ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
caresizdert
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Mesaj gönderen caresizdert »

MERHABA HERKES GEÇMİŞ OLSUN
12.01.2019 tarihinde medicana bahçelievlerde zafer bey tarafından prostatit teşhisi konuldu. O tarihte toplam 600 liraya yakın maliyeti oldu bana. Helali hoş olsun yeter ki iyileşelim.

Benim sorum şu; şu an özel sağlık sigortası yaptırsam eğer teşhisi yapılmış hastalığın varsa karşılamaz deniliyor. Yani 12 ocaktan önce sigorta yaptırıp hastaneye gitsem özel hastane maliyetini düşürecektim.

Böyle bir süreç yaşayan var mı bu hastalığı maliyeti düşürerek savuşturmak gerek diye düşünüyorum. Ya da ne yapılabilir. Teşekkürler.
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI

Mesaj gönderen toprak12 »

caresizdert yazdı:MERHABA HERKES GEÇMİŞ OLSUN
12.01.2019 tarihinde medicana bahçelievlerde zafer bey tarafından prostatit teşhisi konuldu. O tarihte toplam 600 liraya yakın maliyeti oldu bana. Helali hoş olsun yeter ki iyileşelim.

Benim sorum şu; şu an özel sağlık sigortası yaptırsam eğer teşhisi yapılmış hastalığın varsa karşılamaz deniliyor. Yani 12 ocaktan önce sigorta yaptırıp hastaneye gitsem özel hastane maliyetini düşürecektim.

Böyle bir süreç yaşayan var mı bu hastalığı maliyeti düşürerek savuşturmak gerek diye düşünüyorum. Ya da ne yapılabilir. Teşekkürler.
Öss yi yaptır sen hastaneye gittiğinde bankoda muayene diye belirt doktora da öss yaptırdığını söyle kontrol ve teşhisi bu raporda yazmasın sonrakinde yazsın diye belirt.Eğer öss karşılamazsa ilk ay iptal hakkın var zaten iptal edersin.Yalnız öss prostat masajını karşılamıyor 190 tl ve muayene parası (15 tl) ödersin.