Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen muratalmanya »

Bana kisacagna,Burda forumda Bile us adamlar var onlarda para var yardim Ede bilirler,evet benim 10senem Gitti ve yöntemi buldum,ama Burda zengin olan ve Halen bir sey yapmiyan da vardir,ve Ben bunlara sesleniyorum,paranisi mezara götüremiceksiniz,yardim Eden bana benim param yok,ve bu Investor gine para kazanacaktir.ben cok cektim cok emek var ve her zaman dedim cok pahli satmicam 300tl.piyadaya cikarmak istiyorum,daha ne yapim Ve Hayat boyunca kullana bilirsiniz,su an a kadar cok para doktur Lara veriyorsun,ozaman niye
10sene bir prostatit hastaya biraz para kazananmasi icin laf vuriyorsunuz?

benim param yok ve prostatit hastasiyim ve tedaviyi kendim buldum ve cok ucus bir ufak para miktara size piyasaya cikarmak istiyorum,bunda bir sey yokki....aslinda herkes burada bana yardimci olmasi lazim,
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

murat sağlıklı erkekte kullanabilir demişsin.bu dünyada sağlıklı bir erkek neden makatına bir şey soksun.aklın alıyor mu senin? prostatit olanların bile çoğu yapmaz bunu.

para konusuna gelince,mesela bu forum kimseden para beklentisi olmadan kuruldu.eğer senin gibi düşünülseydi foruma üyelik paralı olurdu.sen aletin resmini paylaşıp uyguladığın tedaviyi ayrıntıları ile anlatabilirsin.kimse senin projeni çalmaz.bundan emin olabilirsin.

bak adamlar senden önce düşünmüşler bile;

https://turkish.alibaba.com/g/prostate- ... -tool.html
Hakan2017
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Hakan2017 »

muratalmanya yazdı:Bana kisacagna,Burda forumda Bile us adamlar var onlarda para var yardim Ede bilirler,evet benim 10senem Gitti ve yöntemi buldum,ama Burda zengin olan ve Halen bir sey yapmiyan da vardir,ve Ben bunlara sesleniyorum,paranisi mezara götüremiceksiniz,yardim Eden bana benim param yok,ve bu Investor gine para kazanacaktir.ben cok cektim cok emek var ve her zaman dedim cok pahli satmicam 300tl.piyadaya cikarmak istiyorum,daha ne yapim Ve Hayat boyunca kullana bilirsiniz,su an a kadar cok para doktur Lara veriyorsun,ozaman niye
10sene bir prostatit hastaya biraz para kazananmasi icin laf vuriyorsunuz?

benim param yok ve prostatit hastasiyim ve tedaviyi kendim buldum ve cok ucus bir ufak para miktara size piyasaya cikarmak istiyorum,bunda bir sey yokki....aslinda herkes burada bana yardimci olmasi lazim,
Bununla ilgili nasıl patent alınır araştırdınız mı.önemli olan patenti almak diye biliyorum.bununla ilgili bir adım attınız mı.ayrıca bu tedavi yoluyla sadece siz iyileştiyseniz bizlerin iyileşeceğine dair yeterli bilimsel kanıt oluşturmazki.
muratalmanya

Iste benlen Bögle konusun,Ben su an alet yapim icin Prototyp icin iki tane yaptiriyorum 10gün icinde bitecektir,ve bütün parayi Ben ödedim ve zaman ayirdim dogru uzmanlar bulmakta !simdiye2kisi (birisi arkadas fransada,öbür arkadas Amerikada ve amerikan prostatit forumda üye)prostatit len 100% iyileytiler,ve amerikan arkadasin dedesi Prostata büyme sorum vardi ve amerikan arkadas haftada iki kere benim aletlen dedesine prostat kanlastirma teknik Massage benim yöntemle yapti 4hafta icinde 45% prostat kücüldü ve Dede gine Erektion sahibi olmus haftada bir kere.ben kendim 6haftada 80% prostatit iyilestim ve inanin her sey tipda yaptim bu Pis hastalik icin ama sirf benim yöntem Beni kurtardi.

Benim teknik sorum param yok , Türkiyede kanunlarini bilmiyorum,almanyada dogudum icin türkce okumam yazmam cok iyi degil.ben almanyada yada Amerikada patend cikarmak istemiyorum cok pahli ve düsündüm kendi ülkem der yapim.ben her bir yigit varsa bütün bu islemleri yapacak ve öncelikle 1000tane piyasaya cikaracak ve bir Website ve bir nasil kullanacak Video yapacak birisi lazim bana.ben bu Prototypen yapana kadar cok param Gitti zaten param yok.yardimci olun Made in turkey olsun.
muratalmanya

Tip onay nasil patend türkiyede alinir iste bilmiyorum Ben sirf birisini istiyorum bana bunlari yapsin ve piyasaya cikarsin ve onu 50% ortak yapacam.bütun ön isi Ben yaptim Prototype kadar bunda sonra bana bir Investor yada is adami,yada parami birisi avukat doktur yada baska birisi lazim ,yardim Eden bunu herkese piyasaya cikarsin ,pysio terapi aleti olarak patend alinmali,Yani ilac degil ondan aslinda daha kolay,ve benim yöntem alet aynisi hic dünyada yok.
Panadol

Mesaj gönderen Panadol »

Murat kardeşim bu aletin 1 tanesinin maliyeti ne kadar tutuyor
muratalmanya

Bir tanesi 60euro ya yaptiriyorum Yani 250tl.ve Ben dusünmüsdüm 300tl.ve Cargo extra piyasaya cikarmak, Yani kazanc 50tl.olacak .ama bu 250tl.sirf ufak fabrikada yapmak icin,Ben su an Video ve resim cektim alman usta benim icin iki tane yapiyor ve makinenin önünde aleti yapiyor.ve Ben Modifikation yaptim aletin icinde ilac crem ,her türlü sifali yag Bile ,ve antibiotik Cocktail koya biliyorsun. Ve anyi zamanda sivi cekiryor ve prostat Massage lan prostat kanlastiriyor,cok mükembel ve cok kolay basit bir alet ama cok büyük is göriyor.size ilerde resimleri gönderirim ama tabbi Tam aleti göstermeden.

Birde unutmayin bu fiyatda Reklam ,Website ,Tip onay yada psysio terapi aleti Türk bakanlikda onay ve avukat ve patend masraflari daha yok...bunlar icin bir Investor lazim,inanin bu alet herkese rahatlik ve kimse daha dokturda Massage icin 100tl.vermiyecek.

Ama gine diyorum,benim alet ve yöntem bu iki grup hastaya olmaz;1.prostat kanser olan
2.prostatda Operation olan Yani bicak degidise yardimci olaman.ama öbür her türlü erkek prostat icin Ben yöntem süper calisiyor.cok basit bir alet görseniz dersiniz bu basit ama ögle degil ölcüler cok önemli ve bunun üstünde cok tenemeklen ve calismalar yaptik,Franzis arkadas fransada prostat Forum ve amerikan arkadas amerikan forumda benim icin cok demedim,ve Ben,enönemli örnek benim,benim eski forumda tanuyirdu zu,Ben iS adami degilim,doktur degilim,avukat degilim,ama gercek bir prostat hastasiyim ve yillarca denemek ve her türlü tipda her seyi yaptim,Ben sirf Ben kendim buldum ve kendimi kurtardim.
Du an hayatda ilk DEFA 80% iyim 6haftda icinde,ama her günstig Sabah 10dakkikami sirf Aldi,hic bir Tip antibiotik kullanmadim ,hic agri kesici kullanmadim,hic alpfa Blok kullanmadim,sivi cikardim ve dogal bir sey veriyorum,cösüm sirf bu dünyafa Eger sivi cikmazsa ne kadar iyi olun haplarlan gine Geri dönecek prostatit Belki aylar Belkide yilar sonra ama Garanti veriyorum Geri gelir.

Ama sürekli sivi cikarirsaniz hep kazanir in Verbindung ilerde cok büyük yasda Bile erkek kalirsiniz .
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Murat sen bizi iyilestirmekten çok para kazanma derdindesin anlaşıldı bu hastalığı sende bilirsin maddiattan çok hayır duamizi alman daha önemli.Daha nasıl ne yapılır bu ürün nasıl patent alınır nasıl piyasa sürülür üstelik maddi gücünde yok daha ne olduğu etkinligili bile belli olmayan ürün için destek bekliyorsun kimse destek vermez kusura bakma.Bu aleti bulan kişi kendisi akil edip piyasaya surmemismi belkide var sen ismini soylemiyorsun ki biz yurt dışından getirtmiyelim.oyle bir âlet etkili olsa bile duyardık o kadar yabancı forumlarda fink atıyoruz.Senin yazılarından anladigim sen hep para maddiyat mevzusunu açıyorsun para derdindesin bu garibanları bende somurum diyorsun.Kusura bakma ama ben sana art niyetli olarak goruyorum
muratalmanya

Senin yazdin bir iftitra ve yalan,ve bu aleti Ben kendim yapdim ve buldum ve iki arakdasim LAN ölcücleri demedim.bir daha söyliyorum Burda parali olanlarda var onlarin umrunda degil,Ben paraci olsam kendi cepimdem okdar masraf yapmazdim prottypleri cikarmak icin,ve bir aletden 50tl.kazanacam Eger 300tl. Satilir
Ve hayatda boyunca kullanacaksinsin.

Sen doktura 100tl. Birde yol parasi veriyorsun bir parmak Sana atsin diye ,ve Ben okadar emek vermisim ....o kadar paraclarini enjektion ve haplar icin veriyorsun benim icin paraci diyorsunuz bu yanlis,yardimci olun herkes icin.

Burda doktur lari yada kendi akraba larda ,yada arkadslarimada bir Investor ciksa cok iyi olur.
Emreneu1905

Sen parayla satılan âleti soyle alıp kullananlim o zaman
muratalmanya

Bir daha söyliyorum bu alet paraylan satilmiyor ve hic dünyada bir yerde yok,cünkü Ben buldum ve yaptim 10günde iki Prototyp Elimde ölcüler ve hangi madden yapildi Elimde ,simdi resimlerini ve ölcüleri yasiyorum bir kagita Yani Plani, ve ufak bir fabrikada alman usta Modifikation su an yapiyor,cok Uzun bir arastirdim,bütün mazemeleri cok degil kolay ama dogru mazemeleri bulmakta lazimdi ve ölcüleri ögle yyaptimki herkes kullana bilir,her boy her Kilo erkek de calisiyor alet.bunuda zaminim cok Gitti ,Kunde bana para vermediler kendim zaman agirdim buna!kimse bulamadi bir prostat hastasi buldu.

zaten bu komplex bir hastalik prostatit bunu sadece benim gibi bir hasta bula bilirdi,hic bir doktur yada sirket bulamazdi,dünyada her konuda en iyi seyleri zaten hep kendi ceken kisiler ve denemeklen bulundu ve
Ortaya cikmisdir.

Burda Forum sahibleri yada hic mi bir insan bir dürüst parali Egoist olmiyan kisileri tanimiyor?bu zengin ler istanbulda cok var,onlar paralari mezara götüremecektir....yoksa bir Forum Dan türkiyedeki sirket sahibleri bir cagrimi yapalim yada bir Forum kontu mit acalim.anlamjyorum o kadar zengin var bu ,Website,Cargo sirket,Reklam,Tip onay,notere,avukat islerim, patend almak ,ve urün yapmak,

Belki hepsi beraber 15000-20000dollar en fazla tutar,20000dollar cok para degil bir zengin icin zaten o para Geri gelir satilirsa.
muratalmanya

Tabbi bu 20000dollar en fazlasi tutar,

Eger zaten bir is adami avukat,Sekretäre,bakanlik da adamlar varsa bu is 10000dollara Bile piyasaya cikar ,10000dollar cok para degil bir zengin yada sirket icin ama ozaman Made in turkey olur!
arisar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen arisar »

ey güzel kardeşim ya sen bu hastalıgı yasamamışssın yada bu hastalıktan ders almamışsın bu hastalıgı yasayan birisi bu zulmu bbu insanlara yapmaz ben kendimden örnek vereyim sana 15 seneden beri bu hastalıgı yaşıyorum yasadıgım sehri gec derman için gitmedigim şehir kalmadı kim benim salatalıgım var dediyse tuzla kostum asker arkadaslarım okul arkadaşlarım evlenip coluk cocuk sahibi olurken ben köşelerde yapa yalnız bu dertle olanları izliyordum şimdi ise o cocuklar büyüdü ve okula gidiyolar maddi manevi burada çökmüş insanların üzerine bu kadar gitme gözünü seveyim yazdıkların beni gercekten cok yaraladı bu hastalıgı yasayan bir insan böyle para pul peşine düşmemeli ha bir emegin var degeri ne tutuyosa yaptır işe yarıyosa al paranı ama bu insanlara işkence cektirme patent alacamda bilmem nede ne patenti kardeşim bor madeninden silahmı ürettin yada ucan arabamı icat ettin bu hastalıga herkez aksam yatıp sabah yakalanmıyo kime neyi satacan varsayalım patent aldın taklidini yapacak olan zaten yapar seninkin markası a olur digeriniki b olur cep telofonlarını düşün hepsi patentli ama her marka telofon var sen aklını kullan al paranı işe yarıyosa sat malını.
muratalmanya

Patend lazim ;cünkü piyasaya yoksa emek vermiyim ,hic cekmiyen ,hic prostatit ne oldugunu bilmiyen bizim gibi senelerini veren insanlar ozaman patent alir ve ozaman hic piyasada onlardan baska kimse zatamaz,bunu muss istiyorsunuz,bunlarmi Kara kazansin yada Gercek ceken ve prostatit hastasi olan mi?

Hic bakanlikda birisinin tanitik yokmu,Belki devlet Böhler bir projeye destek olur,cünkü Made in turkey olacak bütün düyada herkese rahatlik getiri,Bazi bulus icin bakanlik lar genc araastirmacilara paralan ve piyasaya cikarmak LAN yardim ediyor.

Ama en cabuk bir zengin is adami gözden 10000-20000dollar ona hic dokunmaz olan ve yardim seven Egoist menfastci olmiyan yardim etse , Süper herkese olur,hepimiz kazaniriz,hem hasta,hem Ben,hem de ist adami yada Investor,hemde ülke Made in türkey!
muratalmanya

Hic cekmiyen,hic,prostatit olmiyan,hic yillari bu ise vermiyen copy yapar piyasaya cikarir ozaman.

ama bir Patent hic degilse bunu engeller.dogru konusmak lazim
muratalmanya

Bana kisacana,o kadar zengin var istanbulda ,bakanlikda ,sirket ler var,onlar paralari nerye kadar yiyecekler ,sonunda iki metre toprak herkese kimse parasini mezara götüremicektir onlar yardim etsin piyasaya cikaralim,ve ilk olarak bu forumda cok Reklam olur gercek bir prostatit hastasi cikarmmis olur bu forumdan!
Emreneu1905

Murat sen bizi iyileştirme derdindemisin yoksa ticaret peşinde mi su işi adam akilli anlat biz satın alalim senin dediklerin hayal kimse destek olmaz boşuna hayal kurma birader
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Murat kardeşim bu aletin sen gerçekten satacağına inancın olsaydı bankadan krediyi çekip hallederdin.risk alıp para kaybetmek istemiyorsun.bir enayi çıkar elbet diyorsun.tabi sende Haklısın.umut dünyası işte.burada yaptırmana gerek de yok.almanyada yaptırıp made in germany yazdırabilirsin.alınmayız biz :) forumda bu kadar dil dökmene gerek yok yani.
Panadol

Mesaj gönderen Panadol »

Bu murat arkadaşın buluşunu bimer e yazsak böyle bir buluş var ve insanları iyilestiriyor. Acaba bir yararı olurmu devlet bu işe el atarmı. Tahsilli arkadaşlar ne düşünürler bu konuda
muratalmanya

Bos konusiyorun,birkere almanyada patend almak yada Amerikada cok daha pahli ve cok sürer,türkiyede daha uscus ve daha cabuk olur,ve kendi ülkemden olsun istiyorum.

Kimseyi en ayi yerine koymiyorum.

Sen benim ne cektimi biliyormusun?benim hayata cok param kayip etdim cok cektim.

Bilmeden konusmak iyi degil,ve ön yargili olmakda iyi degil.

Ben su an is zis im hastalik benim hayatimi maaf edmisti,kendim kendimi 80% daha zaten yeni iyi yaptim.

Almanyada neden irkcilarlan is yapin,zaten bir Türk olarak kredi banka vermez birde du an isim yok hic vermez.zaten biz burada ikinci sinif insan olarak göriyorlar.ben bu almanlarin icinde büyüdüm ve bu ülkede dogdum,ve hep türkler burada cok zor sartlarlan yasiyorum hayat zor hep ikinci sinif insansin.tabbi türkiyede der hayat dir ama senin Türk olman seni tüekiyede o kadar dislamiyor almanya gibi.
baran17

Mesaj gönderen baran17 »

Panadol yazdı:Muratalmanya kardeşim ben doktora lökosit ölçümü için gidiyorum prostat masajından sonra çıkan sıvı şeffaf senin bahsettigin gibi iltihaplı ve koyu renkte sıvı çıkmıyor. Acaba doktor iltihabı cikartamiyormu yoksa senin geliştirdiğin masaj aletini Birgün kullanmak nasip olursa biz bu acini deki iltihabı çıkartabilecek miyiz ?
Sevgili arkadaslar ben yaklasik 10 yildir muzdaribim bu hastaliktan herkeste ayni seyretmez ancak bende son 3 yildir söyle degisim oldu spermde.
1 nci asamada Önce kati parcalar gelmeye basladi sperm miktari düstü.
2 nci asamada kati parca nadir görülür oldu testis agrisi ortaya cikti
3 ncü asamada yani bu günlerde spermde köpükcükler ve grup halinde bence hastaligin kaynagi o.
muratalmanya

CiYokmu bir genc yada yigit yatirimci?

Bu alet sirf prostatit icin degil herkes kullanirsin,

Kabuz olan kabuzluk icin de faydali,bu positiv Yan etkisi
Prostat büymesi olan
Genc yasta yada yasli yasta prostat saglik icin ve ilerde sorum erketion yada büyme olmasin diye.
Erken bosalma
Prostata ve uroginal ve bagirsak kanlastirmak
Serum ve ilac ayni zamanda gerne
Erektion bozuklar icin
Idrar bozuklar icin ön emlem
Bütün erkek saglik ve tedavi icin yaptim yöntem ondan cok iyi satilir.ve aynisi dünyada yok
muratalmanya

Yarin Sabah 6 haftdayi gecti her gün sivi cektim ve Yarin size cektim sivinin resimlerini gösterecem...
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Ya murat dudukleyecek adamı burda mi bulmaya çalışıyorsun
muratalmanya

Yukardaki Link Alibaba Dan ve onlar standart prostat aleti ama sivi cikarmak icin iyi calisimiyorum ve hic calismiyor,ve bu turlü aletleri 20senefen beri var ve elektrili falan ama ise yararmiyor.benimki sivi kolay cikariyor ve ilac ve crem veriyor ve Massage yapiyor ,fark burada.ve kimseyi duduklemiyorum...