Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
baran17

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen baran17 »

baran17 yazdı:Masaj aleti üretmeye gerek yok diye düsünüyorum piyasada bir sürü var. Prostat masajini kendi kendinize parmaginiz yardimiyla yapamiyorsunuz cünkü boyu yeterli degil. Sonra aleti sadece yerlestirmenizde yeterli degil daha öncede yazdigim gibi konsantre olup yaparsaniz zaten hissediyorsunuz daha cok 3-4 cm genisliginde sagdan sola yada soldan saga 3x5 cm lik bir alani taramak gerekiyor önce yüzeysel sonra biraz dokunun derinine hafif bastirarak yapilirsa hissediliyor ve sonra sivi penisten kendiliginden cikiyor bu haz veren keyif veren birsey degil ama rahatlama hissi veriyor.
Sadece titresim isi veya ses dalgasi yayan aparatlarda denemistim ancak ise yaramadi. Ben sahsen bosalmanin iyi gelecegini düsünüyordum ancak en mantilisi prostatin sivisini düzenli sagmak .
ssss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Selam Beni eski forum.dan tamirsimdi,cok önerileri yurtdisindan Ben Verdun ve bu forumda yaziyor simdi.

Mesaj gönderen ssss »

arkadaşlar yanlış anlamayında evli olan arkadaşlar bunu eşlelerine yaptıramazlarmı prostat masajını doktora yaptırmaktan iyidir tamam belki bu işin bir usülü var ama kendi kendinize yapmaktan veya alet sokmaktan iyidir bi yazı okumuştum prostat orgamzı diye kız partnerini sırt üstü yatırıyor ve parmakla prostata masaj yapıyor diğer elide boş durmuyor tabi sağlıklı bi erkek sırf zevk için bunu yaptıyorsa sağlık için yapılmasında bi mahsur yok bence prostat masajı kimine iyi gelir kimine kötü buda ayrı bi sorun karman çurman bi dert yaa bu hastalık keşke prostat nakli mümkün olsaydı adamlar kalp böbrek söküp takıyorlar
Galip

Mesaj gönderen Galip »

baran17 yazdı:Arkadaslar bu "muratalmanya" eskiden vardi forumda hani levent hocaya enjeksiyon oldu sonra enjeksiyon sonrada testislerinden ameliyat oldu o degilmi ?
Tam ustune bastın tek fark Turkce dahada kotulesmıs :x :x
Alfanso
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Alfanso »

Alet varmış girmesi çıkması kolaymis vsvsvs peki ucundaki ilacı prostata nasıl ulastiracaksin arada bağırsak var ?
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

O işin hikaye kısmı adamlar enjeksiyon oluyor düzelemiyor
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

ssss yazdı:arkadaşlar yanlış anlamayında evli olan arkadaşlar bunu eşlelerine yaptıramazlarmı prostat masajını doktora yaptırmaktan iyidir tamam belki bu işin bir usülü var ama kendi kendinize yapmaktan veya alet sokmaktan iyidir bi yazı okumuştum prostat orgamzı diye kız partnerini sırt üstü yatırıyor ve parmakla prostata masaj yapıyor diğer elide boş durmuyor tabi sağlıklı bi erkek sırf zevk için bunu yaptıyorsa sağlık için yapılmasında bi mahsur yok bence prostat masajı kimine iyi gelir kimine kötü buda ayrı bi sorun karman çurman bi dert yaa bu hastalık keşke prostat nakli mümkün olsaydı adamlar kalp böbrek söküp takıyorlar

Prostat masaji antibiyotik ve takviye kadar onemli aslinda,ama iste ptostat masaji nekadar yapilir kac gunde bir yapilir nasil yapilmasi gerek bunlarda onemli,bunlari pek bilmiyoruz.
umudunmavisi

Murat almanya icin pek onyargili olmayalim bence,iyi niyetli davraniyor gibimie geliyor,k adir abi konusacakti ne oldu bipmiyorum,belki makul bir yontemde olabilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

umudunmavisi yazdı:Murat almanya icin pek onyargili olmayalim bence,iyi niyetli davraniyor gibimie geliyor,k adir abi konusacakti ne oldu bipmiyorum,belki makul bir yontemde olabilir.
Almanyali Muratla konusuyoruz.Fakat daha su anda kayda deger bir bir konu oluşmuş değil.
umudunmavisi

Senib aklina yatmadiysa bu is yatar yani kadir abi.bende farkli birmilac karisimi.falan kesfetmisti sandim.
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Sonuç ne şimdi anlamadim
Panadol

Mesaj gönderen Panadol »

Sonuç sabır ile beklemek bir hayır vardır mutlaka muratalmanya arkadaştan iyi bir yöntem çıkacak diye ümit ediyorum. Bekleyelim görelim
Emreneu1905

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Murat 'ne yaptin
Panadol

Mesaj gönderen Panadol »

Muratalmanya kardeşim ben doktora lökosit ölçümü için gidiyorum prostat masajından sonra çıkan sıvı şeffaf senin bahsettigin gibi iltihaplı ve koyu renkte sıvı çıkmıyor. Acaba doktor iltihabı cikartamiyormu yoksa senin geliştirdiğin masaj aletini Birgün kullanmak nasip olursa biz bu acini deki iltihabı çıkartabilecek miyiz ?
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

murat açini açamayacakmıyız haber bekliyoruz senden
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Arkadaşlar böyleleri genelde hava civa ortaya bişi atıyorlar ama sonrası yok
muratalmanya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen muratalmanya »

Bos konusmiyorum,10gün icinde iki tane Prototyp bitecektir,ve bir mühtis Modifikation aletime yaptim,Ben artik Prostata Massage yaparken direk Merhem yada crem karisimi veriyorum ve sulu ilac ayni zamanda vere biliyorum.tam anlatim;

Siz biliyorsunuz;Manila Protokoll ve arnavut doktur un rektal antibiotik emdirme systemi birlestirdim,ve benim kolay bir alet yöntemlen,Yani herkes evde artik pysio-terapi benim aletlen yapacak en AZ üc ay ve cok iyi olacak,su an 6 haftadan beri kendim yapiyorum ve 80% cikti iye dogru gidiyorum.

Ben Yani ayni Anda prostat kanlastiriyorum ve prostat Massage lan prostat sivi cikariyorum ve ayni Anda bagirsak yolundan prostat yakinda crem yada Merhem karisimi veriyorum ve ayni zamanda Sulu antibiotik yada baska anti iltahab karisimi bete biliyorum.ve evet hem crem HEM sulu ilac bir Anda prostat yakina vere biliyorum.

Arnavut doktur özel bir rus cihazlan makatdan giriyor ve prostat yakinda da istiyor 40° den fazla ve acini ayni zamanda aciyor ve sulu ilac Cocktail ve Vitamin bagirsaktan veriyor,Yani önce ilac sonra isitma,

Benim yöntem biraz daha degsik ,Ben basarak Massage yaparken Sulz ilac ve Merhem veriyorum prostat yakina,

Herkes simdi sora bilir nasil bagirsak duvardan ilac yafa Merhem gecer?

Hepsi gecmez tabbi ama asa uykari 20%-30% bagirsak duvarlardan gine Prostata girer ve emer,cünkü bagirsak duvarlari ayni Cilt gibi millionca ufak ufak delikler var ve ilac -merhem ordan birazi emiliyor (ayni ciltine crem sürer sen biraz crem maddesi kan systeme karistir) prostat Massagelan ayni zamanda acini aciyorum ve pislikleri cikariyorum ve ayni zamanda ilac-cremin 20-30% 5-10dakikada emiliyor!

Ve Ben simdi benim pysio terapi aletime bir yeni Modifikation yaptim ve 30ml-50ml ilik su yada her türlu sulu ilac yada her türlü antibiotik cocktail-vitamin serum cok kolay prostat Massage lan ayni zamanda veriyorum.

En zor is ,türkiyede patendi Alma ve saglik dairelerde psysio terapi aleti olarak Tip onay almak.bende para yok ve türkiyede nasil yapacam bilmiyorum ve bu konuda bakalim nasil olacak.ilerde Website ve bir Video nasil dogru prostat sivi cikarma Massage olacak diye düsüniyorum ve hangi crem -merhem Cocktail aletlen kullanacak ve hangi sulu antibiotik Cocktail aletlen verilecek diye hepsi beraber bir pysio terapi olarak her hastaya anlatirsak ve herkes kendisi evde her Sabah 10dakika en AZ 3ay yapacak ve cok cok iyi olacak.bu bir complett Paket .
muratalmanya

Burda Tip onay nasil kolay alinir türkiyenin kanunlarini cok iyi bilen bir avukat yada Tip doktura varsa bir anlatsa yada yardim etse von iyi olur,bu konuda her bilgi lazim cünkü en zor is bu daire yada bakanlarin bir prostat psysio terapi alet olarak onay ve patend almak.ben bu yöntemi cin ler yada amerikan yada russlar yada türkiyede yer alti sirketler herkes copy yapmasin diye korumam lazim.ben istiyorum benim ülkem kalkinsin ve Made in turkey olsun ve dünyada ilk olalim.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

önce şu aletin bir resmini foruma koy bakalım.neyin ne olduğunu görelim.bu aletin patentini alıp seri üretsen ne olacak.karpuz değil ki bu.herkes akşam eve giderken alsın bir tane :) kaç kişi kullanacak? sağlıklı erkekler zaten almaz.prostatit olanlarında büyük bir çoğunluğu almaz.o yüzden kimse bu alet için yatırım yapmaz.

sen şimdilik resmini koyup aleti bize tanıtırsan daha iyi olur.
mustafa3435

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Bitter çok haklı.önce aletini bir tanıt burada. Güven oluşur insanlara mantıklı gelirse zaten almak isteyen muhakkak olur. Piyasada buna benzer çok alet var. Aradaki farkı açıklaman için resim yada video yolu ile anlatman lazım. Murat en sonunda bize alet diye başka edevat tanıtma :-))
umudunmavisi

Aleti tanitmaktan ziyade once kendi uzerinde deneyip tamamen iylesme saglakii bize öneresin
muratalmanya

Burda gösterirsem copy yapilir,ve benim emek verdim bir sey senelerce,koydum Anda copy yapila bilir,bana bu konuda güven Garanti nasil saglanacak,cünkü alet ölcüclere Ben bulana kadar bir yilim gecti bir kac arkadas LAN yurtdisinda kendileri bile denedi ve benim bu aletin ölcüleri simdi 100% ve her erkek icin calisiyor,zaten bu alet herkese calismasi en zor is,ve siz yanlis gördünüz,benim alet sirf prostatit hasta icin degil her erkek icin hem prostat saglik li kalsin diye HEM prostat büymesi hem prostatit HEM erken bosalma,hem Erektion bozuklar kaldirir ve en iyi Yan effect kabuz Luk Bile iyi geliyor.bu bir pysio terapi aleti olarak piyasaya getirmek istiyorum ve gercek dogru yardim lazim bir is adamlan cünkü benim param yok,ondan bitte is Adam yada baska birisi Investor olsun ortak yapacam.yardim Edin...
muratalmanya

Tek iki konuda benim alet yöntem kullanacak;

Birinci prostat kansere

Ikinci prostat Operation olan kisilerde,Yani bicak deydigi zaman prostat bölgeye benim tedavi alet yöntem olmaz!

Ama operationlan önce muhakak benim yöntem herkese prostatit yada baska prostat uroginal sorumda yapilir...
muratalmanya

Sorry yanlis yukarda yasilmis;

kullanmaz demek istedim;

Yani kullanmicaktir benim yöntem ,hic bir zaman benim alet prostat kanser hastaya yada prostat Operation görmüs hastaya yapilmicaktir!
ssss

Mesaj gönderen ssss »

murat kardeş yanlış anlama bu iş kabak tadı verdi hani çok uzadı hatice netice meselesine döndü diyelim sana destek verecek iş adamı yok olmadı bulamadın sen bize destek olacakmısın olmayacakmısın bunu cevap ver olacaksan ne zaman harekete geçmeyi planlıyorsun ki burda kimsenin beklemeye vakti yok belki grrçekten faydalı olacak bi teknikten söz ediyorsun denemeden anlayamayız kardeş uzun lafın kısası çok para kazanırmısın bilmem ama şunu garanti edeyim çok dua alır çok sevap kazanabilirsin parayla ölçülmeyecek kadar
ssss

Mesaj gönderen ssss »

sana şununda garantisini vereyim maddi anlamda kimse seninle bu konuda iş birliği yapmaz en azından bu formda zaten herkes maddi olarak ya tükenmiş yada tükenme noktasında sen patent diyorsun made in turkey para ticaret Allah aşkına biran önce bu hastalığın verdiği eziyetten kurtulmanın derdinde olan insanlar için para patent vs.. kimin umrunda ki sen hastalık olarak ne durumdasın bilmiyoruz iyisen seni iyi eden şeyin mucidi olduğun bu aparatmı onuda bilmiyoruz bu hastalıkta 10 yılı devirmişsin sanırım hiç bişe yapmasan bu zaman dilimi bile hastalığın semptomlarını azaltır planının ne tam olarak artık bekleyin demekten öte somut adımlar atmalısın