Lökasit yok

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mrshadow

Re: Lökasit yok

Mesaj gönderen Mrshadow »

kenankomutan yazdı:
Mrshadow yazdı:S.epidermis floradir ama, acaba tenini mi degdirdin ornek alinirken
Valla Hüseyin hoca aldı numuneyi ve orta düzeyde üreme oldu tenden olsa orta düzey olacağını sanmıyorum
Huseyin hoca ne dedi bu bakteriyle ilgili
kenankomutan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kenankomutan »

Mrshadow yazdı:
kenankomutan yazdı:
Mrshadow yazdı:S.epidermis floradir ama, acaba tenini mi degdirdin ornek alinirken
Valla Hüseyin hoca aldı numuneyi ve orta düzeyde üreme oldu tenden olsa orta düzey olacağını sanmıyorum
Huseyin hoca ne dedi bu bakteriyle ilgili
Kültüre göre ilaç reçete edelim gel demişti bende devlet hastanesinde kültür sonucuna göre ilaç yazdırdım
kenankomutan

Uzun zamandır sabah ereksiyonları olmuyor ve sağlıklı iken gün içerisinde yaşadığım ereksiyonlar YÖK cinsel isteksizlik hakim mast yapmaya kalktığımda zorlanmıyorum boşalmada problem de yok ama bu ereksiyon olmayışının sebebini çözemedim içime baya bi dert olmaya başladı bu konu
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

kenankomutan yazdı:Uzun zamandır sabah ereksiyonları olmuyor ve sağlıklı iken gün içerisinde yaşadığım ereksiyonlar YÖK cinsel isteksizlik hakim mast yapmaya kalktığımda zorlanmıyorum boşalmada problem de yok ama bu ereksiyon olmayışının sebebini çözemedim içime baya bi dert olmaya başladı bu konu
Eğer daha önce böyle bir sorun yok ise bu olay bence tamamen psiikoloji veya ilaç kullanımı ile alakalı durumdur diye düşünüyorum.Özgüven eksikliği,depresif durumlar,mesleki stres,korkular v.s. var ise psikiyatri desteği almak gerekir.
kenankomutan

toprak12 yazdı:
kenankomutan yazdı:Uzun zamandır sabah ereksiyonları olmuyor ve sağlıklı iken gün içerisinde yaşadığım ereksiyonlar YÖK cinsel isteksizlik hakim mast yapmaya kalktığımda zorlanmıyorum boşalmada problem de yok ama bu ereksiyon olmayışının sebebini çözemedim içime baya bi dert olmaya başladı bu konu
Eğer daha önce böyle bir sorun yok ise bu olay bence tamamen psiikoloji veya ilaç kullanımı ile alakalı durumdur diye düşünüyorum.Özgüven eksikliği,depresif durumlar,mesleki stres,korkular v.s. var ise psikiyatri desteği almak gerekir.
Subaylık sınavlarına girecem psikiyatriye o yüzden gidemiyorum burada belirtilen takviyelerden sipariş verdim onları deneyeceğim birde cipro kullanıyorum ilaçların bitiminden sonra düzende sperm kültürü ve idrar kültürü ve spermiyografi yaptıracağım Allah hepimize şifa versin
kenankomutan

Bugün Hüseyin hoca ile telefonla konuştum ereksiyon problemlerimden bahsettim bunu sorun edersen sorun var etmezsen sorun yok dedi psikolojik demeye çalıştı açıkçası Hüseyin hocaya karşı güven sarsılması yaşadım prostatımda hala ağrı var ligone ve bromelain kullanmaya başladığımdan beri ağrılar aşırı derece de azaldı sadece çok küçük bir noktaya vurup ben burdayım diyor ama sabah ereksiyon olmayışı ve gün içinde erkek sohbetinde eteksiyon olmayışı bazen Erekte olmakta zorluk çekmem beni baya bi zorlamaya başladı Zafer hocaya muayene olmaya karar verdim birde orada lökasit saydıracağım eğer ki onda da lökasit sayısı 2-3 vs düşük değer çıkarsa ne yapmam gerekir ne önerirsiniz
Mrshadow

Ereksiyon sorunlari cogu zaman psikolojiktir.
Kac yasindasin bilmiyoeum ama sorun etme,
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Ereksiyın sorunları psikolojik değildir yani prostat şiş ve kasılmış durumda uzun süre alfa bloker kullanırsan sabah eteksiyonları gelir merak etme psikolojik olmamaz bu hastalığın en büyük sıkıntılarından biri cinselliği etkilemesi bunu tüm dünya diyor
Mrshadow

ege44 yazdı:Ereksiyın sorunları psikolojik değildir yani prostat şiş ve kasılmış durumda uzun süre alfa bloker kullanırsan sabah eteksiyonları gelir merak etme psikolojik olmamaz bu hastalığın en büyük sıkıntılarından biri cinselliği etkilemesi bunu tüm dünya diyor
hepsinden bahsetmiyorum tabii
sabah ereksiyonu fizyolojiktir ama bu birazda yaşa bağlı
testesteron üretimi bile yavaşlıyor artık. ben 40'a merdiven dyaadım . 20 yaşındaki performansımı bekleyemem
kenankomutan

ege44 yazdı:Ereksiyın sorunları psikolojik değildir yani prostat şiş ve kasılmış durumda uzun süre alfa bloker kullanırsan sabah eteksiyonları gelir merak etme psikolojik olmamaz bu hastalığın en büyük sıkıntılarından biri cinselliği etkilemesi bunu tüm dünya diyor
Alfa broker olarak ben önerirsiniz lifta bu gruba mı giriyor
kenankomutan

Mrshadow yazdı:Ereksiyon sorunlari cogu zaman psikolojiktir.
Kac yasindasin bilmiyoeum ama sorun etme,
27 yaşındayım hocam ben
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Mrshadow yazdı:
hepsinden bahsetmiyorum tabii
sabah ereksiyonu fizyolojiktir ama bu birazda yaşa bağlı
testesteron üretimi bile yavaşlıyor artık. ben 40'a merdiven dyaadım . 20 yaşındaki performansımı bekleyemem
Ee ben senden çok gencim neden ereksşyon sorunu yaşıyorum doktoruma anlattım alfa bloker verdi en az 6 ay kullanıcan dedi kullanıyorum sabah ereksiyonları geleye başladı mesela
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ben bir şey öneremem doktor deilim doktorunla konuş zaten işini bilen bir doktor veriyor prostat yumuşasın diye
kenankomutan

ege44 yazdı:Ben bir şey öneremem doktor deilim doktorunla konuş zaten işini bilen bir doktor veriyor prostat yumuşasın diye
Anladım sağ olun teşekkür ederim
eserben

Mesaj gönderen eserben »

kenankomutan yazdı:Bugün Hüseyin hoca ile telefonla konuştum ereksiyon problemlerimden bahsettim bunu sorun edersen sorun var etmezsen sorun yok dedi psikolojik demeye çalıştı açıkçası Hüseyin hocaya karşı güven sarsılması yaşadım prostatımda hala ağrı var ligone ve bromelain kullanmaya başladığımdan beri ağrılar aşırı derece de azaldı sadece çok küçük bir noktaya vurup ben burdayım diyor ama sabah ereksiyon olmayışı ve gün içinde erkek sohbetinde eteksiyon olmayışı bazen Erekte olmakta zorluk çekmem beni baya bi zorlamaya başladı Zafer hocaya muayene olmaya karar verdim birde orada lökasit saydıracağım eğer ki onda da lökasit sayısı 2-3 vs düşük değer çıkarsa ne yapmam gerekir ne önerirsiniz
Bromelaini günde kaç defa kullanmalıyız ?
kenankomutan

eserben yazdı:
kenankomutan yazdı:Bugün Hüseyin hoca ile telefonla konuştum ereksiyon problemlerimden bahsettim bunu sorun edersen sorun var etmezsen sorun yok dedi psikolojik demeye çalıştı açıkçası Hüseyin hocaya karşı güven sarsılması yaşadım prostatımda hala ağrı var ligone ve bromelain kullanmaya başladığımdan beri ağrılar aşırı derece de azaldı sadece çok küçük bir noktaya vurup ben burdayım diyor ama sabah ereksiyon olmayışı ve gün içinde erkek sohbetinde eteksiyon olmayışı bazen Erekte olmakta zorluk çekmem beni baya bi zorlamaya başladı Zafer hocaya muayene olmaya karar verdim birde orada lökasit saydıracağım eğer ki onda da lökasit sayısı 2-3 vs düşük değer çıkarsa ne yapmam gerekir ne önerirsiniz
Bromelaini günde kaç defa kullanmalıyız ?
Günde bir kez alıyorum ben
kenankomutan

hüseyin hoca ilk muayenemde 2 kutu tarivid ve bir kutu biteral vermişti hiç bir sıkıntım kalmamıltı daha sonra nüks ettiğinde antibiyotik vermedi bende kendim biteral ve tarivid yazdırmıştım hekime ama kullanmamıştım geçen forumda birinin daha önce biteralle iyi olup şimdi tekrar biteralle rahatladığını okuyunca kullanmaya karar verdim 3. günde kalçaya vuran ağrılar kalmadı ve sabah ereksiyonları geri geldi gün içinde ereksiyonlar da düzelmeye başladı 4 günde bunu fark ettim inanılmaz bir rahatlamadayım geçen haftaya göre %70 iyi durumdayım ligone broamlain propolis takviyelerine devam ediyorum ayrıca biteral ile spremdeki sarı parçalarda düzeldi
kenankomutan

Merhaba arkadaşlar 3.5 ay sonra yine yanınızdayım ve nüks yaşamaya başladım Allah kahretsin ki kesin kurtulduğumu sanmıştım sabah erkesiyınlarım dahi sekmiyordu yine geri geldi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kenankomutan yazdı:Merhaba arkadaşlar 3.5 ay sonra yine yanınızdayım ve nüks yaşamaya başladım Allah kahretsin ki kesin kurtulduğumu sanmıştım sabah erkesiyınlarım dahi sekmiyordu yine geri geldi
Yalniz değilsin hatta bende iyi oldum zannettim faranjit tetikledi geçen hafta acile zor attım kendimi serum yedim şimdi iğne verdi hoca çok büyütüyorsun dedi evlen meşgale bul kendine dedi :D
kenankomutan

O hocaları allah bildiği gibi yapsın
kenankomutan

modjo yazdı:bence bir.kez daha kültür yaptırmakta fayda var böyle bulaş mi değilmi emin olursun
ilk yakalandığımdan beri korunmasız ilişkim hiç olmadı 2.kez bulaş olduğunu düşünmüyorum ama kültür yaptıracağım
radyoloji03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen radyoloji03 »

Arkadaşlar merhaba yeni başlık açamadım biyopsi yaptıran varmı aramızda varsa benimle iletişime geçerse sevinirim
kenankomutan

medikana da tamamlayıcı sağlık sigortası kullanan var mı zafer hocayla sürekli tedavide faydası olacağına inanıyorum tahlil tektiklerin tümünde geçerli olduğu söyleniyor doğrumudur yılda 10 muayene ve tahliller ücretsiz diyor totalde bütçeye çok katkısı olacak gibi gözüküyor bilen varsa aydınlatırsa sevinirim
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kenankomutan yazdı:medikana da tamamlayıcı sağlık sigortası kullanan var mı zafer hocayla sürekli tedavide faydası olacağına inanıyorum tahlil tektiklerin tümünde geçerli olduğu söyleniyor doğrumudur yılda 10 muayene ve tahliller ücretsiz diyor totalde bütçeye çok katkısı olacak gibi gözüküyor bilen varsa aydınlatırsa sevinirim
Hangi doktora tedavi oluyordun kardeşim? Tamamlayıcı sağlık sigortası pahalı vede özel sigorta olunca bazı özel hastaneler parayı kapmak için herşeyi yapıyor hele ki zafer hoca prostat masajı için ayrı para alıyordu yanlış bilmiyorsam grupta yazan arkadaşlarda özel sağlık sigortası o parmağı karşılamaz bence
kenankomutan

asosyal yazdı:
kenankomutan yazdı:medikana da tamamlayıcı sağlık sigortası kullanan var mı zafer hocayla sürekli tedavide faydası olacağına inanıyorum tahlil tektiklerin tümünde geçerli olduğu söyleniyor doğrumudur yılda 10 muayene ve tahliller ücretsiz diyor totalde bütçeye çok katkısı olacak gibi gözüküyor bilen varsa aydınlatırsa sevinirim
Hangi doktora tedavi oluyordun kardeşim? Tamamlayıcı sağlık sigortası pahalı vede özel sigorta olunca bazı özel hastaneler parayı kapmak için herşeyi yapıyor hele ki zafer hoca prostat masajı için ayrı para alıyordu yanlış bilmiyorsam grupta yazan arkadaşlarda özel sağlık sigortası o parmağı karşılamaz bence[/quote
hüseyin hocaya tedavi oluyordum ama acıbadem laba güvenemiyorum zafer hocaya da gitmeyi istiyorum