Prostatit mi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hakan27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatit mi

Mesaj gönderen hakan27 »

Arkadaşlar herkese şifa dilerim
Benim bundan iki ay önce cinsel birlikteligim oldu sonrasında bel soğukluğu yaşadım 3 farklı antibiyotik kullandım geçti fakat şimdilerde ağrım yok denilecek kadar az ara sıra penise iğne batmış gibi oluyor idrar da yanma da yok fakat idrar sonrasında şeffaf damla geliyor yaşadığım kaygıdan sanırım cinsel istek yok denecek kadar az eski ben değilim psikolojim bozuldu acaba ciddi bir rahatsızlık mi var gibi şeyler aklıma geliyor sizce durum ne arkadaşlar
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Prostatit mi

Mesaj gönderen daniel33 »

Hiç geciktirmeden prostat sıvısı alan bir doktora git, sıvıdan kültür yapıp lökosit baksınlar. Bel soğukluğu 1 haftada geçen bir şey, bu kadar uzun sürmemesi lazım, psikolojik değildir. Prostatit olup olmadığına doktor karar verecek. Eğer prostatitse daha hastalığın başında yakala onu, bizim çektiğimiz sıkıntıların çoğunu çekmez, kısa sürede atlatirsin. Ama sen kendi kendine teşhis koyma ve hiç durma, direkt yarın doktora git. Muhakkak prostat sıvısından kültür yapılsın.
daniel33

Bir de hafif zaten deyip zamanla geçmesini bekleme, ben de birçok kişi de bu hataya düşüp ihmal ettik. Örneğin ben 5 aydır uğraşıyorum işte. Sen hemen dogru tedaviye başlarsan kısa sürede atlatırsin.
hakan27

Mesaj gönderen hakan27 »

Inşallah değildir daha önce idrar tahlili yapıldı birşey yok dediler bakteri 1 lökasit 2 şeklinde çıkmıştı bir şey yok bel soğukluğu geçmiş dedi doktr yalnız anlamadığım şeffaf damlalar neden geliyor o yüzden doktora yine gorunucem
daniel33

hakan27 yazdı:Inşallah değildir daha önce idrar tahlili yapıldı birşey yok dediler bakteri 1 lökasit 2 şeklinde çıkmıştı bir şey yok bel soğukluğu geçmiş dedi doktr yalnız anlamadığım şeffaf damlalar neden geliyor o yüzden doktora yine gorunucem
İdrarda bir şey çıkmaz zaten. Prostat sıvısından bakılmalı, bakteri varsa oradadır. Prostatta bakteri olup olmadığı ancak öyle anlaşılır. Doktora prostatitten şüphelendiğini ve prostat sıvısından kültür baktırmak istediğini söyle.
hakan27

Mesaj gönderen hakan27 »

Devlet hastanelerinde yapiyolarmi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Istanbuldasin anlaşılan zafer oyman hocaya görün bi