Yanma olayı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Yanma olayı

Mesaj gönderen Imzekken »

Selamünaleyküm abiler kardeşler daha çok sprum abilere olacak tecrübe yönünden benim penisde yanma olayı yokdu şuan 2 gündür mısır püskülü turp kullanıyorum bugün sabah yanma ile uyandım hala yanma devam ediyor sürekli yanma halinde bunun sebebi ne olaki iltihabın söküldüğündenmi yoksa iltihabın arttındanmı bilemedim bir yardımcı olurda cevaplarsanız sevinirim sağolun
Mrshadow

Re: Yanma olayı

Mesaj gönderen Mrshadow »

Imzekken yazdı:Selamünaleyküm abiler kardeşler daha çok sprum abilere olacak tecrübe yönünden benim penisde yanma olayı yokdu şuan 2 gündür mısır püskülü turp kullanıyorum bugün sabah yanma ile uyandım hala yanma devam ediyor sürekli yanma halinde bunun sebebi ne olaki iltihabın söküldüğündenmi yoksa iltihabın arttındanmı bilemedim bir yardımcı olurda cevaplarsanız sevinirim sağolun
yanma iltihap kaynaklıdır
vücudun enfeksiyına verdiği cevap
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Mrshadow yazdı:
Imzekken yazdı:Selamünaleyküm abiler kardeşler daha çok sprum abilere olacak tecrübe yönünden benim penisde yanma olayı yokdu şuan 2 gündür mısır püskülü turp kullanıyorum bugün sabah yanma ile uyandım hala yanma devam ediyor sürekli yanma halinde bunun sebebi ne olaki iltihabın söküldüğündenmi yoksa iltihabın arttındanmı bilemedim bir yardımcı olurda cevaplarsanız sevinirim sağolun
yanma iltihap kaynaklıdır
vücudun enfeksiyına verdiği cevap
Sağolun peki neden sonradan başladıki bu yanma enfeksiyon arttığındanmı yoksa söküldüğündenmi
Privatee

Mesaj gönderen Privatee »

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım aynı ağrı ve yanmaları bende ara ara çekiyorum :(