makatta dolgunluk baskı hissi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

makatta dolgunluk baskı hissi

Mesaj gönderen Icedive26 »

Yaklaşık 4 yıldır rahatsızım. Çoğu zaman kontrol edebiliyorum vitamin, besin desteği vb ile. Yakınmalarım daha çok sık idrar, penis ucunda yanma ve boşalmadan sonra yanma ve ağrı idi. Son dönemde ise bu makatta dolgunluk tam ağrı diyemeyeceğim bir his var. Bu hiç olmamıştı. Tuvalate çıkma sıklığım fena değil batma yanma nadir oluyor ama bu da neyin nesi. Uzun zaman boşalmadım 12-13 gün gibi sonra böyle oldu.
Takviye ne kullanmam lazım. İlaç kullanmalımıyım. Lökosit hep düşük ve kültürlerde hep temiz. mikrop çıkmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: makatta dolgunluk baskı hissi

Mesaj gönderen red »

muhtemelen prostatta iltihap nedeniyle prostatın büyümüş ve makata baskı yapıyor. prostat masajı ile lökosit kontrolü yaptırmanı tavsiye ederim.
aynı durum bende eylül ayında vardı makatta yırtılma oldu hatta antibiyotik kullanınca indi. şu an bir şey hissetmiyorum ve wc'de sıkıntı yaşamıyorum.
Icedive26

red yazdı:muhtemelen prostatta iltihap nedeniyle prostatın büyümüş ve makata baskı yapıyor. prostat masajı ile lökosit kontrolü yaptırmanı tavsiye ederim.
aynı durum bende eylül ayında vardı makatta yırtılma oldu hatta antibiyotik kullanınca indi. şu an bir şey hissetmiyorum ve wc'de sıkıntı yaşamıyorum.
Teşekkürler. Destek falan kullandın mi? Ağrı kesici ödem çözücü?
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
red

Mesaj gönderen red »

Icedive26 yazdı:
red yazdı:muhtemelen prostatta iltihap nedeniyle prostatın büyümüş ve makata baskı yapıyor. prostat masajı ile lökosit kontrolü yaptırmanı tavsiye ederim.
Teşekkürler. Destek falan kullandın mi? Ağrı kesici ödem çözücü?
ödem atımı için bol bol su içmen gerekiyor. günde en az 3 litre içiyorum şahsen. yakı otu vs. kullandım ama en fazla rahatlama sağlayan antibiyotik oldu.
red

Mesaj gönderen red »

ayrıca boşalmalısın. boşalma da etkili bir ödem atma yöntemi.
nugo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen nugo »

idrar yaparken yada buyuk abdest sirasinda o dolgunlugu makatta daha fa,la hissedersin.

aynisi mevcut
agti yok ,ara ara ucta sizlamamsi his var.
ama en buyuk sorun idrar basinci.dusuklugu.

prostatin iltihaba bagli siskinligi dusunuyorum.
surekli vebistikrarli bir tedavi almadimbuna bagli
benim.prostat buyume meyilli cunku.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Icedive26 yazdı:Yaklaşık 4 yıldır rahatsızım. Çoğu zaman kontrol edebiliyorum vitamin, besin desteği vb ile. Yakınmalarım daha çok sık idrar, penis ucunda yanma ve boşalmadan sonra yanma ve ağrı idi. Son dönemde ise bu makatta dolgunluk tam ağrı diyemeyeceğim bir his var. Bu hiç olmamıştı. Tuvalate çıkma sıklığım fena değil batma yanma nadir oluyor ama bu da neyin nesi. Uzun zaman boşalmadım 12-13 gün gibi sonra böyle oldu.
Takviye ne kullanmam lazım. İlaç kullanmalımıyım. Lökosit hep düşük ve kültürlerde hep temiz. mikrop çıkmıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
Arkadaşım sana tavsiyem genell cerraha deliği bi göster muhtemelen snede anal çatlak ya da onun türevi bir şey vardır prostat şişse makata dolgunluk hissi Verse sık idrar ve işeme akımı da düşmesi beklenir
Icedive26

efervesan yazdı:
Icedive26 yazdı:Yaklaşık 4 yıldır rahatsızım. Çoğu zaman kontrol edebiliyorum vitamin, besin desteği vb ile. Yakınmalarım daha çok sık idrar, penis ucunda yanma ve boşalmadan sonra yanma ve ağrı idi. Son dönemde ise bu makatta dolgunluk tam ağrı diyemeyeceğim bir his var. Bu hiç olmamıştı. Tuvalate çıkma sıklığım fena değil batma yanma nadir oluyor ama bu da neyin nesi. Uzun zaman boşalmadım 12-13 gün gibi sonra böyle oldu.
Arkadaşım sana tavsiyem genell cerraha deliği bi göster muhtemelen snede anal çatlak ya da onun türevi bir şey vardır prostat şişse makata dolgunluk hissi Verse sık idrar ve işeme akımı da düşmesi beklenir
Tamam dostum .evet işeme hızı sorunu ve sık idrar yok. Ama büyük tuvalette de sorun yok sanki. Neyse gözükmekte fayda var.
Bir de boşaldıktan sonra bu his artıyor garip bir şekilde.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Icedive26 yazdı:
efervesan yazdı:
Tamam dostum .evet işeme hızı sorunu ve sık idrar yok. Ama büyük tuvalette de sorun yok sanki. Neyse gözükmekte fayda var.
ya kardeş benzerini vende yaşadım götümün üstüne oturamıyordum ağrıdan sızıdan hep prostatit sandık sonra bi gittik çatlak basit bi krem verdiler bide yeme içme dikkat ettim 2-3 ayda topladım
Medet1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Medet1 »

efervesan yazdı:
Icedive26 yazdı:
efervesan yazdı: Arkadaşım sana tavsiyem genell cerraha deliği bi göster muhtemelen snede anal çatlak ya da onun türevi bir şey vardır prostat şişse makata dolgunluk hissi Verse sık idrar ve işeme akımı da düşmesi beklenir
ya kardeş benzerini vende yaşadım götümün üstüne oturamıyordum ağrıdan sızıdan hep prostatit sandık sonra bi gittik çatlak basit bi krem verdiler bide yeme içme dikkat ettim 2-3 ayda topladım
Makatta dolgunluğu çatlak aşırı derecede yapmaz bende yirmi seneyi geçkin vardı çatlak. Dolgunluk prostatit sonrası başladı. Hele ilk teşhis konulma zamanı otururken içerden otururken veya öksüsürken batma olurdu. Hala var wc ihtiyacım var gibi bi his 7/24
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Dolgunluk prostatitin en bastaki semptomlarindandir ic hemeroid batma hissi yapar . Dolgunluk hissi varsa sık idrar olacak diye birsey yok genelde makatta şisilik.dolgunluk 2 3 yıldan sonra.başlar eski hastalar süreclere daha hakim ama arkadasin 4. Yılı kroniklesmis akut dönemde iyilesen arkadaslar hangi tecrubeye dayanarak öneride.bulunuyor 2 si ayri.şeyler bunu kavrayın artık
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

Mugla4848 yazdı:Dolgunluk prostatitin en bastaki semptomlarindandir ic hemeroid batma hissi yapar . Dolgunluk hissi varsa sık idrar olacak diye birsey yok genelde makatta şisilik.dolgunluk 2 3 yıldan sonra.başlar eski hastalar süreclere daha hakim ama arkadasin 4. Yılı kroniklesmis akut dönemde iyilesen arkadaslar hangi tecrubeye dayanarak öneride.bulunuyor 2 si ayri.şeyler bunu kavrayın artık
Benim altı yedi yıl oldu. Hiç öyle aman aman çiş yanma ve ağrı olmadı. Bi kez yanma oldu halı saha maçı sabahı. Oda tek doz cravit ciproda akşama geçmişti 2014 de.
Dolgunluk beş yılı geçkin var. Çatlak ve hemoroid yirmi yıl oldu var ama ara ara nadir etkilenirim kaşıntı çok olur yara ile
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Medet1 yazdı:
Mugla4848 yazdı:Dolgunluk prostatitin en bastaki semptomlarindandir ic hemeroid batma hissi yapar . Dolgunluk hissi varsa sık idrar olacak diye birsey yok genelde makatta şisilik.dolgunluk 2 3 yıldan sonra.başlar eski hastalar süreclere daha hakim ama arkadasin 4. Yılı kroniklesmis akut dönemde iyilesen arkadaslar hangi tecrubeye dayanarak öneride.bulunuyor 2 si ayri.şeyler bunu kavrayın artık
Benim altı yedi yıl oldu. Hiç öyle aman aman çiş yanma ve ağrı olmadı. Bi kez yanma oldu halı saha maçı sabahı. Oda tek doz cravit ciproda akşama geçmişti 2014 de.
Dolgunluk beş yılı geçkin var. Çatlak ve hemoroid yirmi yıl oldu var ama ara ara nadir etkilenirim kaşıntı çok olur yara ile
Hemoroid bendede var ishal kabiz olmadigimdan skntı yok bende suan dolgunluk hissi yuzde 70 gecti kesin sonuc alirsam tedaviyi yazarim sanada malesef antibiotikle azalmadı
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

Mugla4848 yazdı:
Medet1 yazdı:
Hemoroid bendede var ishal kabiz olmadigimdan skntı yok bende suan dolgunluk hissi yuzde 70 gecti kesin sonuc alirsam tedaviyi yazarim sanada malesef antibiotikle azalmadı
Bu yeşim taşımı ne üstüne oturyosun elektrik ısıtmalı. Ona oturum iki kez günde baya rahatlatıodu. Evet antibiyotik yaramaz makata. Makatta kaşıntı var die sfilizin her testini yaptırdım laborantlara inanıp.sonuç yok