Kendine prostat masajı yapabilenler ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Kendine prostat masajı yapabilenler ?

Mesaj gönderen eserben »

Aramızda kendine prostat masajı yapanlar var mı ? Ne zamandan beri yapıyorsunuz, ne durumdasınız ve süreçte olumlu gelişme var mı ?
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Kendine prostat masajı yapabilenler ?

Mesaj gönderen orhan »

eserben yazdı:Aramızda kendine prostat masajı yapanlar var mı ? Ne zamandan beri yapıyorsunuz, ne durumdasınız ve süreçte olumlu gelişme var mı ?
selam ben varım
yaklaşık 1 yıldır haftada 1-2 yapıyorum ağrılarda ve genel şikayetlerde %80 azalma var cinsellik tavan yaş 52
bu arada çok basit bir şey gözünüzde o kadar büyütmeyin deneyin tekrar tekrar tekrar sonunda olacak
selamlar
eserben

Mesaj gönderen eserben »

orhan yazdı:
eserben yazdı:Aramızda kendine prostat masajı yapanlar var mı ? Ne zamandan beri yapıyorsunuz, ne durumdasınız ve süreçte olumlu gelişme var mı ?
selam ben varım
yaklaşık 1 yıldır haftada 1-2 yapıyorum ağrılarda ve genel şikayetlerde %80 azalma var cinsellik tavan yaş 52
bu arada çok basit bir şey gözünüzde o kadar büyütmeyin deneyin tekrar tekrar tekrar sonunda olacak
selamlar
Merhaba orhan abi, bende başladım yaklaşık 10 gün oldu 2 defa yaptım. İlkinde biraz sancılı oldu çok sıvı getiremedim ama 2. Sinde çözdüm olayı 5-6 damla getirdim. Yalnız biraz sancılarım başladı bu iyimi kötü mü bilemedim. Artık ödemle mi oynadık bilemiyorum. Sende oldu mu ilk başlarda böyle sıkıntı.
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

[quote="orhan"][quote="eserben"]Aramızda kendine prostat masajı yapanlar var mı ? Ne zamandan beri yapıyorsunuz, ne durumdasınız ve süreçte olumlu gelişme var mı ?[/quote]
selam ben varım
selamlar[/quote]
Orhan abi ben de % 70 masaj bu hastalığın ilacı sen de % 80 allah daim etsin masaj cidden emilim icin de agri icinde bire bir zaten cinsellik icin ereksiyon haplarindan daha etkili bence tabi herkeste boyle olacak diye bir sey yok çoğunluk fayda gorecektir bu kesin
eserben

Mesaj gönderen eserben »

PRUVA35 yazdı:
orhan yazdı:
selam ben varım
selamlar
Orhan abi ben de % 70 masaj bu hastalığın ilacı sen de % 80 allah daim etsin masaj cidden emilim icin de agri icinde bire bir zaten cinsellik icin ereksiyon haplarindan daha etkili bence tabi herkeste boyle olacak diye bir sey yok çoğunluk fayda gorecektir bu kesin
Abi merhaba siz de yapıyor musunuz ? Süreçte artı eksi durumlarınız oldu mu ?
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Ilk basta aci oluyor zaten bu kesin prostat sert oluyor sonra zamanla prostat yumusuyor ve katiya yakin sivi geliyor zaten prostat yumusayinca fayda oluyor bu kesin ben cok uzun suredir yapmiyorum ama inanilmaz faydali ne kadar hos bir islem olmasada cogu semptoma iyi geliyor gecmis olsun bende boyle oldu diye sizde boyle olacak iddiasinda bulunmuyorum gecmis olsun
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

eserben yazdı:
orhan yazdı:
selam ben varım
selamlar
Merhaba orhan abi, bende başladım yaklaşık 10 gün oldu 2 defa yaptım. İlkinde biraz sancılı oldu çok sıvı getiremedim ama 2. Sinde çözdüm olayı 5-6 damla getirdim. Yalnız biraz sancılarım başladı bu iyimi kötü mü bilemedim. Artık ödemle mi oynadık bilemiyorum. Sende oldu mu ilk başlarda böyle sıkıntı.
acele etme kaş yaparken göz çıkartmayalım bir kere tırnağınız sıfır kesim olsun organı bulduğunuzda acele etmeyim ordan 3-4 parmak dışkı çıkan bir yer sonuçta organı ulduğunuzda nazik davranın illaki sıvı gelecek diye bir şey yok okşayın yumşatın aranızda genç arkadaşlar varsa evli olan cinsel yolla boşalın ilerki safhalrda ağrı durumunuza göre bazen üst üste boşalın sıcak oturma yapın sonuçta hastalık yoktur hasta vardır size neyin iyi geldiğini siz daha iyi bilirsiniz selamlar