doktor tavisyesi bekliyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mertyon44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

doktor tavisyesi bekliyorum

Mesaj gönderen mertyon44 »

yeniden merhabalar, bu 3. başlığım gene bilgilerinize ihtiyaç duyacağım;
ben datça ya taşındım daha huzurlu bır yasam ıcın fakat burda hastane sıkıntısı yasıyorum, maalesef doktor ve hastane yok bu konularda; 1-4 gun içerisinde muayene- testler - tanı yapabılecek her zaman kontrole gıtmek zorunda olmadıgım ısın ehlı doktorlar kimlerdir acaba? çok tesekkur ediyorum doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: doktor tavisyesi bekliyorum

Mesaj gönderen murat222 »

mertyon44 yazdı:yeniden merhabalar, bu 3. başlığım gene bilgilerinize ihtiyaç duyacağım;
ben datça ya taşındım daha huzurlu bır yasam ıcın fakat burda hastane sıkıntısı yasıyorum, maalesef doktor ve hastane yok bu konularda; 1-4 gun içerisinde muayene- testler - tanı yapabılecek her zaman kontrole gıtmek zorunda olmadıgım ısın ehlı doktorlar kimlerdir acaba? çok tesekkur ediyorum doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.
zafer oyman İstanbul
Hüseyin seçgin Eskisehir
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Ben 10 tane doktor değiştirdim o çocukları hiç ilgilenmediler en son Hüseyin hocaya gittim insan gibi davranıyo terslemiyo adam gibi uğraşıyo şuan mr istedi onun sonucundan sonra tekrar gidicem ona göre tedavi başlatıcak şimdilik sadece E vitamini verdi 400 mg bence doktor doktor dolaşıp doktor denemeyin zaferi bilmiyorum ama hüseyin hocayı şiddetle tavsiye ediyorum
mertyon44

Rott yazdı:Ben 10 tane doktor değiştirdim o çocukları hiç ilgilenmediler en son Hüseyin hocaya gittim insan gibi davranıyo terslemiyo adam gibi uğraşıyo şuan mr istedi onun sonucundan sonra tekrar gidicem ona göre tedavi başlatıcak şimdilik sadece E vitamini verdi 400 mg bence doktor doktor dolaşıp doktor denemeyin zaferi bilmiyorum ama hüseyin hocayı şiddetle tavsiye ediyorum
çok teşekkür ederim en azından ilgilenen birisi olması bile çok onemli, peki muayene şartları nedir acaba ve testlerı nerde ne sartlarda yaptırıyor bılıyormusunuz, ekonomık sartları ? ne testlerı belırlı bıryerden mı ıstıyor acaba ?
mertyon44

murat222 yazdı:
mertyon44 yazdı:yeniden merhabalar, bu 3. başlığım gene bilgilerinize ihtiyaç duyacağım;
zafer oyman İstanbul
Hüseyin seçgin Eskisehir
çok teşekkür ederim hüşeyin beyin ismini cok duydum fiziki ve ekonomık sartlarım umarım bu muayeneler için oluşur; çok uzun zamandır cok sıkıntı cekıyorum maalesef
Rott

Mesaj gönderen Rott »

Muayne 120 lira diğer testler her biri 30 lira; çok sıkıntı çektim derken sıkıntılar ne
mertyon44

Rott yazdı:Muayne 120 lira diğer testler her biri 30 lira; çok sıkıntı çektim derken sıkıntılar ne
şartları gercekten uygunmuş, maalesef doktorlara 400-500 lıra vermekten artık bir cozum bulamamaktan da cok sıkıldım ne yazık ki ;
sıkıntılar şoyle yıllar once başladı fakat benım ılgısızlıgım sanırım bu noktalara getırdı,
hayalrımda her zaman ağrı vardı ve gobegımın alt kısmında hep bır agrı vardı yıllarca, aynı zamanda makatta zorlanma hemoroıd ve catlak olmaya cablamıstı sonrasında bırgun ansızın penisimin başı cayır cayır yanmaya basladı, bu yanma azaldı ve yerını kalıcı rahatsızlıga bıraktı:
makatımı ve penisimi kendim geriyorum zannettıgım bır germe refleksi, hayalarda buyumus gibi bir ağrı, penisim kaskatı olması, ve en çok rahatsız eden durum halen penis başımın aşırı hassasiyeti yani iç çamaşırı bile süründüğünde ufak biraz aşırı acı veriyor;

idarımda sık sık lökosit çıkıyor ve 2 kere test ettirdim spermde lökosit goruldu 2 sınde de ve 2. testte bakteri baktılar Staphylococcus aureus diye bir bakteri buldular sonra da bunun elden falan bulaşmış olabılecegını soyledıler; daha hıcbır doktor baska tesler yapmadı.