BU HASTALIK NE

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
erman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

BU HASTALIK NE

Mesaj gönderen erman »

iyi günler ben başımdakini sizlerle paylaşmak istedim hastalığım 1,5 sene tesadüfen genel kontrolde idrarda kan görülmesiyle başladı başta böbrekte kum var dediler o zaman ağrımı sızım yoktu doktora git gel sadece idrarda kan çıkıyor kumlar bitti idrarda kan ve ağrıları çekiyorum bi profösör prostatit sin dedi 6 ay ürorec kullandırdı olmadı sonra özel prof idrar tahlilleride kan ve entrekok buldu detavi yine aynı geçende yine bi doktor yine ağrı idrarda kan var gizli bana adam akıllı bii teşhis koyulamadı ivp-ilaçlı ilaçsız tomografi-sistostobi hepsi temiz hatta sistoskobiyi özelde idrar yolu iltihabı bulan prof yaotı kanalda kızarıklar vardı ama sonuş sıfır bıktım bu iadrardaki kandan ve ağrılardan bi doktor prostatitsin bunla yaşamayı öğrencen diyor diğeri alakası yok birde bacağıma vuran ağrılar var bel fıtığı başlangıcı diyorlar ama ben bu hastalıktan şüpheniyorum beni ne olur bi aydınlatırmısınız herkeze sağlıklı günler NOT:İDRARDA DEVAMLI GİZLİ KAN ÇIKIYOR
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: BU HASTALIK NE

Mesaj gönderen murat222 »

[quote="erman"]iyi günler ben başımdakini sizlerle paylaşmak istedim hastalığım 1,5 sene tesadüfen genel kontrolde idrarda kan görülmesiyle başladı başta böbrekte kum var dediler o zaman ağrımı sızım yoktu doktora git gel sadece idrarda kan çıkıyor kumlar bitti idrarda kan ve ağrıları çekiyorum bi profösör prostatit sin dedi 6 ay ürorec kullandırdı olmadı sonra özel prof idrar tahlilleride kan ve entrekok buldu detavi yine aynı geçende yine bi doktor yine ağrı idrarda kan var gizli bana adam akıllı bii teşhis koyulamadı ivp-ilaçlı ilaçsız tomografi-sistostobi hepsi temiz hatta sistoskobiyi özelde idrar yolu iltihabı bulan prof yaotı kanalda kızarıklar vardı ama sonuş sıfır bıktım bu iadrardaki kandan ve ağrılardan bi doktor prostatitsin bunla yaşamayı öğrencen diyor diğeri alakası yok birde bacağıma vuran ağrılar var bel fıtığı başlangıcı diyorlar ama ben bu hastalıktan şüpheniyorum beni ne olur bi aydınlatırmısınız herkeze sağlıklı günler NOT:İDRARDA DEVAMLI GİZLİ KAN ÇIKIYOR[/

Prostat sıvısının cam lama alınıp lökasit baktır prostatit olup olmadığı anca öyle anlaşılıyor
İstanbul medicana Zafer oyman
Eskişehir Acıbadem Hüseyin Seçgin
Türkiye de bildiğimiz bu iki doktor bakıyor
erman

Mesaj gönderen erman »

fıtık başlangıcı dediler ama kullanmadığım ilaç kalmadı lyrica bile kullandım banamısın demedi apışaramın birleştiği yerden ve arkasından bi başlıyor yürümekle çoğalıyor ayağımı kasıyor belli bi süre sonra yürüyemiyorum 1 seneden böyle beri bu hastalıklar idrarda kandan sonra çıktı kalca bel mr emg çekildi senin derdin fıtık değil dediler oturmamda apış aramda hep arım var idrardan sonra ağrım sızım oluyor idrardaki kanı değilde bu ağrılar bu yaşta bitirdi beni hiç bi ağrı kesici banamasın demiryor çocuklarımla oynayamıyorum bıktım bu arada yaş34
erman

Mesaj gönderen erman »

bacak kasması neden yapabilir yüremeyle kasma var çok yatarken hiç birşey yok ağrı baldırın iç tarıfından başlıyor yüremeyle çoğalıyor ve ayak altıma kadar kasıyor pisikolijik olabilirmi sizce kkalcada var yayıl ağrı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

prostatit kalça ve bacak ağrısı yapabiliyor.ben bu durumu çok yaşadım.forumda da yaşayanlar var.en tipik belirtidir.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

erman yazdı:iyi günler ben başımdakini sizlerle paylaşmak istedim hastalığım 1,5 sene tesadüfen genel kontrolde idrarda kan görülmesiyle başladı başta böbrekte kum var dediler o zaman ağrımı sızım yoktu doktora git gel sadece idrarda kan çıkıyor kumlar bitti idrarda kan ve ağrıları çekiyorum bi profösör prostatit sin dedi 6 ay ürorec kullandırdı olmadı sonra özel prof idrar tahlilleride kan ve entrekok buldu detavi yine aynı geçende yine bi doktor yine ağrı idrarda kan var gizli bana adam akıllı bii teşhis koyulamadı ivp-ilaçlı ilaçsız tomografi-sistostobi hepsi temiz hatta sistoskobiyi özelde idrar yolu iltihabı bulan prof yaotı kanalda kızarıklar vardı ama sonuş sıfır bıktım bu iadrardaki kandan ve ağrılardan bi doktor prostatitsin bunla yaşamayı öğrencen diyor diğeri alakası yok birde bacağıma vuran ağrılar var bel fıtığı başlangıcı diyorlar ama ben bu hastalıktan şüpheniyorum beni ne olur bi aydınlatırmısınız herkeze sağlıklı günler NOT:İDRARDA DEVAMLI GİZLİ KAN ÇIKIYOR
İdrardaki kan sayınızı antbıyotık kullanınca takıp ettınızmı?
Sızın sorununuz yuksek ıhtımal prostattıt gıbı
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

erman yazdı:fıtık başlangıcı dediler ama kullanmadığım ilaç kalmadı lyrica bile kullandım banamısın demedi apışaramın birleştiği yerden ve arkasından bi başlıyor yürümekle çoğalıyor ayağımı kasıyor belli bi süre sonra yürüyemiyorum 1 seneden böyle beri bu hastalıklar idrarda kandan sonra çıktı kalca bel mr emg çekildi senin derdin fıtık değil dediler oturmamda apış aramda hep arım var idrardan sonra ağrım sızım oluyor idrardaki kanı değilde bu ağrılar bu yaşta bitirdi beni hiç bi ağrı kesici banamasın demiryor çocuklarımla oynayamıyorum bıktım bu arada yaş34
Kardeşim bende prostatit olduğumu öğrendim 1.5 yıl oldu İlk başlarda ağrım apış aram da yanma makatta yanma böbreklerde Ağrı vardı sonra benim ağrılar böbrekler apandis sağ kaşık sağ testis sağ bacak arası ordan aşşağıya doğru uyluk ve ayağa kadar vurmaya başladı sonra sorunun kaynağını buldular sağ ilioginal sinir de kalınlaşma olduğu tespit edildi mr da da açıkça görünüyordu bı sinir kalınlaşmasını bi nöroloğa sordum daha önce idrar yolları enfeksiyonu geçirdiysen ordan oraya sıçramıştır dedi bende kronik prostatitim dedim oda o kurumadıkca geçmez dedi.
erman

Mesaj gönderen erman »

e o zaman yok bu israr yolları ve bacak kasması ağrısı yedi öldürdü beni hayat kalitem düştü temelli artık doktorada gitmiyorum zaten iyice iş yerimdente tepki almaya başladım doktora gidiyorsun doğru dürüs teşhi yok iyileşmiyorsun diyorlar altında art niyet arıyorlar
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bende de hastaligin alevlenme durumuna gore bel, kasik, apis arasi, testislere dogru, bobrek agrisi ve bacaklara agrilarin vurdugu oldu. Ancak bunlar hastaligin siddeti ve bizim seksuel faaliyetlerimizlede yakindan alakali sik sik bosalirsam yukardaki semptomlarin hepsi geri geliyor. Ne kadar kasinirsak hastalikta o kadar kasiyor. Hastaligin nuksunde ise zaten beter oluyorsun. Sik Bosalma hastaligi kesinlikle siddetlendiriyor. Ancak bende 1-2 hafta bosalmamaninda agrilarimi arttirdigini dusunuyorum tecrubeme gore.
erman

Mesaj gönderen erman »

ne yapmamız gerekiyor bir türlü kurtulamadım bu ağrılardan
erman

Mesaj gönderen erman »

birde idrardaki kanın nedeni belli değil hep değişik değişik teşhisler kafaya takmaktan psikoljim bozuldu bi ara 2 sene oldu iyi olacağına kötüleşiyor
Galip

Mesaj gönderen Galip »

erman yazdı:birde idrardaki kanın nedeni belli değil hep değişik değişik teşhisler kafaya takmaktan psikoljim bozuldu bi ara 2 sene oldu iyi olacağına kötüleşiyor
Yardımcı olmak ısterız ancak yukarıda soru sordum cevap vermedın
erman

Mesaj gönderen erman »

yok takip etmedim pekte antibiyotik kullanamıyorum midemden dolayı doktorlarda vermiyor alfa bloker veriyorlar birde pyesopty
Galip

Mesaj gönderen Galip »

erman yazdı:yok takip etmedim pekte antibiyotik kullanamıyorum midemden dolayı doktorlarda vermiyor alfa bloker veriyorlar birde pyesopty
Antbıyotık kulladıgınız zaman kanda muhtemel dusus gozlenıyordur tahmınım bunuda bır doktorun kontrollerınde ortaya cıkabılır
gızlı kanın bunca tetkık ve testle bulunmamasını anlayamadım
muhtemelen kan prostattan kaynaklıdr
erman

Mesaj gönderen erman »

aynen özelde idrar yolu enfeksiyonu çıkıyor kültürde devlette üni de çıkmıyor bi prof sistokkobi yaptı idrar kanalında o zaman kıarıklar vardı bende gördü enfeksiyon olduğunu söyledi hatta prostatta da küçük bi kızarık vardı ama o prostatit değilsin demişti diğer doktorlara ağrılarımı çektiklerimi anlatıyorum prostatit sin diyor yaşım 34
erman

Mesaj gönderen erman »

dün üni de idrar tehşlili yaptırdım eritrosit +3 eritrosit kümesi 27 çıkıyor antibiyotik içince bu kanamada düşme oluyor ama antiibiyotiği bıraktığım gibi gene kanama çoğalıyor bıktım bu hasatalıktan ve bu kanama kafama çok takılıyor ağrı ve kan beni pisikolimi bozdu benim gibi idrarda devamlı kanaması olan varmı bana yardımcı olacak korkuyorum kötü bi hastalık cıkacağından ama bütün tetkikler temiz kan dışın ve yakındığım ağrılar prostatit miyim değilmiyim kendimde emin değilim artık
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

bende de oluyor. enfeksiyonun belirtisi bu. antb ile yoketmelisin
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

antb midene dokunuyorsa igne ol