Moral bozulmasin

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Moral bozulmasin

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Peki abi seni iyi eden bitkisel kürlermi yoksa zamanla prostatta yaranın kapanmasına bağlı düzelme mi. Sıkıntılı dönem olarak kac sene rahatsızlık yaşadın?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Bahtsizbedevii yazdı:Peki abi seni iyi eden bitkisel kürlermi yoksa zamanla prostatta yaranın kapanmasına bağlı düzelme mi. Sıkıntılı dönem olarak kac sene rahatsızlık yaşadın?
hahahah işte en doğru soru.
onlarca antibiyotik içip enfeksiyonu sonlandırdıktan sonra prostatın tam iyileşmesi 1-2 seneyi buluyor zaten.

bu arkadaş sanmış ki otla iyileştim :)

hep söyleniyor, prostat ıslak bir bataklık iyileşme kolay olmuyor.
elinizi kesin ve su içinde bekletin bakalım ne kadar uzuyor iyileşmesi

enfeksiyonu sıfırladıktan 2-3 ay sonra tamamen semptomların kaybolmasını bekleyenler var.
benim gibi...

olmuyor maalesef
Bahtsizbedevii

Mrshadow yazdı:
Bahtsizbedevii yazdı:Peki abi seni iyi eden bitkisel kürlermi yoksa zamanla prostatta yaranın kapanmasına bağlı düzelme mi. Sıkıntılı dönem olarak kac sene rahatsızlık yaşadın?
hahahah işte en doğru soru.
onlarca antibiyotik içip enfeksiyonu sonlandırdıktan sonra prostatın tam iyileşmesi 1-2 seneyi buluyor zaten.

bu arkadaş sanmış ki otla iyileştim :)

hep söyleniyor, prostat ıslak bir bataklık iyileşme kolay olmuyor.
elinizi kesin ve su içinde bekletin bakalım ne kadar uzuyor iyileşmesi

enfeksiyonu sıfırladıktan 2-3 ay sonra tamamen semptomların kaybolmasını bekleyenler var.
benim gibi...

olmuyor maalesef
Umarım en kısa sürede biz de toparlarız ama dikkati elden bırakmamak lazım. Yeni bir enfeksiyon yaşamamak için ama sanırım bu çok kolay tekrarlıyor. Farketmeden üşütme, acılı yemek vs. İşimiz baya zor
Bahtsizbedevii

Cengiz yazdı:
Bence zaman.Zaman içinde ya vücut hastalığı yeniyor yada onla yaşamaya alışıyor.3 sene bayağı zorlu gecti.zaten bu 3 senenin 2 senesi nerdeyse durmadan antibiyotik kullandım.Akınti tabiri caizse çeşme gibiydi.İdrar sonrası ağrı iş yerinde işimi yapmama engel oluyordu.Çise gitmeyeyim diye su içmekten bile kaçınıyordum.Ve penisteki yanma masaya surtunurken kiyafetten oda çekilmiyordu.Cinsellik 1 sene kadar aklımdan bile geçmiyordu hatta tamamen gitmiş gibiydi.
Neyseki geçmiş artık abim. Dikkati elden bırakmamak lazım, biz daha yolun başındayız 6 aydır bu hastalıkla uğraşıyorum.