Yarın Zafer hocaya gidiyorum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Aslivorno
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Yarın Zafer hocaya gidiyorum.

Mesaj gönderen Aslivorno »

Arkadaşlar yarın erken saatlerde Zafer hocaya muayeneye gidicem.Maltepe’den toplu tasima ile gitmeyi dusunuyorum.Saat 10:00’da randevum.bilenler icin en kisa zamanda hangi ulasim araclarinj kullanarak giderim .aBir de sorulariniz varsa iletirseniz Zafer hocaya sorarim.
atakan82
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Yarın Zafer hocaya gidiyorum.

Mesaj gönderen atakan82 »

Nerden geleceni soyle once
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

Maltepeden metro metrobüs yaparbilirsin hocam 1,5 saat sürer 8de falan çık bence
jeansisly

Mesaj gönderen jeansisly »

randevu aldığın sekreteri var o yardımcı oluyor. galiba bahçelievlerde inip ordan bir minibüsle gidiliyordu en son öyle hatırlıyorum yanlışda olabilir. birde zafer hoca öyle her soruyu cevaplicak biri değil yani ben öyle düşünüyorum. prostat sıvına baktır.. ki gerek görürse oda. ama lokosit cıkmazsa vericeği ilaçları söylim sana advil ve b12 benexol vericek. sonra daha gelmene gerek yok. inş ağrıların geçer. bana hiç faydası olmadı. belki sana faydası olur. hakkında hayırlısı olsun. ben orda sevineyim mi dedim lokosit cıkmamasına yoksa üzülimi dedim. keşke lokosit cıksada gerekli tedavileri olabilseydim şuan hayla diyorum. lokosit yoksa antibiyotik de yok.
atakan82

Zaferin nonbaktiryel inanci yok lokosit 0 kronik prostatit yok der.lokosit 0 mikrop olmadi anlamina gelmez prostatit olmadi anlaminada gelmez biofilmde lokosit cikarmiyor
Aslivorno

Mesaj gönderen Aslivorno »

Ben zaten takip edilmesi icin Zafer hocaya gidecegim yoksa antibiyotigi her üroloji doktoru veriyor.
atakan82

Takip onemli antibiyotik kurude onemli uroloji dr yazsin dursun lokosit düşmermek onemli
jeansisly

Mesaj gönderen jeansisly »

zafer hoca lokosit yoksa vermiyor. gerçi hangi doktora gittiysem vermedi. 1 doktor verdi sadece oda 2 hafta iyi geldi daha da iyi gelmedi. zafer hoca biraz geçiştirmeyi seviyor.

anlamadığım bir şey var ciprasid iyi geldi cipro iyi gelmedi. o yüzden antibiyotik iyi gelmedi diyorum belkide. ama ikiside eş değer muadili diye biliyorum ciprasid cipronun.