Zafer hocada son muayenem

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Zafer hocada son muayenem

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Arkadaşlar zafer hocada son muayenemi oldum. Hastalığın ilk başından beri bende zaten hiç lökosit var olmadı. Bununla hocada yaptırmış olduğum sekizinci muayenem ve tetkiklerim. Lökosit herzaman ki gibi yine 2-3 çıkıyor. Semptomlarda ilk başlarda testis ağrıları, ejakulasyondan sonra makata yansıyan ağrılar, ve tazyiksiz sarımtrak meni şikayetleri vardı. Ürolojide başta Üniversite hastaneleri olmak üzere pekçok özel hastane ve kurumlara gittim. Yaptırmış olduğum tetkiklerde solda grade bir seviyesinde klinik olarak elle tespit edilemeyen bir varikosel bulunmuştu. Ama daha sonra bu ağrılar geçtiği için varikoseli seçenekler arasından çıkarmıştım.zaten pek çok doktor iştiraside bunu destekledi. İkinci bir şüphe uyandıran durum bende 2 yıl önce olmuş olduğum kasık fıtığı ameliyatından sonra bu semptomların var oluşu. Bu da beni bir araştırmaya yöneltsede görüşmüş olduğum tüm genel cerrahlar sorunun bununla alakalı olmadığı yönünde cevaplar almamda oldu. Makat yönünden hemoroid, fissür ve fistül gibi şikayetleride ekarte ettikten sonra, sorunumun gastroenteroloji ile alakalı olduğunu düşünmeye başladım haftaya bunun üzerinde durmaya çalışacağım. Kafamda bir dünya deli sorular? Şimdilik ürolojiye daha gitmeyi düşünmüyorum.
mustafa3435

Re: Zafer hocada son muayenem

Şuanki şikayetlerim makata yansıyan belli belirsiz hafif künt bir ağrı.
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

mustafa3435 yazdı:Arkadaşlar zafer hocada son muayenemi oldum. Hastalığın ilk başından beri bende zaten hiç lökosit var olmadı. Bununla hocada yaptırmış olduğum sekizinci muayenem ve tetkiklerim. Lökosit herzaman ki gibi yine 2-3 çıkıyor. Semptomlarda ilk başlarda testis ağrıları, ejakulasyondan sonra makata yansıyan ağrılar, ve tazyiksiz sarımtrak meni şikayetleri vardı. Ürolojide başta Üniversite hastaneleri olmak üzere pekçok özel hastane ve kurumlara gittim. Yaptırmış olduğum tetkiklerde solda grade bir seviyesinde klinik olarak elle tespit edilemeyen bir varikosel bulunmuştu. Ama daha sonra bu ağrılar geçtiği için varikoseli seçenekler arasından çıkarmıştım.zaten pek çok doktor iştiraside bunu destekledi. İkinci bir şüphe uyandıran durum bende 2 yıl önce olmuş olduğum kasık fıtığı ameliyatından sonra bu semptomların var oluşu. Bu da beni bir araştırmaya yöneltsede görüşmüş olduğum tüm genel cerrahlar sorunun bununla alakalı olmadığı yönünde cevaplar almamda oldu. Makat yönünden hemoroid, fissür ve fistül gibi şikayetleride ekarte ettikten sonra, sorunumun gastroenteroloji ile alakalı olduğunu düşünmeye başladım haftaya bunun üzerinde durmaya çalışacağım. Kafamda bir dünya deli sorular? Şimdilik ürolojiye daha gitmeyi düşünmüyorum.
Allah yardımcın olsun abi . Zafer hoca ne diyor bu durum için lokosit çıkmayınca
mustafa3435

Zafer hocaya hep ilk muayenem den beri prostatit olmadığım yönünde bilgi aldım. Yinede belki diyerek göz ardı etmeyerek hocada beni hiç bir zaman kırmadı ve kabul etti. Sorunumun başka bölümlerle alakalı alakalı olduğunu düşünüyor.
vanpersie2

Abi seninde meninin sarımtırak oluşu banada ürolojik organlarda sıkıntı olduğunu düşündürüyor açıkçası.
mustafa3435

Bende hastalığın ilk beş ayında mevcuttu bu sorun. Daha sonra uzun antibiyotik tedavisi sonrası normal haline döndü. Hastalığın en alevli dönemlerinde bile lökosit çıkmadı bende.
vanpersie2

mustafa3435 yazdı:Bende hastalığın ilk beş ayında mevcuttu bu sorun. Daha sonra uzun antibiyotik tedavisi sonrası normal haline döndü. Hastalığın en alevli dönemlerinde bile lökosit çıkmadı bende.
Bende yıllardır böyle ama hiç uzun bir antibiyotik tedavisi almadım . Şu anki durumun nasıl peki abi
mustafa3435

Sadece makata yansıyan çok ta belli olmayan arada bir kendini gösteren künt bir ağrı kaldı.
vanpersie2

İnşallah o da geçer abi
mustafa3435

Teşekkür ederim temenniler için saol kardesim.