2-3 Lökosit neden normal ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

2-3 Lökosit neden normal ?

Mesaj gönderen eserben »

Her ilaç tedavisinden sonra lökosit hep 2-3 zafer hoca normal diyor hala bir farklı bakteri olduğunu göstermez mi ?
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: 2-3 Lökosit neden normal ?

Mesaj gönderen Kc34 »

eserben yazdı:Her ilaç tedavisinden sonra lökosit hep 2-3 zafer hoca normal diyor hala bir farklı bakteri olduğunu göstermez mi ?
Lökosit vücudun savunma hücreleridir heryerde bulunur 4 e kadar normaldir 4 ün üstü enfeksiyona işaret eder çünkü o bölgede vücut bakterilerle savaşıyordur.
eserben

Mesaj gönderen eserben »

Kc34 yazdı:
eserben yazdı:Her ilaç tedavisinden sonra lökosit hep 2-3 zafer hoca normal diyor hala bir farklı bakteri olduğunu göstermez mi ?
Lökosit vücudun savunma hücreleridir heryerde bulunur 4 e kadar normaldir 4 ün üstü enfeksiyona işaret eder çünkü o bölgede vücut bakterilerle savaşıyordur.
Burdaki arkadaşarın yorumlarına bakıyorum prostat sıvısı lökosit 0 yazıyorlar. Gerçekten 0 mı yoksa normal seviyede olduğu için mi 0 diyorlar. 0 olması da anormal bir durum değil mi o zaman ?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Zafer hoca son kontrolümde lökosit 3-4 çıkınca "artık normal sınırlara girdik, şimdi birkaç ay bunu koruyacağız" demişti. Aslında 0 lökosit ile 2-3 lökosit arasında bir fark yok bence. Her ikisi de enfeksiyon olmadığı yani enfeksiyon a karşı vücuttan savunma hücreleri sevkedilmediği anlamına geliyor.
eserben

Mesaj gönderen eserben »

red yazdı:Zafer hoca son kontrolümde lökosit 3-4 çıkınca "artık normal sınırlara girdik, şimdi birkaç ay bunu koruyacağız" demişti. Aslında 0 lökosit ile 2-3 lökosit arasında bir fark yok bence. Her ikisi de enfeksiyon olmadığı yani enfeksiyon a karşı vücuttan savunma hücreleri sevkedilmediği anlamına geliyor.
1 buçuk ay önceki kontrolumde 2-3 idi. Sonra quercetin ve bromelaini düzenli kullanöaya başladım. Benimli uçmaya başladı sürekli boşalmak istiyor. Zor tutuyordum kendimi ayların vermiş olduğu birikim var biraz abarttım ve 3-4 oldu ufak batmalar başladı. Zafer hoca tekrardan iğne antibiyotik yazalım dedi. Bitirip tekrar devam edicem 1 ay boyunca.