- Ç Ö Z Ü M -

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
selchuk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011
İletişim:

Re: - Ç Ö Z Ü M -

Mesaj gönderen selchuk »

Yok mu bir baba yiğit,10-15 gün dieti tam uygulayabilecek? :)
Ekmek ve şeker yokluğuna dayanabilecek..
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

selchuk yazdı:
NeverGiveUp yazdı:Üç gündür koşmaya çıkmıyorum, iyi ter atıyordum koşunca. Bugün sabahtan bu yana ara ara yokluyor sancılar. Çok sert olmasa da ben burdayim diyor hala. Ben bunu spora bağlıyorum. Değilse diyeti ihmal edicek abartı bir şey yemedim.
Spor kan dolaşımını artırır ve lenf sistemini çalıştırır yani faydalıdır. Spordan olamaz
Tamam agbi ayni seyi soyluyoruz, spor faydali. Agrim oldugunda kosarsam bana agri kesici gibi geliyor. Uc gundur kosmuyorum, bugun agrilarim var ne yazik ki..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
NeverGiveUp

selchuk yazdı:Yok mu bir baba yiğit,10-15 gün dieti tam uygulayabilecek? :)
10-15 gun diyete tam sadik kalmak candidanin tum etkilerini siler mi : ) Tamamen arinir miyiz yani acaba..

ibrahim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ibrahim »

Ben varım 5 gündür diyete sağdığım. 10 gün daha sabredin . Şimdiden çok yol aldım. Kefir belli zaman ağrıyı çok azaltıyor.
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Ben de neredeyse 10 gündür diyeti yapıyorum daha önce de yapmıştım paylaşmıştım okuyanlar hatırlar.
Fakat bugün yine ağrılarım başladı sol testinde ve penisin kökünden başına doğru şiddetli bir ağrı var. Acaba yine lökosit mi arttı ne oldu anlamadım. Çok iyiydim ağrılarım çok azalmıştı
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Bu arada bir doktor arkadaş bu diyeti yaparken her bir Bağırsak tenya parazit ve kurt ilacı içmenin yararlı olacağını bu tür Bağırsak parazitlerinden de bu diyet ve ilaçla kurtulmanın daha kolay olduğunu söyledi. Diyeti uygulayanlar deneyebilir
NeverGiveUp

ibrahim yazdı:
Ben varım 5 gündür diyete sağdığım. 10 gün daha sabredin . Şimdiden çok yol aldım. Kefir belli zaman ağrıyı çok azaltıyor.
Tamamen uygulayabiliyor musun ağbi? Yani Selçuk ağbinin gönderdiği listeye göre?

ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

cihanbey yazdı:Bu arada bir doktor arkadaş bu diyeti yaparken her bir Bağırsak tenya parazit ve kurt ilacı içmenin yararlı olacağını bu tür Bağırsak parazitlerinden de bu diyet ve ilaçla kurtulmanın daha kolay olduğunu söyledi. Diyeti uygulayanlar deneyebilir
Sarımsakta bağırsak parazitlerini öldürür. Candidada oldukça etkili. İki günde 1 diş sarımsağı unutmayalım
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Ozan sigara yok spor var. Şeker yok unlu seyler yok . Şeker sıfır ama. Çay kahve yok. Ekmek yok . Meyve bile yok. Sadece kuru üzüm . Haftada 3 sefer gidiyorum hem kardiyo hem bady. Elma sirkesi , çörek otu yağı, hindistan cevizi yağı, sabah aklam.kuruyemişi bile çiğ yiyorum. Günde 1 lt kefire başladım dün. Ligone ve milföymüydü neydi onu kullanıyorum. Sabah yumurta ve zeytini çok tüketiyorum akşama et yemekleri sebzeli yemekler uyuyorum yani
NeverGiveUp

1 Lt Kefir çok gibi ağbi, her şeyin fazlası zarar. Bence günde 2 bardak salla yeter. Yine de sen bilirsin. Hindistan cevizi yağını ne marka aldın? Tadı çok kötü geliyor bana onun ya.

ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Ozan bady de yemek lazım. Yoksa kaldıramam akşam yediğimi görsen 4 kişilik yedim. Öküzle yarışırım. hindistan cevizi yağının adı benim kayınpederin adıymış. Mecitefendi
NeverGiveUp

Ya bende talyanın var, cilde uygulanabilir yazıyor. içilebileceğine dair bir ibare yok. seninkinde var mı, içilebilir vs yazıyor mu?

ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Benim hindistan cevizi yağı sıvı deil katı. İçilir yenir gibi bir emarede yok. Alırken attar dedi ki bunu cilde sürüyorlar genelde ama yeniyormuşta dedi, kimden tavsiye aldıysan ne kadar yeneceğinide sor dedi. Benimki kavanozda.
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

cihanbey yazdı:Ben de neredeyse 10 gündür diyeti yapıyorum daha önce de yapmıştım paylaşmıştım okuyanlar hatırlar.
Fakat bugün yine ağrılarım başladı sol testinde ve penisin kökünden başına doğru şiddetli bir ağrı var. Acaba yine lökosit mi arttı ne oldu anlamadım. Çok iyiydim ağrılarım çok azalmıştı
Bravo. Hakkıyla yapıyorsanız yılmayın,sonuna kadar gidin..
NeverGiveUp

Bu doğal ev kefiri mayasını nereden bulacağız? Etrafa sordum soruşturdum yok.. Sütçülerde oluyor mu acaba, bilgisi olan var mı? Ya da hazır satılan vs..

selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

ibrahim yazdı:Ozan sigara yok spor var. Şeker yok unlu seyler yok . Şeker sıfır ama. Çay kahve yok. Ekmek yok . Meyve bile yok. Sadece kuru üzüm . Haftada 3 sefer gidiyorum hem kardiyo hem bady. Elma sirkesi , çörek otu yağı, hindistan cevizi yağı, sabah aklam.kuruyemişi bile çiğ yiyorum. Günde 1 lt kefire başladım dün. Ligone ve milföymüydü neydi onu kullanıyorum. Sabah yumurta ve zeytini çok tüketiyorum akşama et yemekleri sebzeli yemekler uyuyorum yani
Harika kardeşim.Kuru üzüm yerine şekeri daha az olan şeyler dene.Çok olgunlaşmamış muz,çilek,
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

ibrahim yazdı:Benim hindistan cevizi yağı sıvı deil katı. İçilir yenir gibi bir emarede yok. Alırken attar dedi ki bunu cilde sürüyorlar genelde ama yeniyormuşta dedi, kimden tavsiye aldıysan ne kadar yeneceğinide sor dedi. Benimki kavanozda.

Yeme kardes akilli ol
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

zerdacal deneyin,kanserin en büyük yok edicisi.belki diyette de faydası olur.
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

NeverGiveUp yazdı:Ya bende talyanın var, cilde uygulanabilir yazıyor. içilebileceğine dair bir ibare yok. seninkinde var mı, içilebilir vs yazıyor mu?
Avrupa ve Amerikada Hindistan cevizi yağı sıvı halde ve içiliyor.Cilt için olanı kullanma.
Bu arada kullandığın probiyotikteki bakteri sayısı çok az. Ya günde 6 adet civarında kullan veya bakterileri yüksek bir probiyotik kullan.
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

NeverGiveUp yazdı:
selchuk yazdı:
NeverGiveUp yazdı:Üç gündür koşmaya çıkmıyorum, iyi ter atıyordum koşunca. Bugün sabahtan bu yana ara ara yokluyor sancılar. Çok sert olmasa da ben burdayim diyor hala. Ben bunu spora bağlıyorum. Değilse diyeti ihmal edicek abartı bir şey yemedim.
Spor kan dolaşımını artırır ve lenf sistemini çalıştırır yani faydalıdır. Spordan olamaz
Tamam agbi ayni seyi soyluyoruz, spor faydali. Agrim oldugunda kosarsam bana agri kesici gibi geliyor. Uc gundur kosmuyorum, bugun agrilarim var ne yazik ki..
Yanlış anlamışım,pardon :)
londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

Ben 1 sene yaptım nerdeyse candia diyetini halada dikkat ediyorum
selchuk
İletişim:

Mesaj gönderen selchuk »

londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

Link. Acilmiyo
NeverGiveUp

selchuk yazdı:
NeverGiveUp yazdı:Ya bende talyanın var, cilde uygulanabilir yazıyor. içilebileceğine dair bir ibare yok. seninkinde var mı, içilebilir vs yazıyor mu?
Avrupa ve Amerikada Hindistan cevizi yağı sıvı halde ve içiliyor.Cilt için olanı kullanma.
Bu arada kullandığın probiyotikteki bakteri sayısı çok az. Ya günde 6 adet civarında kullan veya bakterileri yüksek bir probiyotik kullan.
Maflör günde 2-3 sallasam sıkıntı olmaz mı ağbi? Kabız bırakmaz mı mesela ? Yanında bir de tek Ligone alıyorum 2 milyar canlı probiyotik de onda var. Günde 9 milyar sadece haplardan alıyordum, az olduğunu düşünmemiştim hiç. Önerebileceğin yüksek probiyotikli takviyeler varsa (TRde satılan ya da gümrüğe takılmayan) Hemen vereyim sipariş.

NeverGiveUp

londra2015 yazdı:Ben 1 sene yaptım nerdeyse candia diyetini halada dikkat ediyorum
Londra, sen de temel olarak ne kadar probiyotik tükettiğini, özetle de olsa beslenme düzenini vs yazabilir misin? Bir de şu anda geriye kalan belirtiler neler? Sıfır mısın? Diyete hala riayet ediyor musun dostum?