Bu ne iğrenç bir hastalık ya her şeye benziyor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Bu ne iğrenç bir hastalık ya her şeye benziyor

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Valla ben ayaklarımı bir türlü ısıtamadım
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bayrak2534 yazdı:Valla ben ayaklarımı bir türlü ısıtamadım
Yünlü corap aldım %40 yün gerisi pamuk olan anca öyle isindim
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
veysel yazdı: Termal içlik al kardeş. İnce ve esnek. Rahatsız etmez.
Eyvallah peki hiç kanvas veya kot pantolon rahatsızlık veriyor mu sizde her pantolonu giyemiyorum ben
Likralı olmayan ve dar hiçbir pantolonda rahat edemiyorum bende. İlkaki ağrı yapıyor ama daha çok bende torbada sıkıntı oluyor.
Likralı ve dar olmayan pantolon giyiyordum önceden kanvas tarzı 3 sene önce likralı kot pantolona alıştım yenisini aldım aynı marka model 1 beden büyük ama ağrıdan öldüm gene şalvar gibi pantolon giyeceğiz anlaşılan
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
veysel yazdı: Likralı olmayan ve dar hiçbir pantolonda rahat edemiyorum bende. İlkaki ağrı yapıyor ama daha çok bende torbada sıkıntı oluyor.
Likralı ve dar olmayan pantolon giyiyordum önceden kanvas tarzı 3 sene önce likralı kot pantolona alıştım yenisini aldım aynı marka model 1 beden büyük ama ağrıdan öldüm gene şalvar gibi pantolon giyeceğiz anlaşılan
Ben likra oranı yüksek pantolon alıyorum özellikle. kanvas ve kumaş giyiyorum genelde. Kottan çok daha rahat ediyorum. Kotlarımda likra oranı çok ve hafif geniş, içlik giydiğim için çok sıkıntı olmuyor.
Likra oranı oranı %2 den fazla olanı görmedim ki varsa bir kaç marka model söyleyebilir mısın?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
veysel yazdı: Ben likra oranı yüksek pantolon alıyorum özellikle. kanvas ve kumaş giyiyorum genelde. Kottan çok daha rahat ediyorum. Kotlarımda likra oranı çok ve hafif geniş, içlik giydiğim için çok sıkıntı olmuyor.
Likra oranı oranı %2 den fazla olanı görmedim ki varsa bir kaç marka model söyleyebilir mısın?
Polonun kanvas pantolonları çok yumşak ve esnek bi dene istersen. Kot pek giymem. Marka öneremicem. Burada kotçu Hüseyin var :) ne istersen var adamda.
Eyvallah kardeşim Zaten oda defacto kanvas alıyordun polo da deneriz. Dar kalıp almıyorsunuz demi rahat kalıp olanlardan
ykpgrbz35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen ykpgrbz35 »

şifamiz taze kizilcik suyu arkadaslar basimizdaki bu derdin sebebi e coli baktirisidir kesin ve nettir 2009 yilindan beri hacettepede gata da bi cok operasyon atlattim tahliller hersey temiz aramadigim cozum yolu kalmadi inanmazsiniz ama essek sutu bile ictim iyi geldi fakat alerjik reaksyion verdi. biraktim son bi kac once kizilcik ile tanistim muthis etkisi oldu.

* ekmegi kes
* sekeri kes
* yarim ilişki yasak yani kaldir indir aleti fazla zorlamican kiz arkasinin yaninda..
* baharat kolayi kes
* asiri yagliyi kes
* kizilcik bul sabah aksam parçala 5 adet cezveye koy kaynat iç yarasin
* bal, corek otu zencefil zerdecal karistir sabah aksam yee
* kuru incir zeytin yagina koy beklet ac karnina yapistir bi tanee ohh yarasinn

tum bunlardan sonra dua edeceksiniz.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

ykpgrbz35 yazdı:şifamiz taze kizilcik suyu arkadaslar basimizdaki bu derdin sebebi e coli baktirisidir kesin ve nettir 2009 yilindan beri hacettepede gata da bi cok operasyon atlattim tahliller hersey temiz aramadigim cozum yolu kalmadi inanmazsiniz ama essek sutu bile ictim iyi geldi fakat alerjik reaksyion verdi. biraktim son bi kac once kizilcik ile tanistim muthis etkisi oldu.

* ekmegi kes
* sekeri kes
* yarim ilişki yasak yani kaldir indir aleti fazla zorlamican kiz arkasinin yaninda..
* baharat kolayi kes
* asiri yagliyi kes
* kizilcik bul sabah aksam parçala 5 adet cezveye koy kaynat iç yarasin
* bal, corek otu zencefil zerdecal karistir sabah aksam yee
* kuru incir zeytin yagina koy beklet ac karnina yapistir bi tanee ohh yarasinn

tum bunlardan sonra dua edeceksiniz.
Bn kızılcık kurusunu kuruyemiş çiden alıp birer avuç sabah akşam yiyorum faydalı
ykpgrbz35

kardes kurusu boş iş tazesi olcak 5 adet sadece parcalican atican cezvenin içine kaynatican tazesini bul .. bu serefsiz baktirelin prostata ve mesaneye yapismasini engelliyor benim işeme zorlugum ve bosaldiktan sonra agrilarim vardi sikayet kalmadi herkese duyurmak istiyorum herkes faydalansin hayati zehir eden bi hastalik bu
ykpgrbz35

o sadece bagirsaklarini korur su haline getir
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

ykpgrbz35 yazdı:kardes kurusu boş iş tazesi olcak 5 adet sadece parcalican atican cezvenin içine kaynatican tazesini bul .. bu serefsiz baktirelin prostata ve mesaneye yapismasini engelliyor benim işeme zorlugum ve bosaldiktan sonra agrilarim vardi sikayet kalmadi herkese duyurmak istiyorum herkes faydalansin hayati zehir eden bi hastalik bu
tazesini nasıl bulacağız sadece belirli mevsimde oluyor tüm yıl nasıl saklayacağız ? Derin dondurucu da mı?
ykpgrbz35

Zuspat yazdı:
ykpgrbz35 yazdı:kardes kurusu boş iş tazesi olcak 5 adet sadece parcalican atican cezvenin içine kaynatican tazesini bul .. bu serefsiz baktirelin prostata ve mesaneye yapismasini engelliyor benim işeme zorlugum ve bosaldiktan sonra agrilarim vardi sikayet kalmadi herkese duyurmak istiyorum herkes faydalansin hayati zehir eden bi hastalik bu
tazesini nasıl bulacağız sadece belirli mevsimde oluyor tüm yıl nasıl saklayacağız ? Derin dondurucu da mı?
Mevsimi eylül galiba benim komşum köyünden getiriyor birazını bana verdi. derin dondurucuda poşette saklıyorum. kullanacağım zaman 5 adet çıkarıyorum. çezvede kaynatıyorum. Ayrıca büyük marketlerin derin dondurucularında da olması lazım. bi defa da kipadan almıştım.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:
asosyal yazdı:
veysel yazdı: Ben likra oranı yüksek pantolon alıyorum özellikle. kanvas ve kumaş giyiyorum genelde. Kottan çok daha rahat ediyorum. Kotlarımda likra oranı çok ve hafif geniş, içlik giydiğim için çok sıkıntı olmuyor.
Polonun kanvas pantolonları çok yumşak ve esnek bi dene istersen. Kot pek giymem. Marka öneremicem. Burada kotçu Hüseyin var :) ne istersen var adamda.
Arkadaş 3 tane pantolon aldım rahatsızlık verdi hepsi aq bu sıkıntı sadece bende mi var. 32 beden giyiyordum 34 beden aldım sıkmasın dedim yok aq gene ağrı gene agri
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Bu lanet hastalığını tedavisi Yok özel hastaneler bizimgibi hastaları sönürüyor ve boşuna antibiyotik içiyoruz. Ben bir yıldır artık ilaç kullanmıyorum ben artık Allah'a bıraktım.