Zafer Hoca Prostat Sıvısı Lökosit 1-2

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Senler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Zafer Hoca Prostat Sıvısı Lökosit 1-2

Mesaj gönderen Senler »

Zafer Oymana muayeneye gittiğimde (110₺) sadece idrar tahlili ve kültürüne bakmıştı(115₺) temiz dedi ve ne olur ne olmaz diye antibiyotik vermişti(Tarivid, Momodoks). Bunları kullan bitince kontrole gel dedi. Bir hafta sonra (yani bugün) tekrar penis ucumda yanma başladığını söyledim idrara bakıcaktı. Geçen haftadaki testte zaten temiz çıktığını söyledim ve prostat sıvısına baktırmak istediğimi söyledim.prostat sıvısı akarken penisimin içinde yanma oluştu. Prostat sıvımı cama aktardı ve kontrol etti(180₺). Lökosit 1-2 görünmüş normal olduğunu ve sıcak leğende oturmam gerektiğini söyledi prostatitin yok rahat olabilirsin dedi. Zaman zaman prostat bu şekilde ağrı yapabilirmiş. Ağrı kesici verdi yolladı(advil). Şimdi ağrı kesiciyle beraber Cranberry Hapı almayı düşünüyorum. Aynı zamanda haftada iki kere prostat masajı yapsam kendi kendime rahatlama olucakmış gibi geliyor.
msrcmm

Re: Zafer Hoca Prostat Sıvısı Lökosit 1-2

Mesaj gönderen msrcmm »

Bu fiyatlar ayrı ayrı mı? Toplam 405 lira mı?
forumank1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen forumank1 »

arkadaşlar ara sıra takip ediyorum şimdi marsadowun ve kc34 Caner in dediği gibi özellikle üzerinizdeki baskıyı atın stres vücuttaki zararlı zararsız bakterileride harekete geçiriyor buda hastalık yapıyor.sitede yazan iki doktardan birine gitsin internetten uzak kendine iş edinsin inanın rahatladığınızın farkına varacaksınız 3 gün ne telefon ne bilgisayar girmeyin lüzumsuz 
antibiyotik kullanmayın insan vücudunda hastalık yapmadan yaşayan bakterilerde var stes anında harekete geçiyor ayrıca murat 222 bir kaç gündür kalife alanlar konuşuluyor senin soru sorduğun doktor muammer murat yıldızın dediği doğru çıkıyor o zaman senin yazdıklarına itiraz edenler bir kaç gündür hocanın dediğini diyorlar hoca haklı oda lüzumsuz antibiyotik kullanmayın bakteriniz beslenenmem sürecini bititmesini bekleyin aldığınız ilaçlar prostata iyi geçmediği için direnç oluşuyor demişti konuları okursan ne dediğimi anlarsın geçmiş olsun
Senler

Mesaj gönderen Senler »

msrcmm yazdı:Bu fiyatlar ayrı ayrı mı? Toplam 405 lira mı?
Evet fakat bugün gittiğimde muayeneye zam yapıldığını duydum birkaç kişi itiraz ediyorlardı(Ben kontrol için geldiğimi söyleyince tekrar muayene ücreti almadılar).
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Adam sürekli zam yapıyor gitmeyin bence prostat masaj+sıvı 15 tl eskisehirde gidip adamı zengin etmeyin eskisehire hızlımtrenle gidip gelin daha karlı
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

Eskişehir daha mantıklı bence de.
Licg79
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Licg79 »

Senler yazdı:Zafer Oymana muayeneye gittiğimde (110₺) sadece idrar tahlili ve kültürüne bakmıştı(115₺) temiz dedi ve ne olur ne olmaz diye antibiyotik vermişti(Tarivid, Momodoks). Bunları kullan bitince kontrole gel dedi. Bir hafta sonra (yani bugün) tekrar penis ucumda yanma başladığını söyledim idrara bakıcaktı. Geçen haftadaki testte zaten temiz çıktığını söyledim ve prostat sıvısına baktırmak istediğimi söyledim.prostat sıvısı akarken penisimin içinde yanma oluştu. Prostat sıvımı cama aktardı ve kontrol etti(180₺). Lökosit 1-2 görünmüş normal olduğunu ve sıcak leğende oturmam gerektiğini söyledi prostatitin yok rahat olabilirsin dedi. Zaman zaman prostat bu şekilde ağrı yapabilirmiş. Ağrı kesici verdi yolladı(advil). Şimdi ağrı kesiciyle beraber Cranberry Hapı almayı düşünüyorum. Aynı zamanda haftada iki kere prostat masajı yapsam kendi kendime rahatlama olucakmış gibi geliyor.
Nasıl oldun? Geçti mi? Bende Advil kullanıyorum aynı durumdayım?