penis erekteyken penis ucunun sönük kalması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: penis erekteyken penis ucunun sönük kalması

Mesaj gönderen umutsuz123 »

ege44 yazdı:
umutsuz123 yazdı:Prostatit için farklı ülkelerden doktor buldurttum sordum ilaclar getirttim yine boş geçmiyor..Hemde cok iyi doktorlar
Senin agrın çokmu dostum yoksa ne gibi sıkıntıların var
BEnde agrı hiç olmadıki,bazen idararda yanma oluyo debisi düşüyo ben taktığım bu sperm neden iki renk geliyo kıl oluyorum
svmq

Mesaj gönderen svmq »

umutsuz123 yazdı:Ben alışamadım bu hastalığa olduğu günden beri uyumuyorum iki yıl oluyo neredeyse toplasan günlük 2 3 saat uyuyorum yada hiç hayatımı allak bullak etti.Ama gececek inanıyorum.
Prostattaki enfeksiyon; anksiyete ,kas gerilmeleri ve başka psikolojik problemlere sebep olabilir.Öncelikle yapman gereken bir an önce enfeksiyonu kurutmak ve 2 senedir neyapıyorsun
svmq

Mesaj gönderen svmq »

msrcmm yazdı:Isırgan otunu demleyip içiyorum. Umarım işe yarar. Kullanan var mı? Ne gibi etkileri olur?
Bu tarz ot çay vs sadece rahatlamana yarar.Etkisi geçicidir..
umutsuz123

svmq yazdı:
umutsuz123 yazdı:Ben alışamadım bu hastalığa olduğu günden beri uyumuyorum iki yıl oluyo neredeyse toplasan günlük 2 3 saat uyuyorum yada hiç hayatımı allak bullak etti.Ama gececek inanıyorum.
Prostattaki enfeksiyon; anksiyete ,kas gerilmeleri ve başka psikolojik problemlere sebep olabilir.Öncelikle yapman gereken bir an önce enfeksiyonu kurutmak ve 2 senedir neyapıyorsun

2 senedir 8 doktor gezdim bişey değişmedi antibiyotik antibiyotik antibiyotik..
svmq

Mesaj gönderen svmq »

umutsuz123 yazdı:
svmq yazdı:

2 senedir 8 doktor gezdim bişey değişmedi antibiyotik antibiyotik antibiyotik..
Maalesef kardeşim doktorlarınyüzde 90’ının birşey bildiği yok senin yapman gereken ant almayı durdurup forumda bahsedilen doktorlardan birine görünmek.Ve en önemliside bağışıklığını bağırsak sistemini kuvvetlendirmek yoksa kullandığın antibiyotikler sadece sana zarar verir..
umutsuz123

Zafer Hoca ya gitmeliyim kardeş daha hiç birisi rektal bile yapmadı
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum sen nerde oturuyorsun yanş hangi şehirde yani Zafer hocaya gidipte yüzde yüz ileşecen sanma sanma sonuçta bence kendi şehrinde bir doktor bul onun kontrolünde kal bulabiliyorsan tabi
svmq

Mesaj gönderen svmq »

umutsuz123 yazdı:Zafer Hoca ya gitmeliyim kardeş daha hiç birisi rektal bile yapmadı
Maalesef hayatımızın sağlığımızın bir değeri yok en yakın xamanda tedaviyr başlarsın inşallah
umutsuz123

Doğu da yız bide ister istemez eksik kalıyoruz doktorlar iyi ama alet makine yok bide gelen doktor kaçıyo doktorun birine dedimki bu nasıl geccek ben ne yapmalıyım diyo gecer inşallah.. saka gibi
umutsuz123

Nüfus az bi özel hastane bile yok ama cok şükür eskiye göre çok çok iyi
umutsuz123

ege44 yazdı:Dostum sen nerde oturuyorsun yanş hangi şehirde yani Zafer hocaya gidipte yüzde yüz ileşecen sanma sanma sonuçta bence kendi şehrinde bir doktor bul onun kontrolünde kal bulabiliyorsan tabi
Karstayım kardeşim 3 tane doktor var 3 ünede 4 defa gittim en az sadece biri antibiyotik yazdı diğerleri meni idrar kültürü yaptı bişey yok dedi yolladı.
umutsuz123

İzmirdede gittim oda aynı testleri yaptı bana dedi senin psikolojin bozulmuş psikoloji ilacı yazdı yolladı ben kullanmadım
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

umutsuz123 yazdı:
ege44 yazdı:Dostum sen nerde oturuyorsun yanş hangi şehirde yani Zafer hocaya gidipte yüzde yüz ileşecen sanma sanma sonuçta bence kendi şehrinde bir doktor bul onun kontrolünde kal bulabiliyorsan tabi
Karstayım kardeşim 3 tane doktor var 3 ünede 4 defa gittim en az sadece biri antibiyotik yazdı diğerleri meni idrar kültürü yaptı bişey yok dedi yolladı.
Büyükşehir de olsan da farkı yok ankarada üniversite okurken teşhis konduramadım sadece sümer baltacı dedi oda geçer ilerde tedavi bile yapmadılar 4 sene öyle dolaştım samsunda bir doktor koydu 6 senedir onun kontrolün deyim
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum sen çok çektin 2015 de forma girdim çekiyorsun Hale’n çekiyorsun ama sende mikrop yok lökosüt yok işte
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

umutsuz123 yazdı:İzmirdede gittim oda aynı testleri yaptı bana dedi senin psikolojin bozulmuş psikoloji ilacı yazdı yolladı ben kullanmadım
Dostum valla İzmir’de bir sikim yok bana aynısı diyorlardı burda çok sağlam bir Prof var ona gittim o teşhisi koydu zaten doktorlar gidip diyorum diyo seni kandırmışlar bu yaşta olmaz kim dedi diyo sana diyim bu adam bol gibi kalıyolar evet diyorlar bu geçmez yaşamayı öğren diyorlar
umutsuz123

Gardaş şimdide pasaport çıkartacam nahçivana ve baküye gidecem iznimi bekliyorum oradada iyi bi doktor varmış arkadaş orda benim adam Almanyada filan eğitim görmüş cok metetti
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

umutsuz123 yazdı:Gardaş şimdide pasaport çıkartacam nahçivana ve baküye gidecem iznimi bekliyorum oradada iyi bi doktor varmış arkadaş orda benim adam Almanyada filan eğitim görmüş cok metetti
Hayırlısı kardeşim eğer bir sonuç alırsan mutlaka bizde bilgilendir yani ileştin diye bırakıp gitme
umutsuz123

Yok kardeşim olurmu öyle şey keşke iyileşsemde herkese söylesem yolunu bu lanet hastalıktan neler cekiyoruz
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Hiç sorma kardeşim senin agrın sızın yok hiç olmasa ya kıçı kırık 4 tane bakteri beler çektiriyor cinsel isteksizlik Ağrı sızı sertleşme sorunları ölme eşegim ölme bahar gelicek misali :((
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

ege44 yazdı:Penis içinde açma germe hareketleri yaparsanız ereksşyonunuz daha kaliteli olur bir on dakika yapın egzersizleri farkı görürsünüz
kesinlikle dogru ..... ayrica bacaklari olabildigince acarak yurume ...
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

nhka yazdı:Başlık yeterince açıklayıcı aslında. Penis erekteyken penis ucu, yani glans denilen bölge şişmiyor. Kegel kaslarını sıkarsam o zaman şişiyor.

Allah'a şükür glansta hissizlik, ağrı yok ama bu durum kafamı kurcalıyor. Bu damarsal bir problemin belirtisi midir?
bu lanetin durumunda aynisi var bende ...
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

esanjor01 yazdı:
nhka yazdı:Başlık yeterince açıklayıcı aslında. Penis erekteyken penis ucu, yani glans denilen bölge şişmiyor. Kegel kaslarını sıkarsam o zaman şişiyor.

Allah'a şükür glansta hissizlik, ağrı yok ama bu durum kafamı kurcalıyor. Bu damarsal bir problemin belirtisi midir?
bu lanetin durumunda aynisi var bende ...
Prostat rahatsiz oldugu sürece o pek geçmiyor öyle bir animasyon görmüştüm baya öncesi prostat rahatsizlanınca kücülüyor. Düzelimce büyüyordum animasyonda
Allah büyük :roll: