Arkadaşlar yardım lütfen !!!!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mst7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Arkadaşlar yardım lütfen !!!!

Mesaj gönderen mst7 »

:oops: arkadaşlar 9 şubata Zafer hocada tedaviye başladım lökosit 25 30 çıktı Zafer hoca 6 unicefin tetradoks ,tarivid verdi löksosit 14 16 ya düştü sonra 5 genta,klindamisin,bitarel verdi lökosit 7 8 e düştü o ara 3 4 gün iyiydim .klindamisinden fayda gördüğümü düşünüyorum ama ishal yaptıgını söyledim Zafer hocaya oda klindamisin yerine monodoks verdi, 5 genta,,biteral iğne vurulunca fena değildim nasılki monodoksa başladım ağrılarım artmaya başladı ve biterale başlamadan uyutmadı beni .ne yapmam gerekiyor sabah hemen Zafer hocaya mı gideyim yoksa kültür pcr antibiyogram yapılan bir yere mi antibiyotiktik kullanırken bu testler yapılabilir mi allah aşkına yardımcı olun çok kötüyüm .nasıl bir yol izlemeliyim Muhsin hocaya gidip kültür ultrasan pcr mı antiboyogram mu yapayım yoksa Zafer hocaya mı gideym lütfen bir yol gösterin intiharın eşiğine geldim bu hastalık yüzünden .rahatsız ettiysem affola .
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Arkadaşlar yardım lütfen !!!!

Mesaj gönderen efervesan »

Önce şu forumu oku o zaman bütün sorularının cevabını bulacaksın sorduğun her soru ve yaşadığın her olayın benzeri be çözümleri forumda mevcut sabır ve emek bu hastalığın olmaz sa olmazı
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

Dostum siteyi olabildiğince takip ediyorum .okjmaya çalışıyorum .fakat bu testlerle ilgili ne yapmam gerekiyor bilmiyorum .görmedim de .antibiyotik içmeden mi gidip vermem gerekiyor .bunlarla ilgili Bilgi alabilirsem iyi olur .mesale anflor pcr cinsel bulaş testi antibiyotik kullanırkende yapabilir miyim .? Yada prostat sıvısı kültürü ?bu iş sabır işi haklısınız ama işte hepimizi çaresiz bırakıyor.allah hepimize şifa versin .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mst7 yazdı:Dostum siteyi olabildiğince takip ediyorum .okjmaya çalışıyorum .fakat bu testlerle ilgili ne yapmam gerekiyor bilmiyorum .görmedim de .antibiyotik içmeden mi gidip vermem gerekiyor .bunlarla ilgili Bilgi alabilirsem iyi olur .mesale anflor pcr cinsel bulaş testi antibiyotik kullanırkende yapabilir miyim .? Yada prostat sıvısı kültürü ?bu iş sabır işi haklısınız ama işte hepimizi çaresiz bırakıyor.allah hepimize şifa versin .
Iyi bir laba gidip, prostat sivisindan kultur ve antibiogram yaptirin. Mikoplazma, ureoplazma, klamidya icinde ayrica bakilmasini isteyin.Birsey cikmadigi takdirde pcr yaptirin.
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

Kadir abi çok sağol bilgilendirmelerin için hakkın ödenmez .peki abi antibiyotik kullanırken yaptırmak bir problem çıkarır mı yoksa beklemek mi gerekiyor .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mst7 yazdı:Kadir abi çok sağol bilgilendirmelerin için hakkın ödenmez .peki abi antibiyotik kullanırken yaptırmak bir problem çıkarır mı yoksa beklemek mi gerekiyor .
Beklemene gerek yok bir an once git. Patojen varligi devam ediyorki semptomlarin artmis.
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

kadir yazdı:
mst7 yazdı:Kadir abi çok sağol bilgilendirmelerin için hakkın ödenmez .peki abi antibiyotik kullanırken yaptırmak bir problem çıkarır mı yoksa beklemek mi gerekiyor .
Beklemene gerek yok bir an once git. Patojen varligi devam ediyorki semptomlarin artmis.
Tamam abi çok sağol iyiki varsın .
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

mst7 yazdı::oops: arkadaşlar 9 şubata Zafer hocada tedaviye başladım lökosit 25 30 çıktı Zafer hoca 6 unicefin tetradoks ,tarivid verdi löksosit 14 16 ya düştü sonra 5 genta,klindamisin,bitarel verdi lökosit 7 8 e düştü o ara 3 4 gün iyiydim .klindamisinden fayda gördüğümü düşünüyorum ama ishal yaptıgını söyledim Zafer hocaya oda klindamisin yerine monodoks verdi, 5 genta,,biteral iğne vurulunca fena değildim nasılki monodoksa başladım ağrılarım artmaya başladı ve biterale başlamadan uyutmadı beni .ne yapmam gerekiyor sabah hemen Zafer hocaya mı gideyim yoksa kültür pcr antibiyogram yapılan bir yere mi antibiyotiktik kullanırken bu testler yapılabilir mi allah aşkına yardımcı olun çok kötüyüm .nasıl bir yol izlemeliyim Muhsin hocaya gidip kültür ultrasan pcr mı antiboyogram mu yapayım yoksa Zafer hocaya mı gideym lütfen bir yol gösterin intiharın eşiğine geldim bu hastalık yüzünden .rahatsız ettiysem affola .
Bıteral ı kaç mg kullanıyorsun kardesım
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Sunu soylemeliyim. En son 2 kutu floxilevo kullandim. Son tableti kullanmadim cunku inanilmaz semptomlar artmisti. İlac bitti birkac gun sonra hicbir sikayet kalmadi.

Bir iki gun bekleyin bakalim
Uzunyol2

Mesaj gönderen Uzunyol2 »

mst7 yazdı::oops: arkadaşlar 9 şubata Zafer hocada tedaviye başladım lökosit 25 30 çıktı Zafer hoca 6 unicefin tetradoks ,tarivid verdi löksosit 14 16 ya düştü sonra 5 genta,klindamisin,bitarel verdi lökosit 7 8 e düştü o ara 3 4 gün iyiydim .klindamisinden fayda gördüğümü düşünüyorum ama ishal yaptıgını söyledim Zafer hocaya oda klindamisin yerine monodoks verdi, 5 genta,,biteral iğne vurulunca fena değildim nasılki monodoksa başladım ağrılarım artmaya başladı ve biterale başlamadan uyutmadı beni .ne yapmam gerekiyor sabah hemen Zafer hocaya mı gideyim yoksa kültür pcr antibiyogram yapılan bir yere mi antibiyotiktik kullanırken bu testler yapılabilir mi allah aşkına yardımcı olun çok kötüyüm .nasıl bir yol izlemeliyim Muhsin hocaya gidip kültür ultrasan pcr mı antiboyogram mu yapayım yoksa Zafer hocaya mı gideym lütfen bir yol gösterin intiharın eşiğine geldim bu hastalık yüzünden .rahatsız ettiysem affola .
Utlaka antibiyogram yaptır. Yoksa antiviyotik işe yaramayabiliyor. Muhsin Hoca labla bizzat konuşup besiyetleri verdiği için o noktada onu tercih edebilirsin. Yoksa lab’ın eline kalabilirsin.