Prosta-Q

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
emrecakil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prosta-Q

Mesaj gönderen emrecakil »

Emreneu1905 yazdı:http://www.farrlabs.com arkadaşlar yabancı kaynaklarda prostata-q ürünü ile rahatlayan hatta iyileşen hasatalar çok eskiden q-cp adlı ürünün daha da gelişmişi ama malasf türkiyede yok topla şekilde spariş versek örgütlenirsek alamazmıyız bu ürünü ürün çok sağlam iyileşn hasta çok
Ben New yorkdan aldım şikayetim testislerde ağrı makatda zonklama apış arasında ağrı lökosit idrarda 2-3 sertleşmede sorun yok boşalmadada sorun sızlama epididimde acıma hissi hep bitmiyor.non bakteryel prostatitde işe yarıyormuş 4 kutı aldım 1 kutu 1 aylık 3 ay sonra düzelme olmadıysa olmazmış farrlabs. e yazdım ve bana boyle bir cevap yazdı 10/02/2018 de aldım bakalım ne olacak
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

emrecakil yazdı:
Alfanso yazdı:İrtibat telindeki arkadaşla görüştüm devletin uyguladığı vergi politikası yüzünden ürünleri getiremediklerini söyledi bana ve bu ürünlerin içinden Amerika da esin dostun varsa q urol u tavsiye etti kargo siparişi bile gümrükte takiliyormus
Q urolu kim yapıyor non bakteriyel prostatitemi iyi geliyormuş ben Prosta Q aldım
Ayni firma satıyor bu ürünleri iletişimde bulunan numarayı aradım engin beyle görüştüm artik getiremiyorlarmis Turkiye ye q urolu tavsiye etti en az altı kutu kullanmalisin dedi Amerikadan tanıdık bakıyorum bende
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Alfanso yazdı:
emrecakil yazdı:
Alfanso yazdı:İrtibat telindeki arkadaşla görüştüm devletin uyguladığı vergi politikası yüzünden ürünleri getiremediklerini söyledi bana ve bu ürünlerin içinden Amerika da esin dostun varsa q urol u tavsiye etti kargo siparişi bile gümrükte takiliyormus
Q urolu kim yapıyor non bakteriyel prostatitemi iyi geliyormuş ben Prosta Q aldım
Ayni firma satıyor bu ürünleri iletişimde bulunan numarayı aradım engin beyle görüştüm artik getiremiyorlarmis Turkiye ye q urolu tavsiye etti en az altı kutu kullanmalisin dedi Amerikadan tanıdık bakıyorum bende
alganso sne iyi olduydun galiba kardeşim yanlış mı hatırlıyorum nüks mü etti
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

efervesan yazdı:
Alfanso yazdı:
emrecakil yazdı:
alganso sne iyi olduydun galiba kardeşim yanlış mı hatırlıyorum nüks mü etti
Doğru hatirliyorsun kardeşim alkol aldıktan sonra nuks yaşadım sorma alkole erken başladım sanırım ama %90 iyiyim ama çok nadir de olsa yoklamalar devam ediyor
emrecakil

q urolu amazonda epey öven var Ben Prosta Q yu 4 kutu aldım 4 ay bakalım nolcak sonra Q urolu alırım
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

emrecakil yazdı:q urolu amazonda epey öven var Ben Prosta Q yu 4 kutu aldım 4 ay bakalım nolcak sonra Q urolu alırım
Ne kadara aldin ?
emrecakil

Emreneu1905 yazdı:
emrecakil yazdı:q urolu amazonda epey öven var Ben Prosta Q yu 4 kutu aldım 4 ay bakalım nolcak sonra Q urolu alırım
Ne kadara aldin ?
160 dolar ürün 4 kutu 35 dolarda hızlı kargo
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen White »

emrecakil yazdı:
Q Urolu Prosta Q' nun daha yogunlaştırılmış yani konsantre halidir. Okuduyup anladığım kadarıyla. Ayrıca en az 8 hafta sonra belirtilerini gösteriyormuş. Malum prostat zor bölge bir kaç günde etki etseydi antibiyotikler ederdi. Açıkcası ben İstanbulda (Q Urolu) bulsam kullanırdım. Tok karnına günde 2 kez 2 ay kullanırdım.
emrecakil

White yazdı:
emrecakil yazdı:
Q Urolu Prosta Q' nun daha yogunlaştırılmış yani konsantre halidir. Okuduyup anladığım kadarıyla. Ayrıca en az 8 hafta sonra belirtilerini gösteriyormuş. Malum prostat zor bölge bir kaç günde etki etseydi antibiyotikler ederdi. Açıkcası ben İstanbulda (Q Urolu) bulsam kullanırdım. Tok karnına günde 2 kez 2 ay kullanırdım.
New york da Caner Z Dinlenc adlı ürologa randevu aldım Mart ın ikisi bakalım ne diyecek benim testislerde sızlama var sadece Prosta Q 4 kutu aldım bakalım