İZHAK DALVAYA GİTTİM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: İZHAK DALVAYA GİTTİM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

Mesaj gönderen Kc34 »

Gelisimde pcr en son 500 liraydi bu 2017 fiyati
luger08

Mesaj gönderen luger08 »

Kc34 yazdı:Gelisimde pcr en son 500 liraydi bu 2017 fiyati
tam zengin hastalığı ha
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Zengin hastaligi demeyelimde tedavi her hastalik icin pahali suan yurtdisindan ciddi talepler var tedaviye gelen cok yabanci var o yuzden fiyatlar yukseldi. Suriyeliler yuzunden kiralarin artmasi ornegi.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

Hocam insan sağlığı bu ticarethane mi bence acilen özel hastaneler ve özel muayeneler kapatılmalı bu prof bozuntularina doc. lara diyeceksin devlet hastanesinde çalışacaksınız oysa defolu is guc yok size
luger08

Mesaj gönderen luger08 »

hamdi yazdı:Hocam insan sağlığı bu ticarethane mi bence acilen özel hastaneler ve özel muayeneler kapatılmalı bu prof bozuntularina doc. lara diyeceksin devlet hastanesinde çalışacaksınız oysa defolu is guc yok size
Aynen hocam katılıyor size ama devlet hastanesideki urologlar allahlık ilgi alaka sıfır
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

luger08 yazdı:
hamdi yazdı:Hocam insan sağlığı bu ticarethane mi bence acilen özel hastaneler ve özel muayeneler kapatılmalı bu prof bozuntularina doc. lara diyeceksin devlet hastanesinde çalışacaksınız oysa defolu is guc yok size
Aynen hocam katılıyor size ama devlet hastanesideki urologlar allahlık ilgi alaka sıfır
Kardeşim devlet hastanesinde bakmak zorunda olduğu hasta sayısı günlük en az, 50 kişi idrar tahliller derken hatta ultrasonda isterse 1.5 ay sonraya randevu veriliyor özel hastaneye devlet para aktaracağız diye devlet hastaneleri sadece beton yığını olarak kaldı. Ben teşhisi samsunda ki doktorum koyduğun devlet hastanesinde ki doktora dedim doğrudur akıl akıldan üstündür dedi tedavi etmek için çok yardımcı oldu ama tayini çıktı 2 sene sonra oğlu İstanbul da üniversite kazandığı için
luger08

Mesaj gönderen luger08 »

asosyal yazdı:
luger08 yazdı:
Kardeşim devlet hastanesinde bakmak zorunda olduğu hasta sayısı günlük en az, 50 kişi idrar tahliller derken hatta ultrasonda isterse 1.5 ay sonraya randevu veriliyor özel hastaneye devlet para aktaracağız diye devlet hastaneleri sadece beton yığını olarak kaldı. Ben teşhisi samsunda ki doktorum koyduğun devlet hastanesinde ki doktora dedim doğrudur akıl akıldan üstündür dedi tedavi etmek için çok yardımcı oldu ama tayini çıktı 2 sene sonra oğlu İstanbul da üniversite kazandığı için
Allah yardımcın olsun abi inşallah en kısa zamanda tamamen kurtulursun