Zafer Oyman'a gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Zafer Oyman'a gittim

Mesaj gönderen hamdi »

Bismuth76 yazdı:
Kc34 yazdı:
Bismuth76 yazdı: Siz yaptirdiniz mi PCR nerde yaptirabilirim?. Yenikapidaki uckagitci numune almisti pcr için ve birsey cikmamisti.
Birsey cikmadiysa bosver bosa masraf etme. Ben cinsel yolla bulasan birsey var mi diye yaptirmistim. 225 lira basri hocaya 500 lira gelisim labina bayildim.
Azitro dan başka bir yol alamadik. Bir sikinti var ama koru korune de antibiyotik test etmek zorunda kalmak istemiyorum. Maalesef bugun yine tavan yapti agrilar.
Allah yardimcimiz olsun
Vollahi benimde bgn tavan benim sag kasik sag bacak sag kalca agrisindan duramiyorum anlamiyorum ben nasıl bir hastalik bakalim hayirlisi
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen White »

Zafer Hoca için randevu almak gerekiyor mu? Ve hergün var mı kendisi? Ben SSK lıyım. Ne kadar masrafım gider acaba?
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Bismuth76 »

White yazdı:Zafer Hoca için randevu almak gerekiyor mu? Ve hergün var mı kendisi? Ben SSK lıyım. Ne kadar masrafım gider acaba?
Muayene 110 tl + prostat masaji 120 ydi sanirim sgk ile. Gunlerinj bilemiyorum
hamdi

Mesaj gönderen hamdi »

Villa zafer hoca bneden idrar kan prostat sivisi aldı.toplamda 395 tl verdim.Amk suna bak ya aldirinca agrinin sıkıntının biteceğini bilsem aldırış kurtulacam amk nedir bu ya hayattan Soguttu beni ne neşe kaldı ne bisey eskiden sen sakrak eglenceliydim şimdi hayata kustum
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

hamdi yazdı:Villa zafer hoca bneden idrar kan prostat sivisi aldı.toplamda 395 tl verdim.Amk suna bak ya aldirinca agrinin sıkıntının biteceğini bilsem aldırış kurtulacam amk nedir bu ya hayattan Soguttu beni ne neşe kaldı ne bisey eskiden sen sakrak eglenceliydim şimdi hayata kustum
Sabret zafer hocayı bırakma geçecek inş moralini bozma psikoloji bu hastalıkta çok önemli
Bismuth76

Rahatsizligim boyunca pekçok kez farkli durumlar yaşadim prostatimda. Iyilestigim yillar olmuştu. Sonra azicik batmalar ve hafif yanmalar disinda onemli bir rahatsizlik vermedi bir donem. Enfeksiyon oldugunda nasil oldugunu ya da baskilanmis mikrop varken de durumumu biliyorum. Bende kesinlikle bir patojen var ama bu şu anda 1-2 lokosit veriyor. Avelox ile kombine birşey denemedim şu makrolid+kinolon tedavisini uygulasam ne kaybederim diyorum. Antibiyotikler bana gorunur bir zarar vermiyor. Karaciger ya da bobrek testlerim iyi. Ozellikle de ekmek ve şekerlilerden uzak durdugumda vucudumun daha guclu oldugunu goruyorum. Makrolid+kinolon kombine deneyen var mi?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Bismuth76 yazdı:Rahatsizligim boyunca pekçok kez farkli durumlar yaşadim prostatimda. Iyilestigim yillar olmuştu. Sonra azicik batmalar ve hafif yanmalar disinda onemli bir rahatsizlik vermedi bir donem. Enfeksiyon oldugunda nasil oldugunu ya da baskilanmis mikrop varken de durumumu biliyorum. Bende kesinlikle bir patojen var ama bu şu anda 1-2 lokosit veriyor. Avelox ile kombine birşey denemedim şu makrolid+kinolon tedavisini uygulasam ne kaybederim diyorum. Antibiyotikler bana gorunur bir zarar vermiyor. Karaciger ya da bobrek testlerim iyi. Ozellikle de ekmek ve şekerlilerden uzak durdugumda vucudumun daha guclu oldugunu goruyorum. Makrolid+kinolon kombine deneyen var mi?

Aveloxla birlikte genel de kombin yapmıyorlar doktorlar sen bilirsin
Pozitif
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Pozitif »

Mrb iyi akşamlar ben forma yeni katıldım.Zafer oymana gitmeyi düşünüyorum.muane ücreti ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Pozitif yazdı:Mrb iyi akşamlar ben forma yeni katıldım.Zafer oymana gitmeyi düşünüyorum.muane ücreti ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim
Sigortan varsa muayene 100 küsür prostat masajı ile lökosit ölçümü 150 lira kan tahlili 100-200 arası yanlış hatırlamıyorsam semen analizi 150 başka ne var ultrason da rahat 100-200 vardır yani Cebine 500 liraya yakın bi para koy bilader
Pozitif
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Pozitif »

muane olup masaj ve lökosit baktıracam ben.semen analizi ne oluyor peki
efervesan

Onda da sperme bakıyorlar fiyatını bildiklerimi yazdım
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Zafer hocaya gidenler muayene arti masaj ucreti 260 tl olarak bilsinler oyle gitsinler
Bismuth76

Prostatta fibroz dokuyu azaltmanin prostati eski haline getirmenin yollari neler acaba diye dusunmekteyim. Bende gunluk konforumu çok bozmayan ancak seksuel arzu ve kondusyonu gerileten hafif seyirli bir mikrop durumu oldugu kesin.
B12, ligone kullaniyorum. Antibiyotik için belki avelox+doksisiklin denemeliyim.
Bismuth76

Bir tespitimi yazmak istedim. Az önce sert olmasa da uzun bir monoblok halinde atık çikardım. Bugun prostatimda pek agri hissetmedigim halde wc de buyuk abdest yaparken üretrada yanma hissi oluştu. Anliyorum ki diskilama esnasinda prostat bezine masaj ile buradaki sivi uretraya geçti ve yanma yaptı. Çok somut bir durum olduğundan paylaşmak istedim. Prostatta bir patojen olduğunu kesin başka izahı yok.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bugün Zafer hocayla uzun uzun konuştuk. O da benimle hem fikirde prostat organı steril bir organ değil uzun antibiyotik kullanımı sonucunda azınlık olan mevcut bakteriler eğer o antibiyotiğe dirençliyse çoğalır tekrar enfeksiyon gelişir bu enfeksiyonda zor tedavi edilir dedi. Lokosit normal değerlerdeyse antibiyotik kullanmayın kullandırtmayın.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bismuth dostum benim yanlış hatırlanıyorsam tedavi bittikten sonraki iki ay prostat sıvısı üretrayı yaka yaka çıkmıştı ancak lokosit 1-2 idi. Şuan öyle bir durum yok tahribatın penise yansıması olabilir enfeksiyon yok sende yeter kullanma artık antibiyotik biraz vücudun toparlasın bağışıklıkta kalmadı. Şuan probiyotik ve vitamin takviyesi dışında birşey kullanma.
Bismuth76

Kc34 yazdı:Bismuth dostum benim yanlış hatırlanıyorsam tedavi bittikten sonraki iki ay prostat sıvısı üretrayı yaka yaka çıkmıştı ancak lokosit 1-2 idi. Şuan öyle bir durum yok tahribatın penise yansıması olabilir enfeksiyon yok sende yeter kullanma artık antibiyotik biraz vücudun toparlasın bağışıklıkta kalmadı. Şuan probiyotik ve vitamin takviyesi dışında birşey kullanma.
Senin durum ne şu anda Kc34? Lokosit? Yanma, agri, agrili boşalma vs? Ereksiyon performansi vs
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

14 aydir lokositim stabil sikayet yok
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:14 aydir lokositim stabil sikayet yok
Ben tam 26 ay hiç ağrım dahi olmadı ama son 10 aydır nefret ediyorum yaşamdan o derece
efervesan

asosyal yazdı:
Kc34 yazdı:14 aydir lokositim stabil sikayet yok
Ben tam 26 ay hiç ağrım dahi olmadı ama son 10 aydır nefret ediyorum yaşamdan o derece
Abicim nüksün sebebi nedir Peki
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bugun zafer hocaya nuksun sebeplerink sordum iki nedenden olurmus bir usutme iki karsi taraftan tekrar mikrop alma
efervesan

Kc34 yazdı:Bugun zafer hocaya nuksun sebeplerink sordum iki nedenden olurmus bir usutme iki karsi taraftan tekrar mikrop alma
O zmn çok fazla partner değiştirmeyecen ya da sahaya şapkasız çıkmayacan
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Aynen oyle bu bize ders olsun yanliz yakin zamanda temiz bir hatunla korunmasiz birliktelik yasadim spiral kullaniyodu bosaldim icine baktim birsey bulastiriyomuyum diye ses seda cikmadi :)
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

efervesan yazdı:
Kc34 yazdı:Bugun zafer hocaya nuksun sebeplerink sordum iki nedenden olurmus bir usutme iki karsi taraftan tekrar mikrop alma
O zmn çok fazla partner değiştirmeyecen ya da sahaya şapkasız çıkmayacan
Bende hiç karı kız yok üşütme olabilir ama çünkü iyi olduğum zaman beni eve kimse sokamaz
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Inanirmisin bu kis baya zorladim kendimi 3 4 derecelerde saatlerce oturdum ama nuks etmedi saka gibi hastalik ne yapacagi belli olmuyo