Genore sonucu prostat iltihabı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
omerbbygt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Genore sonucu prostat iltihabı

Mesaj gönderen omerbbygt »

3 ay önce girmis olduğum ilişki sonrası sıradan zannettiğim bel soğukluğu önemsemeyip antibiyotik kullandım daha sonra doktora gittim fakat ne kullandıysam geçmeyen bir akıntı ve ağrılarım olustu
Novaseft penisilin tarivid zitrotex tetradox chipro bunların hiçbirinden fayda görmedim
Son olarak geçtiğimiz günlerde zafer oyman'a muayeneye gittim rektal tuse ile prostat sıvısına baktı ve 14-16 lökosit cıktı 5 iğne ve bir antibiyotik verdi ama ağrılarım hala devam ediyor bu sıkıntıdan ciddi anlamda kurtulan arkadaşlar varmı yoksa iyileşmek için bosuna mı uğraşıyoruz Allah rızası için bilgisi olan arkadaşlar bi yol göstersin
Kc34

Re: Genore sonucu prostat iltihabı

Mesaj gönderen Kc34 »

Zafer hoca bu hastalikta cok tecrubelidir ben dahil bir cok kisi zafer hocada tedavi goruyor. Tedavin dogru tedavi bundan suphen olmasin. Sikayetlere gelirsek hemen gecmesini bekleme surec uzun bir surec once lokositini stabil tut daha sonra takviyeler ve koruyucu onlemlerle devam et zamanla duzeldigini goruceksin. Benim lokosit 0 ken yerimde duramiyordum agridan yanmadan aradan 4 ay gecti o gunlere nazaran cok daha iyiyim en azindan hayatima normal bir sekilde devam ediyorum..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ayrica gonore oldugunu nerden biliyorsun kultur mu yaptirdin ?
omerbbygt

Kc34 yazdı:Zafer hoca bu hastalikta cok tecrubelidir ben dahil bir cok kisi zafer hocada tedavi goruyor. Tedavin dogru tedavi bundan suphen olmasin. Sikayetlere gelirsek hemen gecmesini bekleme surec uzun bir surec once lokositini stabil tut daha sonra takviyeler ve koruyucu onlemlerle devam et zamanla duzeldigini goruceksin. Benim lokosit 0 ken yerimde duramiyordum agridan yanmadan aradan 4 ay gecti o gunlere nazaran cok daha iyiyim en azindan hayatima normal bir sekilde devam ediyorum..

Benim ağrılar zaman zaman oluyo ama penis ucunda ve makatta yanma var inşallah geçer kardeşim çok saol geçmiş olsun
omerbbygt

Kc34 yazdı:Ayrica gonore oldugunu nerden biliyorsun kultur mu yaptirdin ?
Genore daha önce oldum ve iğne tedavisi ile iyileşmistim iliski sonrası sarı iltihap akıntısı olmaya başladı önemsemeyip antibiyotiğe basladım kafama göre daha sonra prostat iltihabına çevirdi
laedri

Mesaj gönderen laedri »

Ağrılar devam eder oradaki prostat çevresindeki kasların ve sinirlerin iyileşmesi gerekli. Halen kontrole gidiyorum. İlk 6 ay sürekli ağrım vardı ancak son 3 aydır iyiyim. Maalesef bu hastalıkta birden iyileşme gibi bir durum yok. Ağrıların doğru tedaviyle azalacak bu süreç senin çabana bağlı olarak 6 ay da sürebilir, 3 sene de.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Şikayetlerin devam etmesi en az 6 ay ile 1 sene arası değişir. O da tedvine bağlı kalıp kendine dikkat edersen. Yoksa sil baştan başa dönersin..
omerbbygt

Kullandığım iğne ve antibiyotik biraz rahatlattı ama ağrı ve akıntı hafifde olsa devam ediyo haftasonu tekrar kontrole gidip lökosite baktırıcam inşallah herkese geçmis olsun
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

omerbbygt yazdı:3 ay önce girmis olduğum ilişki sonrası sıradan zannettiğim bel soğukluğu önemsemeyip antibiyotik kullandım daha sonra doktora gittim fakat ne kullandıysam geçmeyen bir akıntı ve ağrılarım olustu
Novaseft penisilin tarivid zitrotex tetradox chipro bunların hiçbirinden fayda görmedim
Son olarak geçtiğimiz günlerde zafer oyman'a muayeneye gittim rektal tuse ile prostat sıvısına baktı ve 14-16 lökosit cıktı 5 iğne ve bir antibiyotik verdi ama ağrılarım hala devam ediyor bu sıkıntıdan ciddi anlamda kurtulan arkadaşlar varmı yoksa iyileşmek için bosuna mı uğraşıyoruz Allah rızası için bilgisi olan arkadaşlar bi yol göstersin
Biz kafamiza göre almadikta ne oldu Benimde cinsel ilişki den 1 hafta sonra beyaz sarimsi akıntı geldi hemen ÜROLOJİ uzmanina gittim 1 adet unecefin igne 2 adet tetrodox 100 mg antibiyotic yazdi akinti geçti ama sonrasi yanma ağrı sızı başladı bugün 7 ci aydayim halen antibiyotic kullanıyorum bakalım nereye kadar ama şuna eminim 5 d.k zevk için burnumuzdan getirdiler ona eminim madem hastalar söyleseler ilişkiye girmedik bu hastalığa yakalanmazdik birde ben yeniyim idarda lokasit çıkmıyor demi 4 kere yaptırdım 1 rinde 2-3 aralığında çıktı diğer üçünde 0 çıktı
Elbet bir gün
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

mehmet01 yazdı:
omerbbygt yazdı:3 ay önce girmis olduğum ilişki sonrası sıradan zannettiğim bel soğukluğu önemsemeyip antibiyotik kullandım daha sonra doktora gittim fakat ne kullandıysam geçmeyen bir akıntı ve ağrılarım olustu
Biz kafamiza göre almadikta ne oldu Benimde cinsel ilişki den 1 hafta sonra beyaz sarimsi akıntı geldi hemen ÜROLOJİ uzmanina gittim 1 adet unecefin igne 2 adet tetrodox 100 mg antibiyotic yazdi akinti geçti ama sonrasi yanma ağrı sızı başladı bugün 7 ci aydayim halen antibiyotic kullanıyorum bakalım nereye kadar ama şuna eminim 5 d.k zevk için burnumuzdan getirdiler ona eminim madem hastalar söyleseler ilişkiye girmedik bu hastalığa yakalanmazdik birde ben yeniyim idarda lokasit çıkmıyor demi 4 kere yaptırdım 1 rinde 2-3 aralığında çıktı diğer üçünde 0 çıktı
Burda iliski yasamadan bu hastaligi yasayan insanlar var her korunmasiz iliski sonrası bu hastalik yasansaydi tum erkekler prostatitti bu hastaligin altinda yatan baska sorunlar var ama tip dunyasi bu konuda caresiz...
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu hastalikta idrarda lokosit pek cikmaz. Kesin net teshis prostat sivisindan lokosit sayimiyla konur. Idrar testi ile teshis koymaya calisan doktor benim gozumde doktor degildir. Uzak durulmasi gerekir..
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

Kc34 yazdı:Bu hastalikta idrarda lokosit pek cikmaz. Kesin net teshis prostat sivisindan lokosit sayimiyla konur. Idrar testi ile teshis koymaya calisan doktor benim gozumde doktor degildir. Uzak durulmasi gerekir..
Aynen öyle ama yaptıracağım rektal tuseyi burda devlette bir doktor var gerçek iyi birisi adam en azından açık sözlü ve dürüst sıra almadan bile soru sorayım yardımcı olur sağ olsun ona dedim hocam rektal tuse yaptirsam aynen iyi olur en azından üreme olursa iğne geçeriz dedi antibiyotic var bunları önce bir bitir bitirdikten de 1 ay sonra yaptır dedi
Elbet bir gün