek kdr ufak bir gelisme olursa yada ek sorularin olursa bana ozelden ulasabilirsin. Her turlu destek olur isi aydinliga kavustururz icini ferah tut ve dedigimi yapsen
20gün oldu bu belirtiler ortaya çıkalı inanılmaz kötü haldeyim psikolojim yıkıma uğradı destek almayı düşünüyorum

Bir an önce psikolojik destek al ve tedaviye devam et en azından sağlıklı düşünür doğru sonuca gidersin
sercan16

huseyin252 yazdı:
sercan16 yazdı:

Bir an önce psikolojik destek al ve tedaviye devam et en azından sağlıklı düşünür doğru sonuca gidersin
Forumu okudukça Sanki prostat sıvının kültürünü ve antibiyogramı aldığımda kısır bir döngünün içine girecekmişim gibi hissediyorum tek moral kaynağım boşalmadığımda hiçbir ağrım yok.boşaldığımda testisim ağrımadığı günü hayal ederek yaşıyorum ve diğer arkadasların durumlarını okudukça hırslanıyorum ama ilaçlar basit hafif ilaçlar da değil bu konu bile bir kısır döngü
Lökositi sıfırladın hiçbir üreme yok semptom geçsin diye bekliyorsun hop bi kaç ay sonra tekrar lökosit tekrar antibiyotik
Nolacak bilmiyorum
huseyin252

İyileşirsin takma kafaya iyileşenler formda çok sadece zaman ve sabır istiyor lokositte sıfırlanır bakteride temizlenir organda tamir olur sadece zaman ve tedavi herşeyin üstesinden gelir