Prostatit ağrıları

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prostatit ağrıları

Mesaj gönderen kazaktime »

Merhaba arkadaşlar nasılsınız önce benim başlıklarım çok olmuş. Ama şimdi bunu arkadaşım için açıyorum. Arkadaşım ilişki sonrası prostatite yakalanmış. Tedavi etmemiş geç. Bence kronikleşmiş. Şimdi ağrıları var. Mesela böbrekleri etrafında ağrı, belinde ağrı, göbek altında ağrı, penisinde ağrı, karnında şişlik ve ağrı. Sanki söylüyor ki bir şey var gibi karnımın içinde. Böbrek ağrıları bazen sola bazen sağa vuruyor. Tecrübeliler sizce hepsi bu prostatitin işleri ola bilirmi? Akıntı da varmış. Test yaptırmış 10 tane bakteri üremiş
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostatit ağrıları

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

prostatitin bütün belirtileri arkadaşında mevcut.ayrıca zaten ilişkiden sonra prostatite yakalanmış diyorsun.daha ne olsun :) elbette prostatit.sanırım dalga geçilmek için açılmış başlık.şüphelendim doğrusu :)
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

kazaktime yazdı:Merhaba arkadaşlar nasılsınız önce benim başlıklarım çok olmuş. Ama şimdi bunu arkadaşım için açıyorum. Arkadaşım ilişki sonrası prostatite yakalanmış. Tedavi etmemiş geç. Bence kronikleşmiş. Şimdi ağrıları var. Mesela böbrekleri etrafında ağrı, belinde ağrı, göbek altında ağrı, penisinde ağrı, karnında şişlik ve ağrı. Sanki söylüyor ki bir şey var gibi karnımın içinde. Böbrek ağrıları bazen sola bazen sağa vuruyor. Tecrübeliler sizce hepsi bu prostatitin işleri ola bilirmi? Akıntı da varmış. Test yaptırmış 10 tane bakteri üremiş
Prodtatit iltihap seviyesi yüksek benimde geçensene öleydi antibiyotik kullanması gerek çünkü o agrıları artacak o böbrek agrılarını ben bilirim yani bunu doktora Sölese adam hiç bir test yapmadan prostatit diyicek zaten :)
kazaktime

ABittersweetLi yazdı:prostatitin bütün belirtileri arkadaşında mevcut.ayrıca zaten ilişkiden sonra prostatite yakalanmış diyorsun.daha ne olsun :) elbette prostatit.sanırım dalga geçilmek için açılmış başlık.şüphelendim doğrusu :)
Yok ne dalga geçilmesi. Anlamak istiyor başka bir şeyler olur. Şimdiya kadar öyle durumla karşı karşıya kalmamış
kazaktime

ege44 yazdı:
kazaktime yazdı:Merhaba arkadaşlar nasılsınız önce benim başlıklarım çok olmuş. Ama şimdi bunu arkadaşım için açıyorum. Arkadaşım ilişki sonrası prostatite yakalanmış. Tedavi etmemiş geç. Bence kronikleşmiş. Şimdi ağrıları var. Mesela böbrekleri etrafında ağrı, belinde ağrı, göbek altında ağrı, penisinde ağrı, karnında şişlik ve ağrı. Sanki söylüyor ki bir şey var gibi karnımın içinde. Böbrek ağrıları bazen sola bazen sağa vuruyor. Tecrübeliler sizce hepsi bu prostatitin işleri ola bilirmi? Akıntı da varmış. Test yaptırmış 10 tane bakteri üremiş
Prodtatit iltihap seviyesi yüksek benimde geçensene öleydi antibiyotik kullanması gerek çünkü o agrıları artacak o böbrek agrılarını ben bilirim yani bunu doktora Sölese adam hiç bir test yapmadan prostatit diyicek zaten :)
Evet en çok böbrekelrde ağrılar var. Sanki şişkinlik gibi, bir şey batıyor vuruyor gibi. Bu küçük bir bez insanı nasıl da bu hale sala bilir anlamıyorum
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Hastalığı ateşlenmiş bence bir an önce doktora gitmeli iltihap seviyesi yüksek olunca maalesef öle oluyor
kazaktime

ege44 yazdı:Hastalığı ateşlenmiş bence bir an önce doktora gitmeli iltihap seviyesi yüksek olunca maalesef öle oluyor
Teşekkür ederim abi. Allah razı olsun. Benim başıma gelmiş. Ama böyle ağrılarım ya az olmuş ya da hiç olmamış. Bunda başka bir yaşam. Pazartesi mutlaka göndermek gerek
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Bende bu hastalıktan 10 üzerinden 10 ünü yaşadım önemli deil ama hemen doktor gitmesi lazım
kazaktime

ege44 yazdı:Bende bu hastalıktan 10 üzerinden 10 ünü yaşadım önemli deil ama hemen doktor gitmesi lazım
Bana doktor kinolon grubu antibiyotikler vermişti. Yardımcı oldu. Biliyoruz ki prostatın kendisini yenilemesi çok uzun çekiyor. Bende sabr ediyorum. Ağrılarım oluyor ama geçiyor
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Kazaktime sen nasıl oldun doktor sana güzel bir tedavi uygulamıştı galiba iyiydin.
Allah büyük :roll:
Nihat1062
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Nihat1062 »

ABittersweetLi yazdı:prostatitin bütün belirtileri arkadaşında mevcut.ayrıca zaten ilişkiden sonra prostatite yakalanmış diyorsun.daha ne olsun :) elbette prostatit.sanırım dalga geçilmek için açılmış başlık.şüphelendim doğrusu :)

Özür dileyerek soruyorum, prostatit tedavisi sırasında cinsel ilişki durumu yasaklanıyor mu, eş ile ilişki mümkün mü, eş’e mikrop bulaştırma olur mu,
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Nihat1062 yazdı:

Özür dileyerek soruyorum, prostatit tedavisi sırasında cinsel ilişki durumu yasaklanıyor mu, eş ile ilişki mümkün mü, eş’e mikrop bulaştırma olur mu,
prostatit tedavi sırasında kondomsuz cinsel ilişkiden uzak durulması gereklidir.sağlıklı bir prostata sahip olunduğu zamanlarda vajinadaki bakteriler zarar vermez.ama prostatı hasar almış yani prostatit hastası biri kolayca bu bakterilerden nüks yaşabilir.daha dikkatli olmak lazım.
ibrahim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim »

Mesela ben.2015 yılında prostiti tamamen yenmiştim.normal bir ilişkide kondom kullanmadığım için yeniden prostatit oldum.
Bactrimforte

Mesaj gönderen Bactrimforte »

kazaktime yazdı:
ege44 yazdı:Bende bu hastalıktan 10 üzerinden 10 ünü yaşadım önemli deil ama hemen doktor gitmesi lazım
Bana doktor kinolon grubu antibiyotikler vermişti. Yardımcı oldu. Biliyoruz ki prostatın kendisini yenilemesi çok uzun çekiyor. Bende sabr ediyorum. Ağrılarım oluyor ama geçiyor
Bu yenileme süresi tahmini ne kadar sürüyor?