Ağrılar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Ağrılar

Mesaj gönderen kazaktime »

Arkadaşlar merhaba. Nasılsınız. Her kese sağlık diliyorum. Bilirsiniz daha önce iyileşme hakkında deneyimlerimi paylaşmışımdır. Ama son4 gündür ağrıyla karşı karşıyayım.
Böbreklerimin üst ve alt kısımı, karnım ve belimde ağrı var. Belimde olan ağrı yukarı aşağı hareket ediyor sanki. Bazen yukarda oluyor bazen aşağıda. Böbreklerde bazen solda oluyor bazen sağda.
Ama hiç bir idrar problemim yok. Her gün normal yanmasız, normal ölçüde idrarımı yapıyorum. Hiç bir idrar renginde kokusunda değişiklik yok. Kanızlık yok Penis, testisler, malatta hiç bir ağrı şikayetim yok. Acaba prostatit olsa idrarda problem yaratmaz mı?
Sizce böbrekleri üşütmüş ola bilirmiyim? Kar yağarken üç gün arda pazarda çok gezdim.

Başına gelen var mı acaba? Lütfen söylesin. Yahut yeş sokması filan ola bilirmi? Teşekkür ederim
Mrshadow

Re: Ağrılar

Mesaj gönderen Mrshadow »

üşütmüş olabilirsin, içlik giy. eğer antibiyotik veya farklı ilaçlar kullanıyorsan mutlaka böbrek fonksiyon testlerine baktır kandan
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kazaktime »

Mrshadow yazdı:üşütmüş olabilirsin, içlik giy. eğer antibiyotik veya farklı ilaçlar kullanıyorsan mutlaka böbrek fonksiyon testlerine baktır kandan
İki ay olanı antibiyotik ve ilaçlardan uzağım. 4 günde başladı. Evet kalın giyinmeye çalışıyorum
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen toprak12 »

Bende de bademcik iltihabı sonrası klindan iğne kullanımından sonra sol tarafımda ağrı değil de kasılma/çekilme tarzı bir şey başladı ilaç kullanımını bıraktım. İdrarda sadece bir defa yanma oldu o da çok az.Kullandığım B12 iğnesinden midir Klindan dan dolayımıdır bilmiyorum.
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen orhan »

kazaktime yazdı:Arkadaşlar merhaba. Nasılsınız. Her kese sağlık diliyorum. Bilirsiniz daha önce iyileşme hakkında deneyimlerimi paylaşmışımdır. Ama son4 gündür ağrıyla karşı karşıyayım.
Böbreklerimin üst ve alt kısımı, karnım ve belimde ağrı var. Belimde olan ağrı yukarı aşağı hareket ediyor sanki. Bazen yukarda oluyor bazen aşağıda. Böbreklerde bazen solda oluyor bazen sağda.
Ama hiç bir idrar problemim yok. Her gün normal yanmasız, normal ölçüde idrarımı yapıyorum. Hiç bir idrar renginde kokusunda değişiklik yok. Kanızlık yok Penis, testisler, malatta hiç bir ağrı şikayetim yok. Acaba prostatit olsa idrarda problem yaratmaz mı?
Sizce böbrekleri üşütmüş ola bilirmiyim? Kar yağarken üç gün arda pazarda çok gezdim.

Başına gelen var mı acaba? Lütfen söylesin. Yahut yeş sokması filan ola bilirmi? Teşekkür ederim
selam aynı durum bende var
beline bir korse tak sıkı olmasın yada şu havalı yeleklerden giy ayağını be karın bel bölgeni üşütme akşamları sıçak sulu küvete gir hic bir ilaç kullanma hergün 2,5 -3 lt su içmeye özen göster
not böbrek foksiyonlarında bir baktır
selamlar
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

toprak12 yazdı:Bende de bademcik iltihabı sonrası klindan iğne kullanımından sonra sol tarafımda ağrı değil de kasılma/çekilme tarzı bir şey başladı ilaç kullanımını bıraktım. İdrarda sadece bir defa yanma oldu o da çok az.Kullandığım B12 iğnesinden midir Klindan dan dolayımıdır bilmiyorum.

Klindan sendeki mikroba kuvvetle muhtemel dirençli bi ilaç ondan
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

murat222 yazdı:
toprak12 yazdı:Bende de bademcik iltihabı sonrası klindan iğne kullanımından sonra sol tarafımda ağrı değil de kasılma/çekilme tarzı bir şey başladı ilaç kullanımını bıraktım. İdrarda sadece bir defa yanma oldu o da çok az.Kullandığım B12 iğnesinden midir Klindan dan dolayımıdır bilmiyorum.

Nasıl yani anlamadım?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

toprak12 yazdı:
murat222 yazdı:

Nasıl yani anlamadım?

Dirençli ilaç alınca şikayet artışı olur
Sefil

Mesaj gönderen Sefil »

Benim de böbreklerde ağrı yapıyor bıçak vuruyormuş gibi hem de günde 10 kere bu hastalıkla alakalı bir durum olabilir mi