Bromelain-solgar alfa lipoikasit-solgar cranberry with bu 3 takviye yanma sızlamaya iyi gelirmi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mert34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Bromelain-solgar alfa lipoikasit-solgar cranberry with bu 3 takviye yanma sızlamaya iyi gelirmi

Mesaj gönderen Mert34 »

Yardımcı olursaanZ sevinirm
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Bromelain-solgar alfa lipoikasit-solgar cranberry with bu 3 takviye yanma sızlamaya iyi gelirmi

Mesaj gönderen Icedive26 »

Bu kadar insan sana deneyimlerini aktarmış dostum.
10 başlık birden açmana gerek yok. Başlık kalabalığı oluyor.
Bunlar genellikle iyi gelen takviyeler. Ama deneyip kendin bulman lazım işine yarayanı. Bazı kişilere iyi gelen diğerlerinde etki yapmayabilir. Bunların dışında ise quercetin, nac ve vitamin e var. Birkaçı ile başla duruma göre değiştir kombinasyonları sen ayarla.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Mert34

Re: Bromelain-solgar alfa lipoikasit-solgar cranberry with bu 3 takviye yanma sızlamaya iyi gelirmi

Mesaj gönderen Mert34 »

Keyfimden yazmıyorum kardeş
Mert34

Mesaj gönderen Mert34 »

Tamam saol
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Mert34 yazdı:Keyfimden yazmıyorum kardeş
Biliyorum kardeşim . Düzen açısından söyledim. Hastasın endişen var. Korkuyorsun. Buradaki insanların çoğu hasta.
cranberry, ala, quercetin ve bromelain bunları bir dene önce.
Mikrop bulundu mu hiç? Kültür yaptırdın mı?
Besin desteği haricindeki şeyleri kendiliğinden alma. Ağrı kesici antibiyotik ya da antidepresan bunları doktor kontrolünde kullan.
Azosilin diye bir antibiyotik var yanma yakınmalarına iyi geliyor ama uzun süreli kullanılmıyor. 3-5 gün. Bir sor. Ama bir doktora gözük eğer görünmedi isen daha önce.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Mert34

Mesaj gönderen Mert34 »

Bakteri yok başkan senin dedigin gibi baslcm