Hüşeyin Hocaya muayene olacağım önerilerinizi bekliyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Hüşeyin Hocaya muayene olacağım önerilerinizi bekliyorum

Mesaj gönderen NoLemers »

Salı günü hüseyin hocaya muayene olmayı düşünüyorum Aydından kalkıp eskişehire gidecegim hocadan istemem gereken tahliller nelerdir önerilerinizi bekliyorum bunun için 1500 lira bütce ayırdım pcr yaptırabilirim neyi ne şekilde hangi durumlarda yaptırmam gerekir yardımcı olursanız cok minnettar olurum

Prostar sıvısı lökosit ölcümü dışında pcr yaptırmalı mıyım düzen lab falan deniyor oraya nasıl prostat sıvımı vereceğim ve bunlar ne kadar tutar düzen laba nasıl ulaştıracağım prostat sıvımı lütfen bilgilendirirmisiniz
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Hüşeyin Hocaya muayene olacağım önerilerinizi bekliyorum

Mesaj gönderen asosyal »

NoLemers yazdı:Salı günü hüseyin hocaya muayene olmayı düşünüyorum Aydından kalkıp eskişehire gidecegim hocadan istemem gereken tahliller nelerdir önerilerinizi bekliyorum bunun için 1500 lira bütce ayırdım pcr yaptırabilirim neyi ne şekilde hangi durumlarda yaptırmam gerekir yardımcı olursanız cok minnettar olurum

Prostar sıvısı lökosit ölcümü dışında pcr yaptırmalı mıyım düzen lab falan deniyor oraya nasıl prostat sıvımı vereceğim ve bunlar ne kadar tutar düzen laba nasıl ulaştıracağım prostat sıvımı lütfen bilgilendirirmisiniz
Zaten hocaya şikayetlerini anlatınca gerekli tetkikleri yapar.
ege

Mesaj gönderen ege »

Acıbadem'e gitmeden Düzen laba git kültür için steril tüp içinde pamuklu çubuk al. Orada Bülent beydi ismi sanırım bir çalışan var, Hüseyin Seçgin'e sıvı aldırıp kültüre getireceğim de. Aynı kültürü Acıbadem'de yaptı bende aynı sonuç çıktı. Kültür 130 lira sanırım Düzen'de. Pcr için iki seçenek önerebilirim. Acıbadem pcr yapıyor fakat 4 etken mi ne bakıyor fiyat da uçuk bu birinci seçeneğin. İkinci seçenek, bir tübe pamuklu çubukla sıvıyı aldır serum fizyolojik ekler Hüseyin bey onu İstanbul Kızıltoprak Gelişim Lab'a gönder MNG kargoda kaydı var Gelişimin. Gönderiden evvel Gelişim Lab'dan Erdem beyle temasa geç prostatit forumundan olduğunu söyle 500 liraya yapıyorlar testi. Numune ulaşınca parayı havale et 3 güne alırsın sonucu. Numune üzerine ad soyad ve doğum tarihini yaz ki karışmasın. Gelişim'de Erdem bey işini düzgün yapan bir insana benziyor, benim numunenin gidişine kadar sürekli irtibat kurdum her seferinde telefona çıkıp yardımcı oldu. Telefonu açan bayanlar testler konusunda tam bilgili değil. 1500 lira dikkatli harcanırsa yeterli bir bütçe ve 1 ay içinde ikinci doktor ziyareti ücretiz Acıbadem'de. Zaten testler çıkınca 1 hafta sonra gideceksin reçete yazacak. Hüseyin bey çok yoğun, fazla kalamazsın odasında o sebeple baştan soracağın soruları kağıda yaz hepsini unutmadan sor.
NoLemers

Yani ben ilk ankaraya mı gitmeliyim bunun için ankaraya gitmeden örnek alıp gönderemez miyim bir şekilde
NoLemers

Ben öğrenciyim aydından kalkıp gideceğim eskişehire arabam falan da yok şimdi bir de ankara mı cıktı başınıza var mı bi hal caresi yardımcı olabilecek olan
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

NoLemers yazdı:Ben öğrenciyim aydından kalkıp gideceğim eskişehire arabam falan da yok şimdi bir de ankara mı cıktı başınıza var mı bi hal caresi yardımcı olabilecek olan

Ankara değil direk Eskişehire gtceksin