Boşalma deyince ne anliyoruz?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Boşalma deyince ne anliyoruz?

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatit hastalarina Cinsel iliski ile bosalma zarar vermez. Haftada 2 defa max 3 olabilir. Fakat masturbasyon ile bosalma deyince iş degisir. Sikayetleriniz tavan yapar ve basa donersiniz. Oyuzden bu farki burada belirtmek isterim. Mastı haftada 1 den fazla yaparsaniz sıkıntı yasamaniz olasidır. Cinsel iliskiyide ust uste 2.3 yaparsaniz kapanmaya yüz tutmuş skarı patlatırsiniz patojen varsa açiga çıkar.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Boşalma deyince ne anliyoruz?

Mesaj gönderen Imzekken »

kadir yazdı:Kronik prostatit hastalarina Cinsel iliski ile bosalma zarar vermez. Haftada 2 defa max 3 olabilir. Fakat masturbasyon ile bosalma deyince iş degisir. Sikayetleriniz tavan yapar ve basa donersiniz. Oyuzden bu farki burada belirtmek isterim. Mastı haftada 1 den fazla yaparsaniz sıkıntı yasamaniz olasidır. Cinsel iliskiyide ust uste 2.3 yaparsaniz kapanmaya yüz tutmuş skarı patlatırsiniz patojen varsa açiga çıkar.
Scarlar olumlu bişeymi kadir abi
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

Evet kesinlikle katılıyorum bizler iyileşsek bile kesinlikle cinsel yönden eskisi gibi olamayacağız o yüzden zorlayıp kendimizi üst üste 2- 3 kez ilişki yapmayalım. Ben yaptın tekrar kötü günler merhaba dediler :)
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Zuspat yazdı:Evet kesinlikle katılıyorum bizler iyileşsek bile kesinlikle cinsel yönden eskisi gibi olamayacağız o yüzden zorlayıp kendimizi üst üste 2- 3 kez ilişki yapmayalım. Ben yaptın tekrar kötü günler merhaba dediler :)
Zamanla vücut kendini onardığında eskisi gibi olur aslında.
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

mastürbasyonla, normal cinsel ilişkinin farkını ve haftada yapılan sayısını bilip ona göre yaşamalıyız yani sonuçta hastayız :)
Allah büyük.
Aslivorno

Mesaj gönderen Aslivorno »

Masturbasyon ile cinsel iliski arasinda cok fark var.Masturbasyon yapinca zorlayarak cikariyoruz meniyi.İlsiki ise fizyolojik bir sey oldugu icin masturbasyon kadar zorlamiyor.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Zuspat yazdı:Evet kesinlikle katılıyorum bizler iyileşsek bile kesinlikle cinsel yönden eskisi gibi olamayacağız o yüzden zorlayıp kendimizi üst üste 2- 3 kez ilişki yapmayalım. Ben yaptın tekrar kötü günler merhaba dediler :)
bende hiç sorun olmadı cinsellik.
üst üsteden kastınız nedir?
ben oldum olası üst üste 4 yapmadım
yapanı anlamadım!

bu normal mi bu tartışılır. eskisi olmaktan kasıt bu ise ben olmadım hiç o eskisi gibi
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Ben abartıyor muyum aceba :D yaş da ilerledi bu hastalık beni yıprattı sanki 10 yıl daha yaşlı gibi hissediyorum belki o yüzdendir. Bu rahatsızlık kişiden kişiye değişir ama prostatı zorlamamak gerek. Tam iyileştim herşeyi salla dememek gerek ben bunu anladım
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Zuspat yazdı:Ben abartıyor muyum aceba :D yaş da ilerledi bu hastalık beni yıprattı sanki 10 yıl daha yaşlı gibi hissediyorum belki o yüzdendir. Bu rahatsızlık kişiden kişiye değişir ama prostatı zorlamamak gerek. Tam iyileştim herşeyi salla dememek gerek ben bunu anladım
Valla hocam benim de yaş 40'a dayandı. Haftada 3 bence öp başına koy bir skor :)
gönül ister ki daha fazla olsun ama içinde bulunduğumuz durumda fazlasını aramamak lazım :)
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Mrshadow yazdı:
Zuspat yazdı:Ben abartıyor muyum aceba :D yaş da ilerledi bu hastalık beni yıprattı sanki 10 yıl daha yaşlı gibi hissediyorum belki o yüzdendir. Bu rahatsızlık kişiden kişiye değişir ama prostatı zorlamamak gerek. Tam iyileştim herşeyi salla dememek gerek ben bunu anladım
Valla hocam benim de yaş 40'a dayandı. Haftada 3 bence öp başına koy bir skor :)
gönül ister ki daha fazla olsun ama içinde bulunduğumuz durumda fazlasını aramamak lazım :)
haklısın :) aslında hasta olmasak belki haftada 2 bile yapmayız ama kafa orda olunca sayı tutuyoruz işte.
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

kadir yazdı:Kronik prostatit hastalarina Cinsel iliski ile bosalma zarar vermez. Haftada 2 defa max 3 olabilir. Fakat masturbasyon ile bosalma deyince iş degisir. Sikayetleriniz tavan yapar ve basa donersiniz. Oyuzden bu farki burada belirtmek isterim. Mastı haftada 1 den fazla yaparsaniz sıkıntı yasamaniz olasidır. Cinsel iliskiyide ust uste 2.3 yaparsaniz kapanmaya yüz tutmuş skarı patlatırsiniz patojen varsa açiga çıkar.
Mastürbasyonun yanında önsevişme yaşayıp boşalmamayıda ekleyelim hatta çok daha kötü birkaç gün önce başıma geldi eve kendimi zor attım böyle bir acı görmedim
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Dengeyi iyi tutturmak lazım. Herkeste de farklı olabilir. Kimi sık boşalınca rahatlıyor. Kimi ise uzun sürede yapınca.
Cinsel ilişki konusunda bir fikrim yok. Sınırlama olmalı mı? Olmamalı mı? Ama zorlamamak lazım arka arkaya .
Ben bir 12-13 gün mastürbasyon da yapmadım. Yaptıktan sonra ise makatta doluluk başınç hissi var. Tam ağrı değil ama.
Bence haftada 1-2 mastürbasyon yeterli, Hüseyin hoca da öyle söylemişti . Cinsel ilişki ise 2_3 normal.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.