BİR POLİSİN BASİNA GELECEK EN KOTÜ HASTALİKLARDAN BİRİSİN PROSTATİT

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Gencpls
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: BİR POLİSİN BASİNA GELECEK EN KOTÜ HASTALİKLARDAN BİRİSİN PROSTATİT

Mesaj gönderen Gencpls »

asosyal yazdı:
Gencpls yazdı:Bugün 2 haftalık iesef + tetradox tedavisinden sonra zafer hocaya uğradım kontrol için prostat lökosit sayısı 8-10 dan 5-6 ya düşmüş

5 adet genta 160 mg
Biteral 500 mg 10 tablet
Klindan 150 mg

Devam ediyoruz..
Peki ağrılar Devam mı?

İlk kür uygularken prostatimda müthiş bir şişme ve ağrı meydana geldi sıcak su torbasına oturmadan duramiyordum son 2 gündür biraz indi bugün gentaya başlıyorum

İdrar problemim fazla yok ..prostat sismesin yeter beynime vurdu o ağrı

Sabah ereksiyonlarim gayet guzel
Gencpls

Mesaj gönderen Gencpls »

Ben bu hastalığı yenecegime canı gönülden inanıyorum ve gözümde fazla büyütmuyorum Allah betereinden saklasın.. ben çok zor şartlarda geceli gündüzlü çalışıyorum masabasi 8-5 çalışan veya emekli insanlar varsa forumda dert etmesinler kendilerine bol su + sıcak suya oturup cinsellik yasasinlar ve takviye alsınlar bence en önemlisi Moral
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

nisan 5 de benim ilk kür bitmiş olacak bakalım lökasit inmiş mi şuan değişen bişey yok bende inşlh iyileşiriz
Gencpls

Mesaj gönderen Gencpls »

sessiz01 yazdı:nisan 5 de benim ilk kür bitmiş olacak bakalım lökasit inmiş mi şuan değişen bişey yok bende inşlh iyileşiriz
İnşallah kardeşim ümitli ol bazen karamsarlasabiliyoruz ama.inanki hepsi geçecek
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

Gencpls yazdı:
sessiz01 yazdı:nisan 5 de benim ilk kür bitmiş olacak bakalım lökasit inmiş mi şuan değişen bişey yok bende inşlh iyileşiriz
İnşallah kardeşim ümitli ol bazen karamsarlasabiliyoruz ama.inanki hepsi geçecek
inşallah atlatacağiz bu hastaliği kardeşim
Gencpls

Mesaj gönderen Gencpls »

Merhabalar

Bugün 2.kür bitti zafer hocayla 1 aylık tedavimizi tamamladık. Sol testis altında batma ve yanma devam ediyordu bunu zafer hocaya belirttim. Makattan muayene sonra lökosit 1-2 çıktı. Tedavi başlangıcında 8-10 2.küre geçiş esnasında 6-8 lökosit vardı. İltihabı kurutmus olduğumuzu belirtti. Sonuçta doku hasarı var şikayetlerim bundan sanırım.

Sinir uçlarını onarmak için benexol B12 vitamin ve tedbiren advil isimli enflamatuvar verdi.

Tedaviye devam 1 ay sonra şikayetlerin gecmezse gel dedi.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Gencpls yazdı:Merhabalar

Bugün 2.kür bitti zafer hocayla 1 aylık tedavimizi tamamladık. Sol testis altında batma ve yanma devam ediyordu bunu zafer hocaya belirttim. Makattan muayene sonra lökosit 1-2 çıktı. Tedavi başlangıcında 8-10 2.küre geçiş esnasında 6-8 lökosit vardı. İltihabı kurutmus olduğumuzu belirtti. Sonuçta doku hasarı var şikayetlerim bundan sanırım.

Sinir uçlarını onarmak için benexol B12 vitamin ve tedbiren advil isimli enflamatuvar verdi.

şikayetler geçmezse hocam arkadaşların memnun kaldığı diğer doktorları dene çünkü zafer hoca lökosit endeksli bşr doktor lökosit yoksa sorun yoktur gerisini zaman bırak der qma hocanın odaklandığı şey lökosit oldupu için gözden kaçırdığı başka şeyler olablşr ya da diğer doktor farklı bi yöntem kullanabilrş
Gencpls

Mesaj gönderen Gencpls »

efervesan yazdı:
Gencpls yazdı:Merhabalar

şikayetler geçmezse hocam arkadaşların memnun kaldığı diğer doktorları dene çünkü zafer hoca lökosit endeksli bşr doktor lökosit yoksa sorun yoktur gerisini zaman bırak der qma hocanın odaklandığı şey lökosit oldupu için gözden kaçırdığı başka şeyler olablşr ya da diğer doktor farklı bi yöntem kullanabilrş

1-2 ay boyunca ağrılarımin takibini yapacagim bakalım sinir ve doku hasarını onarmak lazim