Dalgalanma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Dalgalanma

Mesaj gönderen bb544 »

Yine ben yine ben :) zafer hocayla tedavim devam ediyordu vakit bulup gidemedim işten. Başka tanıdık doktora klindan ve genta iv seruma karıştırıp 5 gün aldım. Kafama göre almadım benim lokositi bu klindan düşürdügü için bu tedaviyi aldım. 15-20 oldu galiba tedavi biteli dünden önceki güne kadar 4 gün cok iyiydim ereksiyon olmaya başladım gercekten baya bi düzeldi gibi oldum cinsel istek geldi his kaybı düzelir gibi oldu sonra tekrar güm penis geri cekilme pantolonda rahatsızlık bıktım artık. Kabızlıkta baş göstermeye başladı idrar sorunum yoktu tazyikte düşüklük olmaya başladı sag kasıgın altında penisin az üstü öksürürken bile agrı oldu ne olacak bu böyle nereye kadar
Allah büyük :roll:
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Dalgalanma

Mesaj gönderen kader48 »

Gentayı ben zamanında 10 adet kullanmıştım. Hande 160 IM olarak. Gram faydası olmamıştı. Lökosit 8-10 felan gelmişti. Doktor bile baktı kaldı çok şaşırdı. O yüzde. Gentanın endişe olduğu bakterileri eledim kafamda.
puagonzales

Re: Dalgalanma

Mesaj gönderen puagonzales »

bb544 yazdı:Yine ben yine ben :) zafer hocayla tedavim devam ediyordu vakit bulup gidemedim işten. Başka tanıdık doktora klindan ve genta iv seruma karıştırıp 5 gün aldım. Kafama göre almadım benim lokositi bu klindan düşürdügü için bu tedaviyi aldım. 15-20 oldu galiba tedavi biteli dünden önceki güne kadar 4 gün cok iyiydim ereksiyon olmaya başladım gercekten baya bi düzeldi gibi oldum cinsel istek geldi his kaybı düzelir gibi oldu sonra tekrar güm penis geri cekilme pantolonda rahatsızlık bıktım artık. Kabızlıkta baş göstermeye başladı idrar sorunum yoktu tazyikte düşüklük olmaya başladı sag kasıgın altında penisin az üstü öksürürken bile agrı oldu ne olacak bu böyle nereye kadar
Benim anlamadığım doktorlar o kadar ilaç kullandırıyorlar, neyin işe yarayıp yaramadığını, ona göre tedaviye yön vermeyi beceremiyorlar mı yav.