Menide sarılık

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Menide sarılık

Mesaj gönderen umutsuz123 »

Arkadaşlar iyi günler.Benim menideki sarılık hiç geçmedi 2 yıla yaklaştı hala aynı bi kısım beyaz bi kısım altın sarısı gibi acık sarı.Bunu nasıl engelleyebilirim?
Playboy01

Re: Menide sarılık

Mesaj gönderen Playboy01 »

Usta bi yerde mikrop var hala bitirememissindir demektir peki ilac kullanmissindir illaki hic gerileme felan olmadimi bendede sikayet menide kucuk kucuk sari jelibonlar var daha bu hafta rektal tuse yontemiyle prostattan sivi alindi kultur sonucu yapilacak insallah mikrobu buluruzda ona gore tedaviye baslarim bence seninde sorunun boyle biseyle alakali
umutsuz123

Mesaj gönderen umutsuz123 »

Playboy01 yazdı:Usta bi yerde mikrop var hala bitirememissindir demektir peki ilac kullanmissindir illaki hic gerileme felan olmadimi bendede sikayet menide kucuk kucuk sari jelibonlar var daha bu hafta rektal tuse yontemiyle prostattan sivi alindi kultur sonucu yapilacak insallah mikrobu buluruzda ona gore tedaviye baslarim bence seninde sorunun boyle biseyle alakali

Bi kez antibiyotik kullandım iki yıldır ipne ve tetradox gecmedi.Sperm testi yaptırdım lokosit 0 cıktı gerci orda çıkmıyormuş ama hiç sıvı aldırmadım.
Playboy01

Mesaj gönderen Playboy01 »

Valla usta anlamadim nedir bu hastalik bugun bende gittim sonuclari ogrenmeye yok bise cikmadi diyorr