Prostatit Ön Tanısı Konuldu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Nihat1062
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Prostatit Ön Tanısı Konuldu

Mesaj gönderen Nihat1062 »

fatihh yazdı:
esanjor01 yazdı:
fatihh yazdı:
Murat hocam 20 gün sonra kontrol var iğne istiycem dediğiniz gibi,klamidya mycoplazma uroaplazma bakıldı.negatif her şey fayda görürsem bactrimden paylaşırım burda ,olmazsa tedavi devam ederse iğne ve ilaçları yazarım.
eksik bakilmis dostum ....
mycoplazma nin iki cinsi var ( homonis ,genitilium) ureplazmaninda iki cinsi var ( Ureaplasma urealyticum , parvum ) bunlarin hepsine bakildimi ?
ayrica :
gardenella
Neisseria gonorrhoeae
Trichomonas vaginalis
Candida albicans

bunlarda kesinlikle bakilmaliydi ....

bakılmadı sanırım sonuçlarda genel seyler yazıyor iki türü gibi yazılmıyor,doktora gittiğimde bunları tekrar söylerim hocam.Abuk subuk ağrılarım var bide bazen koltuk altı bazen kasık bazen göğüs normal mi bilmiyorum belkide antibiyotiğin yan etkileri

Fatih bey, bende yaklaşık 15 gündür tedavi görüyorum, pelvik bölge ağrıları, kaşık ağrıları, penis başı be gövde ağrısı, hayaların (taşşakların alt kısmı ağrısı) ile İstanbul zafer hocaya gittim, 6 kutu iesef, 2 kutu teravit ve 2 kutu tedradoks ile tedaviye başladım, ilaçları kullanınca sğrılarım azaldı %30-35 civarı diyebilirim, zafer hoca ile telefon ile iletişime geçerek durumu anlattım, aynı ilaçları bir kere daha tekrarlamamı istedi ve sonrası duruma göre ilaçları değiştirebileceğini söyledi, ancak; prostat sıvısında 15-20 lokasit vardı, kan ve idrar temiz di, forumdan öğrendiğim kadarıyla prostat sıvısında prc yapalım dedim, şimdilik gerek yok dedi, ancak formda pek duymadığım bir sorununumu sende duydum, iki koltuğumun da altı ağrıyor, genel cerrahi bölümüne muayene olucam, kullandığım ilaçları ve hastalığımı anlatıcam bakalım ne diyecek işlh ilaçların etkisi fit, dayanılmaz bir koltuk ağrısı değil ama, bazen sürekli bazen ara ara ağrıyor, bu konuda yardımcı olalım birbirimize, değerli Kadir abimizin ve diğer tecrübeli abilerimizin bir fikri var mı bu konuda acaba
Nihat1062

zekirdek yazdı:yakı otu denedin mi?

bir de yatmadan önce Sıcak süt ?
Denemedim Hocam, koltuk ağrısı şikayetlerine genel cerrahi uzmanı bakıyor, muayene oldum, kas ağrısı dedi ve bir ağrı kesici ile merhem verdi, hemen hemen gitti gibi koltuk ağrım, sanırım bu prostatit ile ilgili değil...
Nihat1062

zekirdek yazdı:
Nihat1062 yazdı:
zekirdek yazdı:yakı otu denedin mi?

bir de yatmadan önce Sıcak süt ?
Denemedim Hocam, koltuk ağrısı şikayetlerine genel cerrahi uzmanı bakıyor, muayene oldum, kas ağrısı dedi ve bir ağrı kesici ile merhem verdi, hemen hemen gitti gibi koltuk ağrım, sanırım bu prostatit ile ilgili değil...
çok geçmiş olsun.. ben prostatit için sormuştum...
yakı otunu nasıl kullanıcam bilgi verirmisiniz