Şahsi Fikrinizi Almak istiyroum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Canaydogan

Şahsi Fikrinizi Almak istiyroum

Mesaj gönderen Canaydogan »

Merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın her gün konu açıp kirlilik yaratıyorsam affola. Benim aklımı kurcalayan bir şey vardı bu konu hakkında sizin şahsi fikrinizi öğrenmek istiyorum. Belki bir nebze moral olur. Bu hastalığımın ilk başladığı zaman bana sonda takıldı,4 gün sonra kasılarakta olsa işeyebiliyordum ancak 3-4 gün sonra yine sonda takıldı böyle böyle belirli aralıklarla bana sonda takıldı, en son sondasız yapamaz oldum. İlk sonda çıktığı zaman çok iyiydim. Sadece yanma problemim vardı. Daha sonra şikayetlerim katlandı ve daha kötü oldu. Acaba uygun antibiyotik tedavisiyle hastalığımın ilk gününe dönebilir miyim? Çok yıprattı bu hastalık ciddi manada. Tek isteğim eskisi gibi olmasa da hastalığımın llk günkü haline dönmek...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Şahsi Fikrinizi Almak istiyroum

Mesaj gönderen kadir »

Canaydogan yazdı:Merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın her gün konu açıp kirlilik yaratıyorsam affola. Benim aklımı kurcalayan bir şey vardı bu konu hakkında sizin şahsi fikrinizi öğrenmek istiyorum. Belki bir nebze moral olur. Bu hastalığımın ilk başladığı zaman bana sonda takıldı,4 gün sonra kasılarakta olsa işeyebiliyordum ancak 3-4 gün sonra yine sonda takıldı böyle böyle belirli aralıklarla bana sonda takıldı, en son sondasız yapamaz oldum. İlk sonda çıktığı zaman çok iyiydim. Sadece yanma problemim vardı. Daha sonra şikayetlerim katlandı ve daha kötü oldu. Acaba uygun antibiyotik tedavisiyle hastalığımın ilk gününe dönebilir miyim? Çok yıprattı bu hastalık ciddi manada. Tek isteğim eskisi gibi olmasa da hastalığımın llk günkü haline dönmek...
Surekli sondayla isemek mesane kaslarini zayiflatip yavaslatir. Mesane kaslari egzersizleri yaparsaniz mesane kaslariniz guclenir idrari daha rahat yaparsiniz.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Şahsi Fikrinizi Almak istiyroum

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Arkadasim spor yap biraz ilac bir yere kadar... bitkisel caylar ic ayrica brokoli kurunu dene.