SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: SONUNDA DOKTORA GIDIYORUM...

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu hastalikta herkes hemen duzelmeyi bekliyor ya biz anlatamiyoruz yada okumuyorsunuz ben 5 ay sonra duzelmeye basladim bekleyin biraz.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

ABittersweetLi yazdı:
hamdi yazdı:ya benim testis agrisi.makat agrisi apis arasinda yanma gectide kuyruk sokumu belim mesane bolgesi ole bir agriyorki ilac verdi izak hica telefonla gorustuk ayin 9 undada kontrol var sonra gene gidecem dagin basina hocaya soyledim 1 ay doktora felan gidemem dedim 1 aylik bir tedavi uygulariz dedi.yav bu bukadar agrinyapiyormu benim gibi agri ceken varmi acaba gece uyuyamiyorum bel agrisindan
Yazdığın sıkıntıları midede yapar.zaten bi ara mide bulantında olmuş.mide içinde bi doktora git istersen.bi de ağrı olayında stresden uzak duracaksın.magnezyum takviyeside alabilirsin.
abi bende kronik gastrit de var reflu ayni zamanda birazda meslek geregi sitresliyim
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

freeman yazdı:
hamdi yazdı:
freeman yazdı:
Gentayı günde 1 defa mı yaptın,? başka ilaca devam ediyormusun?
genta gunde 1 defaydi bitti ama bende bir duzelme yok
Düzelme yok diyorsun ama ,testis agrinin azaldiğini makattaki yanmanin gectiğini , apis arasi yanma gittiğini söylüyorsun. bunlar genta iğneden önce mi sonra mı düzeldi..?
genta igneden sonra duzeldi.abi ogle bir bel ve mesane agrim varki tas dusuruyorum sanki.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Kc34 yazdı:Bu hastalikta herkes hemen duzelmeyi bekliyor ya biz anlatamiyoruz yada okumuyorsunuz ben 5 ay sonra duzelmeye basladim bekleyin biraz.
kc34 siz ve kadir abinin paylasumlarini surekli takip ediyorum.Hemen iylesmeyide beklemiyorum yillarca ceken hastalar var .Bazen oyle bir agrim oluyorki mesane ve belimde ister istemez insan tedirgin oluyor ve korkuyor baska biseymi diye merakim acaba bu agrilar sadece bendemi oluyor yoksa diger arkadaslarda da varmi.ozellikle yatinca agrim cogaliyor.2 gundur toplam uyku saatim 2 saat ancadir.Ayriyetten siz ve diger tecrubeli arkadaslara da paylasimlari icin tesekkur ederim.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

O ağrılar her hasta olan da var kardeşim
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Evet 15 gun sonra izak dalvaya kontrole gittim.yapilan idrar testinde az oranda kume kume lokasit cikti.yeni bir tedavi surecine girdik.bu sefer ilaclarim xkatral 1 kutu.crevit 2 kutu.azitro 3 kutu.bu arada ag4ilarim eskiye oranla az.
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Bu arada izak dalvaya muayene icin girtigimde raul7 kardesimlede tanistik piril piril bir insan degrli bilgilerinden dolayi k3ndisine tesekkur esiyorum.Insallah allahin izniyle bu beladan kurtuluruz.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

hamdi yazdı:Bu arada izak dalvaya muayene icin girtigimde raul7 kardesimlede tanistik piril piril bir insan degrli bilgilerinden dolayi k3ndisine tesekkur esiyorum.Insallah allahin izniyle bu beladan kurtuluruz.
İnşallah abi, tek temennimiz sabır gerektiriyo,banada hoca 1 adet iesef, flagy ve aksef verdi,
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Arkadaslar ne oldu sizin sonuc?
Merak ettigim bir sey var kimyasal herhangl bir seyi penise surmusmuydunuz yada havuza veyahut denizde uzun sure kalmismiydiniz bu 3 seyi cok merak ediyorum...