Belirsizlikler İçerisinde Kalmak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
puagonzales

Belirsizlikler İçerisinde Kalmak

Mesaj gönderen puagonzales »

Herkes yakınır doktorlardan ama gerçekten o kadar birbirlerine zıtlar ki anlaşılması güç.

Anal ilişki sonrası peniste sızlama yaşadığım için üroloğa gittiğimde spermden kültür testi istedi, birşey çıkmadı ama adam tavanic yazdı, sızlama devam edince Pcr testi yaptırdım, 10.3^2 miktarında enterekok çıktı.

Prostat sıvısını aldırdığım üroloğa sonucu gösteriyorum, adam bunda birşey yok bu her erkekte var zaten diyerek dalga geçiyor benimle. Erkeğin penisinin uzunluğu mikrop kapmaya zaten engel oluyor, sen kendine dert etme, mikrop yok sende, sen bir mikrop bulma peşindesin ama yok, hastalık hastalığı olma, zaten peniste sızlama da her erkekte olur diyor, üstüne üstelik Pcr testi zaten saçmalık deyip yolluyor.

Pcr sonucunu enfeksiyon doktoruna götürüyorum, bunun tedavisi yapılması lazım diyerek tetradox yazıp yolluyor, işe yaramayınca adamın başka yapacak birşeyi yokmuş gibi davrandığını hissediyorsun. Salt bilgin ile adamın bu işi çözemeyeceğini gerçekten anlıyorsun.

İnanın hangi doktora gideceğimi bilemediğimden tedavi olamıyorum.

Abuk subuk, bilinçsizce antibiyotikler kullanmak istemiyorum.

Kii bunlar özel hastane.

İlk devlet hastanesine gitmiştim, adam basit idrar testi yaptırıyor, birşey çıkmıyor ama ilaç yazıyor yav, küfür etse daha az alınırım.

Gerçekten sağlığımızın 1 gram değeri yok.

Ne yapabilirim, sizce hangi yöne dönsem ayrı bir saçmalık.

İçime sinmiyor hiçbir şey.
Dermanszzz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Belirsizlikler İçerisinde Kalmak

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Kardeş geçmiş olsun kadir abinin yazıları ni okudum biraz evet doktor lar büyük çoğunluğu savma ve çelişkili ifadeler doğrultusunda tedavi yöntemleri dayatma dalar
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Kamu hastanelerine sadece ilac yazdirmak amacli gidiyorum artik. Onuda yazsalar bari. Tedaviyi arastirip kendimiz yapmamiz gerekiyor ya da zafer veya huseyin hoca gibi isini biraz daha ciddiye alan dr lara gidecegiz.
Dermanszzz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Evet maalesef biraz maddi olarak da hazır hipokrat yemini nde para olmadan tedavi girişimler i diye bir yemin yok. Senin bnm derdi m çok umrunda değil bu bir meslek. Bizler se müşteri. Ölür Ken dâhi hoca verilecek para yi bekliyor. İnş. Gerçek ten Allah için hizmet te adanan bir hekim tarafından bu illet tamamen tarihi n tozlu sayfalarında yer alan olur. Biz görür müyüz bilmem ama. Şu anda . bunalım ilede savaşmak zorunda yz. Kalan ömrüm zde az semptomlar ı hissetmeden yaşamak istiyoruz. Burda danışmanlık yapan büyük lerimzin olması iyi birşey.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Abicim doktoru iyi seçeceksin senin hastalıgında senin yanında mücadele edicek vi hekimde lazım, iyi doktor bilgili anlayışlı ve işini iyi yapan bunlar oldugu zaman zaten belirki bir seviyeye cekiyorsun hastalıgı
nolucam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen nolucam »

Acaba son durum ne hocam bu enterokokun resmen tanısı var ulaşılabilecek bir tedavisi yok kimde çıktıysa uğraşıp duruyor
En büyük dertler kendi uydurduğumuz çarelerden gelir.