Kalçada ki ağrı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Runaway
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Kalçada ki ağrı

Mesaj gönderen Runaway »

Beyler son 2 -3 gündür kuyruk sokumunun ordaki kemik ağrıyor resmen . kıl dönmesi falan değil yani et değil kemik gibi ağrı böyle batmalı oturur kalkarken falan . Bu prostatit semptomlarından birisimiydi ?
ABittersweetLi

Re: Kalçada ki ağrı

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

evet,en belirgin prostatit belirtisidir.böbrek hisası ağrıları,bel ve sırt ağrıları,kalça ve kuyruk sokumu ağrıları prostatit ağrılarıdır.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Runaway yazdı:Beyler son 2 -3 gündür kuyruk sokumunun ordaki kemik ağrıyor resmen . kıl dönmesi falan değil yani et değil kemik gibi ağrı böyle batmalı oturur kalkarken falan . Bu prostatit semptomlarından birisimiydi ?
Kardesim sendeki agrilarim tipatip aynısı 10 gündür bendede var..hikayelerimiz ortak mi bilmiyorum..bende hersey 50 gun icinde gelişti iliski sonrasi mikrop bulasti tedavi oldum ama iyi bi tedavi olmayinca prostata sicradi sanirim..ki senle ayni semptomlari yasiyoruz...senin şüpheli bir beraberliğin ve sonrasinda gördüğün tedavi oldumi olduysa kaç gün oldu..
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Runaway

Mesaj gönderen Runaway »

Sabir yazdı:
Runaway yazdı:Beyler son 2 -3 gündür kuyruk sokumunun ordaki kemik ağrıyor resmen . kıl dönmesi falan değil yani et değil kemik gibi ağrı böyle batmalı oturur kalkarken falan . Bu prostatit semptomlarından birisimiydi ?
Kardesim sendeki agrilarim tipatip aynısı 10 gündür bendede var..hikayelerimiz ortak mi bilmiyorum..bende hersey 50 gun icinde gelişti iliski sonrasi mikrop bulasti tedavi oldum ama iyi bi tedavi olmayinca prostata sicradi sanirim..ki senle ayni semptomlari yasiyoruz...senin şüpheli bir beraberliğin ve sonrasinda gördüğün tedavi oldumi olduysa kaç gün oldu..
bende prostatit 1 yıldır var . bilemiyorum ilişki konusunda hastalığım en son ilişkimden 1 ay sonra başladı çünkü . kalçada ki ağrı ilk defa oluyor . zafer oymana tedavi oluyorum unacefin iğne kullanıorum suan acaba ondan mı oldu .
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Runaway yazdı:
Sabir yazdı:
bende prostatit 1 yıldır var . bilemiyorum ilişki konusunda hastalığım en son ilişkimden 1 ay sonra başladı çünkü . kalçada ki ağrı ilk defa oluyor . zafer oymana tedavi oluyorum unacefin iğne kullanıorum suan acaba ondan mı oldu .
prostat sıvı tahlil sonucu nedir lokosit miktarı ?
Runaway

Mesaj gönderen Runaway »

prostat sıvısında 8 çıktı . Sıvı alındıktan sonraki idrarda da 2 çıktı .
Runaway

Mesaj gönderen Runaway »

freeman yazdı: prostat sıvı tahlil sonucu nedir lokosit miktarı ?
prostat sıvısında 7- 8 her sahada lökosit çıktı . Sıvı alındıktan sonraki idrarda da 2 çıktı .
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

selamlar, kalçamda epey bir ağrı var resmen işte oturamıyorum, yuvarlak simid koydum, minder koydum yine oturamıyorum, prostatit tenmidir , siyatikmidir anlamadım, agrı için ne yapabilirim acaba
Aslivorno
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Aslivorno »

Bu kalca agrisi bende de basladi.Semptomlar her gun degisiyor.
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

nnnurcan2002 yazdı:selamlar, kalçamda epey bir ağrı var resmen işte oturamıyorum, yuvarlak simid koydum, minder koydum yine oturamıyorum, prostatit tenmidir , siyatikmidir anlamadım, agrı için ne yapabilirim acaba
Agri kalcanda mi yoksa prostatın sis ondan agrimi çekiyorsun.
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

prostatit olduktan sonra basladi, ama daha oncede olmustum, boyle bir kalca agrisi basima gelmemisti.
tuvalette aparattla sicak su oturmasi yaptim, kalca etrafinda ki kemiklerde, anus etrafinda agri oldu birde oturuken kemik batiyor gibi hissediyorum uzun sure oturamıyorum... minder koyuyorum simid koyuyorum fayda etmiyor..
bir kaç ay önce iesef ignede olmustum ama cok fazla degil, sanki, igne agrisi yada birisi kalcama tekme atmış gibi bir agri var.. valla bu prostatit vucudu epey sarsiyor, hem fiziksel hemde psikolojikman sizi bitiriyor : (