Değerli ustadlarimizdan lütfen yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
adam54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Değerli ustadlarimizdan lütfen yardım

Mesaj gönderen adam54 »

Selamün aleyküm. Ustalar daha önce 7 senedir pelvik ağrı testis makat ve bel ağrısı yaşadığımı en çok bele odaklandigimizi, türlü türlü tedaviler görüp hiç bı şekilde hastaligimin gerçek sebebini ogrenemedigimi burda belirtmiştim. Bu siteyi kuran dan ilgilenen den Allah razı olsun. Prostatit diye bir hastalığın olduğunu burdan öğrendim. Tüm belirtileri bana uyuyordu. Sadece fazlaca bel ağrısı çekiyorum. Geçen ay zafer hocaya gittim. Derdimi anlattım. Prostat sıvısını aldı. Sonuç 15 20 lokasit çıktı. İnanın sonuca Okadar sevindim ki ilk defa teşhis konulmuştu. Zafer hoca reçeteme 3 adet iesef igne tarivid ve biteral hap verdi. 1 ay sonra kontrole gel dedi. Dün kontrole gittim. Tekrar prostat sıvısına baktı yanlız bakarken ilk damla yere düştü ikinci damlayi sıkarak aldı. Sonuç sıfır lokasit di. Benim ağrılarımda bı azalma veya değişim olmadı. Hala belim ve makatimin içi ağrıyor zonkluyor. Ve sık işeme ve idrar kaçırma devam ediyor. Dün de bana detrusitol sr ve adında ilaç verdi. Bir ay sonra kontrole gel dedi. Şimdi sizden öğrenmek istediğim şey şu. Boş yere ilaç içmek istemiyorum. Çünkü yıllarca yanlış tedavi sebebi ile mideme de zarar verdim. Bildiğim herşeyi bu siteden öğrendim. İlk damla yere düştüğü için lokasit sıfır çıkmış olabilirmi. 10 günlük bir ilaç tedavisi 15 20 lokasit i sifirlayabilirmi ayrıca birdaha gitmeden önce bu dediğiniz prc gibi testlerin tahlillerin hangilerini yaptırmalıyım çünkü dediğim gibi zaman kaybetmek istemiyorum artık maddi manevî çok yoruldum. Hepimize şafi ismi ile şifa diliyorum
adam54

Re: Değerli ustadlarimizdan lütfen yardım

Mesaj gönderen adam54 »

Destrusitol ve advil adında ilaç verdi dünkü kontrolumde
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

adam54 yazdı:Selamün aleyküm. Ustalar daha önce 7 senedir pelvik ağrı testis makat ve bel ağrısı yaşadığımı en çok bele odaklandigimizi, türlü türlü tedaviler görüp hiç bı şekilde hastaligimin gerçek sebebini ogrenemedigimi burda belirtmiştim. Bu siteyi kuran dan ilgilenen den Allah razı olsun. Prostatit diye bir hastalığın olduğunu burdan öğrendim. Tüm belirtileri bana uyuyordu. Sadece fazlaca bel ağrısı çekiyorum. Geçen ay zafer hocaya gittim. Derdimi anlattım. Prostat sıvısını aldı. Sonuç 15 20 lokasit çıktı. İnanın sonuca Okadar sevindim ki ilk defa teşhis konulmuştu. Zafer hoca reçeteme 3 adet iesef igne tarivid ve biteral hap verdi. 1 ay sonra kontrole gel dedi. Dün kontrole gittim. Tekrar prostat sıvısına baktı yanlız bakarken ilk damla yere düştü ikinci damlayi sıkarak aldı. Sonuç sıfır lokasit di. Benim ağrılarımda bı azalma veya değişim olmadı. Hala belim ve makatimin içi ağrıyor zonkluyor. Ve sık işeme ve idrar kaçırma devam ediyor. Dün de bana detrusitol sr ve adında ilaç verdi. Bir ay sonra kontrole gel dedi. Şimdi sizden öğrenmek istediğim şey şu. Boş yere ilaç içmek istemiyorum. Çünkü yıllarca yanlış tedavi sebebi ile mideme de zarar verdim. Bildiğim herşeyi bu siteden öğrendim. İlk damla yere düştüğü için lokasit sıfır çıkmış olabilirmi. 10 günlük bir ilaç tedavisi 15 20 lokasit i sifirlayabilirmi ayrıca birdaha gitmeden önce bu dediğiniz prc gibi testlerin tahlillerin hangilerini yaptırmalıyım çünkü dediğim gibi zaman kaybetmek istemiyorum artık maddi manevî çok yoruldum. Hepimize şafi ismi ile şifa diliyorum
Gecmis olsun kardesim,
Prostat sivisinin damlalarinin yere dusmesi, gerideki damlalarin temiz olacagi dusuncesi yanlistir. Prostatta enfeksiyon var ise tüm sivida lokosit mevcuttur. Tedaviye devam ediniz.
adam54

Mesaj gönderen adam54 »

Abi sen o adını çok sıkça duyduğumuz kadir abi olmalısın. Bizde şifa bulcaz mı inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

adam54 yazdı:Abi sen o adını çok sıkça duyduğumuz kadir abi olmalısın. Bizde şifa bulcaz mı inşallah
Takip ederseniz tedavinizi, sifa bulursunuz tabiki ins.Biraz sabir ve surec gerekiyor.
adam54

Mesaj gönderen adam54 »

Peki abi 1 ay sonra kontrole gitmeden önce prc falan yaptırmama gerek varmı
Ne bileyim burdan antibiogram testi falan öğrendik. Yanlış tedavi olmak istemiyorum artık.
ozgurdodi
Hastalık Başlangıç Yılı: 1994

Mesaj gönderen ozgurdodi »

GEÇMİŞ OLSUN, 7 yıl olmuş kronikleşmiş denilebilir...ilaçlarınızı kullanın,hamam , kendinizi üşütmeyin , haftada 1,2 boşalma , düzenli cinsel yaşam, alkol yasak , banyoda prostat bölgenizi sıcak su sabun ovun biraz idrar atarsınız rahatlatır.prostat dejenere olmuş yaşam kalitenizi artırmaya bakın,,kanser falan yapmaz korkmayın..sperm kültürüde yaptırın...mutlaaka oturarak işeyin ,biterken öksürün biraz daha atarsınız
adam54

Mesaj gönderen adam54 »

Sağolasın ustam. Ama yedi yıl da anca teşhis koyduk zafer hocayla. İnsa kötü tahlile sevinirmi sevindik işte. Sakarya'dayim. Belde bı sorun var o sebeb oluyor diye çok gezdim İstanbul Sakarya çok dolandım. Birtane doktor da çıkıp yahu şu rahatsızlık da bu ağrıları yaşatabilir biz bakmiyoruz ama bakan bir doktor bul demedi. Allah ıslah etsin inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

adam54 yazdı:Peki abi 1 ay sonra kontrole gitmeden önce prc falan yaptırmama gerek varmı
Ne bileyim burdan antibiogram testi falan öğrendik. Yanlış tedavi olmak istemiyorum artık.
Pcr de yaptirabilirsin zarari yok faydasi var.