Bakteri yok aşırı yanma sızlama yorgunluk var hangi takviyeleri tavsiye edersiniz Allah rızası için yazarsanız sevinirm

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mert34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Bakteri yok aşırı yanma sızlama yorgunluk var hangi takviyeleri tavsiye edersiniz Allah rızası için yazarsanız sevinirm

Mesaj gönderen Mert34 »

Arkadaşlar aşırı derecede yanma ve sızlama yorgunluk var ilaç ve bitkisel takviye yanma sızlamaya iyi gelen önerinizi bekliyorum
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Bakteri yok aşırı yanma sızlama yorgunluk var hangi takviyeleri tavsiye edersiniz Allah rızası için yazarsanız sevin

Mesaj gönderen opulentia »

Bromelain
Quarcetin
Ligone
Ben bu 3 ünü kullanıyorum.Agri için sicak oturma banyosu duzenli prostat masajı zaman zaman antibiyotik kullanimi lokosit çıkmasa bile kullanıyorum.Malum kış aylarindayiz termal içlik termal corap soguktan uzak durmak lazım.Probiyotik takviyeler ev yapımı yoğurt,kefir turşu gibi.Advil veya dikloron 100mg doktora danisarak kullanabilirsin.Çesitli kas gevşetici ilaçlar kaygı ve stres giderici efexor paxil gibi agri kesici ozelligi olan ilaçları gündüz kullanabilir her gece yatmadan önce tranko buskas veya laroxl 10mg kullanabilirsin.Tabii doktora danışarak.Kronok Pelvik agri sendromunda iyilesme sureci 9 ay ve 12 ay arasinda degismektedir.Uzak durman gereken asidik yiyecek icecekleri baharatları unutma.Izgara seyler tuketmemeye çalış sekeri azalt veya tamameb hayatından çıkar bol su iç oturarak idrarini yapmaya çalış.
opulentia

Re: Bakteri yok aşırı yanma sızlama yorgunluk var hangi takviyeleri tavsiye edersiniz Allah rızası için yazarsanız sevin

Mesaj gönderen opulentia »

ayrıca sakın kabiz kalma.sabahlari bir avuç çiğ.kabak cekirdegi ye ve gunde 2 3 fincan yaki otu çayı iç
Mert34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Mert34 »

Saol ortak
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Başıma bir şey gelmeyecekse sormak istiyorum
Sistoskopi yaptirdınız mı?