Kanada ( yurtdışı)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Kanada ( yurtdışı)

Mesaj gönderen Kaan2 »

Arkadaşlar ben yakında tekrar üroloji doktoruna gideceğim Türkiye'de yaşadığım zamanlarda 8-9 tane üroloji doktoruna gittim hiç biri prostat dan sıvı alıp ölçmedi Kanadalı doktora soracağım umarım o yapar bu testi önermek istediğiniz başka test varmı benim hastalık 2014 de Ankara da askerken başladı cinsel yolla kaptim hastalığı bir hayat kadınından şimdi evliyim 3 yıldır tek sorunum sık idrara çıkma burası -35 - 40 derece soğuk..
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Kanada ( yurtdışı)

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Kaan2 yazdı:Arkadaşlar ben yakında tekrar üroloji doktoruna gideceğim Türkiye'de yaşadığım zamanlarda 8-9 tane üroloji doktoruna gittim hiç biri prostat dan sıvı alıp ölçmedi Kanadalı doktora soracağım umarım o yapar bu testi önermek istediğiniz başka test varmı benim hastalık 2014 de Ankara da askerken başladı cinsel yolla kaptim hastalığı bir hayat kadınından şimdi evliyim 3 yıldır tek sorunum sık idrara çıkma burası -35 - 40 derece soğuk..

geçmiş olsun kaan abi

şimdi bunun çözümü belli kadir abinin reçetesi.. iğneler + hap (bol bol su doğal elma sirkesi)

bir de kendine bakacaksın NeverGiveup diye bi arkadaş var onun ÇÖZÜMÜM yazısını da okuyup orada yazılanlara uy geçiyormuş
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kaan2 »

Teşekkürler kardeşim
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Kaan2 yazdı:Teşekkürler kardeşim
bir şey değil.. bir an önce başla